Sayfa 822/852 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Elbette, magduriyetin oluşması SPK onayı sonrasıdır. Bu tarih sonrası portföyünüzü print edip saklayın. Satmışsanız mağdur olduğunuzdan sattınız hakkınız saklı. Ama SPK kararı öncesi sattıysanız hak sahibi değilsiniz.
    Bence spk onayı öncesi veya sonrası satmış olmasının önemi yok. Satmışsa bence hakkı kalmaz. Çünkü sattığımız hisseyi patronmu aldıda ondan mağduriyet talep edebilelim. Senin sattığını ben almışsam , bende başka birine satmışsam , mahkemeden patronu herkesin mağduriyetini gidermesi adına bir yaptırıma zorlaması beklenemez , kaldı ki bizim ky dostu sevgili patronlarımızda böyle bir şeyi kabul etmez.
    Bana göre , hissenin bu fiyatlarda gezinmesinden anladığım ,süreci devam ettiriyorlar ama mahkeme olayınıda hep gözetiyorlar , herhangi bir aşamada mahkemeden patron için olumsuz bir sonuç/durdurma .. vs çıkarsa yeni bir alavere dalavere çevirecekler. Yoksa bir önceki mesajımda yazdığım gibi , madem 2.56 dan toplamayı kabul ettin , çıkar hisseyi bu fiyata satanları topla, 2.38 ne ya.
    YTD

2. Eğer Kipa’nın değerini 2,56 fazla bi değeri nahkemin bilir kişisi hesaplar ise aradaki farkı miğros ödemek zorunda kalır.

3. Ayrılma akçesi kullanım formu ile dava açmak gerekir.sonrasınsa mahkemeden iyi haber gelirse ,sadece ayrılma akçesini kullananlar hak sahibi oluyor.

4. Su anda acilmis mevcut davaya iliskin bir dava takip numarasi vs varmidir? Biz de gelismeleri izleyebilirmiyiz bu konudaki?

Tsk

5.  Alıntı Originally Posted by bolubeyiisa Yazıyı Oku
    Bence spk onayı öncesi veya sonrası satmış olmasının önemi yok. Satmışsa bence hakkı kalmaz. Çünkü sattığımız hisseyi patronmu aldıda ondan mağduriyet talep edebilelim. Senin sattığını ben almışsam , bende başka birine satmışsam , mahkemeden patronu herkesin mağduriyetini gidermesi adına bir yaptırıma zorlaması beklenemez , kaldı ki bizim ky dostu sevgili patronlarımızda böyle bir şeyi kabul etmez.
    Bana göre , hissenin bu fiyatlarda gezinmesinden anladığım ,süreci devam ettiriyorlar ama mahkeme olayınıda hep gözetiyorlar , herhangi bir aşamada mahkemeden patron için olumsuz bir sonuç/durdurma .. vs çıkarsa yeni bir alavere dalavere çevirecekler. Yoksa bir önceki mesajımda yazdığım gibi , madem 2.56 dan toplamayı kabul ettin , çıkar hisseyi bu fiyata satanları topla, 2.38 ne ya.
    Arkadaşlar Kipa Miigros birleşme sürecinde şirketten dün gelen son açıklama ile değişme oranı belirsizliği ortadan kalktı. Tahmin

6.  Alıntı Originally Posted by bolubeyiisa Yazıyı Oku
    ben sonunu göreceğim bu film in hisselerimi yatırım acentem tarafından devir edeceğim en azından elimde belgem olur haklısın

7. Arkadaslar bu kipayi onceden almis olanlar icin mi gecerli 2.56 fiyati birlesmede yoksa suan kipa alsam birlesmede2.56 dan verebiliyor muyum duzgun bi aciklayabilecek kimse yok mu ona gorr 50 60 alip tatile gidicem en kotu eylulde 2.56 bozabilcek miyiz

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Net bilen biri cevap verebilir mi lutfen arkadaslar. 2.90 maliyetli kipalari2.46 dan verdik simdi 2.38 e geri aliym diyorum ama birlesme oldugunda fiyattan faydalanamama gibi bir durum olur mu acaba yoksa o an kimde kipa varsa herkesbirlesme fiyatindan yararlanabiliyor mu

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 822/852 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •