Sayfa 755/852 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by S.han Yazıyı Oku
    Ben de şikayet ettim cb ve spk ya ama bu adamların taktığı yok gibi düştük kurtlar sofrasına sonumuz hayrola...
    öyle düşünmeyelim hocam her işin bir kuralı var elnbette yanı bugün çok sikayet geliyor diye spk bunun hakkında cok sıkayet geldı o yuzden hemen ıptal edıyoruz vs gıbı bır acıklamasını beklememek gerek cunku işleyiş bu sekılde değil ancak biz twitter uzerınden siyasilere ulasır spk baskanı borsa baskanına ulasır ve bunu ne kadar duyurursak spk üzerinde o denli baskı olacaktır ve sonucunda da belki yeni adil bir fiyat belirleyecek belki de onay vermeyecektir. He eğer onaylarsa bittiğimizin resmidir ancak öyle bir durumda o migroslar anadolu grubuna ait grup şirketlerini neler bekler orasını sonra aramızda konuşur bir karara bağlarız.

2. Bir arkadaşın başvuru yaptığı şikayet metni ile ben de cimere şikayette bulunmustum. Gelen cevapta değerlendirilip ilgili kurumlara iletilecegi yazıyor. Bununla yetinmeyip birkaç kuruma daha yazacağım. Her türlü işbirliğinde ben de varım arkadaşlar. Beklemeyle olmaz.
    Cumhurbaşkanlığına yaptığınız başvuru hakkında.

[email protected]
    29.4.2018 (Paz) 16:15
    Gelen Kutusu

Cumhurbaşkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır.Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip, sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :3146985

Başvuru Metni:

Sayın ilgili; ÜLKE EKONOMİSİ VE ZAMAN ZAMAN ÜLKE DIŞINDAKİ GÜÇLER TARAFINDAN EKONOMİMİZE YAPILAN BASKI POLİKASINDAN KAYNAKLANAN DÖVİZ BASKISI NEDENİYLE , YILLARIN VERDİGİ BİRİKİMİZİ VE COCUKLARIMIZIN RISKINI , TALİMATLARINIZ VE ÖNERİLERİNİZ DOGRULTUSUNDA DÖVİZE YATIRMAYARAK MEVCUT YATIRIM ŞİRKETLERİNDEN HİSSE ALARAK KÜÇÜK YATIRIMCI DIYE ADLANDIRILAN BİZLER MAALESEF GERÇEGİ YANSITMAYAN VE PARAMIZI KENDİ MENFAATLERİ DOGRULTUSUNDA ERİTEN VE DEGER KAYBETTİREN ŞİRKETLERLE KARSI KARŞIYA GELMİŞ DURUMDAYIZ, KİPA VE MİGROS BİRLEŞME KARARI BUNLARA BİR ÖRNEK OLARAK BİLGİNİZE SUNUYORUM, KİPA HİSSEDARI OLARAK MAGDUR DURUMDAYIM VE VATANDAŞ OLARAK MAGDURİYETİMİZİ SİZLERE BİLDİRMEK İSTİYORUM. GEREGİNİN YAPILMASI VE GEREKLİ MERCİLERE ŞİKAYETLERİMİZ BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.

3. Arkadaşlar bir haber yada Bilgi alan ekonomi uzmanı danışman birileri ile görüşen varmı
    Bu işin gidişatı nasıl olacak kaç günde karar verilir yayınlanan raporlar belgeler yönetmenliklere uygunmu spk nın kabul yada ret durumu nedir
    Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

4.  Alıntı Originally Posted by Alaska Yazıyı Oku
    Bir arkadaşın başvuru yaptığı şikayet metni ile ben de cimere şikayette bulunmustum. Gelen cevapta değerlendirilip ilgili kurumlara iletilecegi yazıyor. Bununla yetinmeyip birkaç kuruma daha yazacağım. Her türlü işbirliğinde ben de varım arkadaşlar. Beklemeyle olmaz.
    Cumhurbaşkanlığına yaptığınız başvuru hakkında.

[email protected]
    29.4.2018 (Paz) 16:15
    Gelen Kutusu

Cumhurbaşkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır.Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip, sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :3146985

Başvuru Metni:

Sayın ilgili; ÜLKE EKONOMİSİ VE ZAMAN ZAMAN ÜLKE DIŞINDAKİ GÜÇLER TARAFINDAN EKONOMİMİZE YAPILAN BASKI POLİKASINDAN KAYNAKLANAN DÖVİZ BASKISI NEDENİYLE , YILLARIN VERDİGİ BİRİKİMİZİ VE COCUKLARIMIZIN RISKINI , TALİMATLARINIZ VE ÖNERİLERİNİZ DOGRULTUSUNDA DÖVİZE YATIRMAYARAK MEVCUT YATIRIM ŞİRKETLERİNDEN HİSSE ALARAK KÜÇÜK YATIRIMCI DIYE ADLANDIRILAN BİZLER MAALESEF GERÇEGİ YANSITMAYAN VE PARAMIZI KENDİ MENFAATLERİ DOGRULTUSUNDA ERİTEN VE DEGER KAYBETTİREN ŞİRKETLERLE KARSI KARŞIYA GELMİŞ DURUMDAYIZ, KİPA VE MİGROS BİRLEŞME KARARI BUNLARA BİR ÖRNEK OLARAK BİLGİNİZE SUNUYORUM, KİPA HİSSEDARI OLARAK MAGDUR DURUMDAYIM VE VATANDAŞ OLARAK MAGDURİYETİMİZİ SİZLERE BİLDİRMEK İSTİYORUM. GEREGİNİN YAPILMASI VE GEREKLİ MERCİLERE ŞİKAYETLERİMİZ BİLDİRİLMESİNİ ARZ EDERİM.
    boyle bir mesaj banada gelmişti umarım gerekli yerlere ulaşır.kolay lokma olarak görmeye devam etmezler bu sayede

5.  Alıntı Originally Posted by Dobracı Yazıyı Oku
    İleride çok daha net olarak anlayacağımızı tespit ettiğimiz, yatırımcıları yanılsamaya iten suçlar işleniyor. Bu konu ile ilgil sorumlular suç işliyor.
    Yakın zamanda tüm bunlar netleşmiş olacak....
    ...................

Madde 164 - (1) Bir şirket veya kooperatifin kurucu, ortak, idareci, müdür veya temsilcileri veya yönetim veya denetim kurulu üyeleri veya tasfiye memuru sıfatını taşıyanlar, kamuya yaptıkları beyanlarda veya genel kurula sundukları raporlarda veya önerilerde ilgililerin zarara uğramasına neden olabilecek nitelikte gerçeğe aykırı önemli bilgiler verecek veya verdirtecek olurlarsa altı aydan üç yıla kadar hapis veya bin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılırlar.
    Buda bir yorum

6.  Alıntı Originally Posted by Dobracı Yazıyı Oku
    Evet sayın 1prometheus, içinde 170 adet çeşitli büyüklüklerdeki marketin 36 sının mülkiyeti kendisine ait. Bu 36 GM Ün 26 sı AVM ve kira geliri elde ediyor, 2 benzin istasyonu ve 2 büyük depo da cabası........
    Bahsi geçen değer 1999 yılından beri yeniden değerleme yapılmamış hali ile ortaya çıkan bilançoya göre yapılmış fiyat protokolü. İşte gizlenen ve yatırımcıyı yanılsamaya iterek işlenen suç bu........Bilançodaki gerçekleri gizleyerek yapılan ön protokol ile ifade edilen ve gerçekleşmesi mümkün olmayan komik satış değeri ifadesi yatırımcıların zarara uğramasına sebebiyet veren beyanları içermekte ve 164 nolu ceza kapsamına girmektedir.
    Bilenler yorumlasın

7.  Alıntı Originally Posted by Dobracı Yazıyı Oku
    İşte işin sırrı burada....

Kipa'nın 28.02.2017 tarihli bağımsız denetimden geçmiş ve kesinleşmiş yıllık kapanış bilançosuna göre yapılacak nihai fiyat düzeltmelerine Tabi olacaktır........

Fiyat hala belli değil ,

Maçın sonunu bağımsız denetçi bağlayacak. Son pas ona atılmış, hakem ve seyirci baskısı var topu şike yapıp avuta atamaz, kale boş tek şut atıp topu kaleye göndermek zorunda.........

Satış resmen tamamlanmadı.

Dün SPK bülteninde aynı durumda olan bir işleme bağımsız denetciye uluslararası değerleme standartlarına tam uymadığı için spk tarafından ceza kesildi.

Bizdeki durum buna çok benzemektedir ve bağımsız denetçinin hata yapma ihtimali yoktur..
    Buda dursun

8.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    Buda yaşanmış

Sayfa 755/852 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •