Sayfa 753/852 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    İadeli taahhütlü SPK şikayet dilekçemi Ankara'ya postaladım. En azından ben elimden geleni yapıyorum. Elimde yazılı belge olsun, yarın öbür gün mahkemede gerek olabilir.

YTD
    Bende tüm yolları yaptım...
    Yapmayan arkadaşlar bu bir görevdir sadece maddi değil ahlaki bir görev ve sorumluluktur.

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

2. Bir ülkede bir hafta önce 4 lira olan bir hisse bir hafta sonra 2 lira ise ve buna da kimse dur demiyorsa bu ülkede yatırım bitmiş kumar olmuştur.

Bu şirket sahipleride vatan hainidir, milletin parasını çalınmasına göz yuman siyasilerde yakında kapı kapı oy isterler acaba hangi yüzle.

3. Arkadaslar yapmis oldugumuz sikayetleri yenileyelim spk ya yeniden yazalim aile bireyleri uzerinden de farkli sikayetler acalim. Twitterdan #kipa etiketini kullanarak siyasilere yazalim.

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimleri kimlere şikayet ediyoruz ediyoruzda, ben etmeyelim demiyorum ama inanın bunlar yukarıdakilere arpalık vermiştir , biz ancak burda bağırmakla kaliriz, hisse 2 liraya geldi , yarin 2 liralar hayal olur böyle böyle yerler giderler

5. spk kararini ne zaman aciklar acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. aciklarsa bu hirsizlardan yana olurmu

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3 gunde hevesiniz kirildi.cok zarar etceniz.3 gunde olayi kabullendiniz.birlik olup gerekirse birlesmenin iptali ve spk nin onaylamasi durumunda edecegimiz zarar sonucu sorumlu olacagi konusunda noterden ihtar cekin.face gurubu var kipacilarin 6 kisi var.bu is genel kurullarla orayla burayla olmuyor.hemen 60/70 kisi bir kiseye ihtar icin sadece yetki versin o kisi gitsin noterden spk ya ihtar ceksin.durumu anlatsin

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. perşembe cuma Ünlü aldıgı 490 bin lot vakıf yatırma gitmiş

Sayfa 753/852 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •