Sayfa 844/852 İlkİlk ... 344744794834842843844845846 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Raporun devamına bakacak olunursa adamlar sanki işi bitirmiş!!! Rapora göre toplantıya ait herşey normalmiş (???), olan olaylar vs. Bravo!!!!!!!Helal olsun size....Zaten ne bekliyorduk ki? Bizim tarafımızı mı tutacaklar? Yazıklar olsun..

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/kap...meler/1354842/
    Raporun özeti kapta yanlı ve eksik yansıtıldı. Raporda genelkurulda olmaması gereken kişilerin olduğu kabul edilmiştir. Ayrıca tüm şahitler ( bizzat Migrosun şahitleri dahil) ifadeleri orada bulunmaması gereken kişilerin olduğu ve olağanüstü bir durum yaşandığı yönündedir. Duruşmaya az kaldı hakimin vereceği karar önemli.

2.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Raporun özeti kapta yanlı ve eksik yansıtıldı. Raporda genelkurulda olmaması gereken kişilerin olduğu kabul edilmiştir. Ayrıca tüm şahitler ( bizzat Migrosun şahitleri dahil) ifadeleri orada bulunmaması gereken kişilerin olduğu ve olağanüstü bir durum yaşandığı yönündedir. Duruşmaya az kaldı hakimin vereceği karar önemli.
    Merhaba. Durusma ayin kacindaydi acaba temmuzda

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben 3 Temmuz diye not almışım..Yanılıyor olabilirim.

4. Hayırlı haberler inşallah bugün..

5. 11 Eylüle ertelendi davacı avukatı bazı deliller ve raporlar sunmak için süre istedi.

6.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    11 Eylüle ertelendi davacı avukatı bazı deliller ve raporlar sunmak için süre istedi.
    Bilgi için teşekkür. Umarım gelişmeler bizim için pozitiftir. Bu işin uzayacağı belli.

7.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Genelkurul iptal davası youtube de de olan genelkuruldaki badigartların baskısı ve saldırma CD sinin deşifre edilip mahkeme kuruluna rapor sunulması amacı ile bilirkişi atanmasına ve duruşmanın 8 mayıs tarihine ertelenmesine karar verildi.
    Dört şahit dinlendi Migrosun şahit gösterdiği bir tanık görmedim duymadım bilmiyorum o arada yazı yazıyordum dedi ( oysa kendisi bizzat hükümet komserinin ikincisiydi ve kayıtlarda alenen olayı izlediği görülüyor kırmızı kıyafetli bayan) böylece yalancı şahit de neymiş görmüş olduk. Diğer komser migrosun tanık olarak gösterdiği kişi olmasına rağmen namuslu çıktı olan biteni gayet doğru anlattı, bizim taraftaki iki şahit zaten olanı olduğu gibi anlattı.
    Önemli bir ayrıntı...
    Migrosun yalancı şahidi hakkında mahkeme kararı ile kısıtlama kararı oluşmuş. Yani yalancı şahidin ifadeleri kale alınmıyor. Bu bizim lehimize önemli bir gelişme. Ayrıca Migrosun şahidinin kısıtlama kararı sebebi şirketin nasıl bir bağlantı içinde olduğunun kanıtı niteliğinde.... Eylül duruşmasında ortaya çok şeyler çıkacak.....

8.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Önemli bir ayrıntı...
    Migrosun yalancı şahidi hakkında mahkeme kararı ile kısıtlama kararı oluşmuş. Yani yalancı şahidin ifadeleri kale alınmıyor. Bu bizim lehimize önemli bir gelişme. Ayrıca Migrosun şahidinin kısıtlama kararı sebebi şirketin nasıl bir bağlantı içinde olduğunun kanıtı niteliğinde.... Eylül duruşmasında ortaya çok şeyler çıkacak.....
    Tesekkurler bilgi icin cok

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 844/852 İlkİlk ... 344744794834842843844845846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •