Sayfa 385/633 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 5059 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Megap kapasite arttırımı için bedelli yapınca 4 ay gibi bir zaman sonra spk onayı geldi

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
     Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Diyelimki bugun onay geldi. Elimizde olan eski kentlerin fiyat olarak durumu nasıl olacak. Ben 1600 liraya almıştım. Alış fiyati ve satmak istesem satış fiyatı 1600 olacak yoksa bölündüğü günkü fiyat tan mi satma hakkım olacak.
    deĞERLİ DOSTUM BU SORUNUZ BORSA NEDİR? SORUSUNUZ CEVABINI ARAYIN...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    megap kapasite arttırımı için bedelli yapınca 4 ay gibi bir zaman sonra spk onayı geldi

borsada fiyat yoktur , trend vardır.trend varsa fiyat önemsizdir.
    megap ile kenti aynı kefeye koyup işlem yapıyorsa spk healal olsun onlara.

Tek fiyattan çıkış sonrası bölünmenin olmasını isterler belki.aklıma başka birşey gelmiyor

Aynı kefe meselesi değil mesele aynı amaç için sermaye artırımı tek fiyat varken spk bülten göndermez zannetmiyorum bende kent hissesi var ama olumlu olumsuz düşünmek zorundayım tek fiyat varken ozgyo bedelli yapmıştı vakti zamanında
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    megap ile kenti aynı kefeye koyup işlem yapıyorsa spk healal olsun onlara.

Tek fiyattan çıkış sonrası bölünmenin olmasını isterler belki.aklıma başka birşey gelmiyor
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Son düzenleme : mavideniz000; 13-08-2020 saat: 13:06.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Diyelimki bugun onay geldi. Elimizde olan eski kentlerin fiyat olarak durumu nasıl olacak. Ben 1600 liraya almıştım. Alış fiyati ve satmak istesem satış fiyatı 1600 olacak yoksa bölündüğü günkü fiyat tan mi satma hakkım olacak.
    SENIN KAC PARAYA ALDIGININ ONEMI YOK. BOLUNDUGU GUNKU FIYATIN ONEMI VAR.
    2000 TL'den bolunurse 2000/7.59 yapacaksın cıkan sonucu elındekı lotla carpacaksın.yanı 263 x elındekı lot sayısı

oncekı sayfalarda ayrıntılı acıklamalar mevcuttur..bu hesaplama bolunmeye katılmak ısteyenler ıcındır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
    Nestle 250mılyon tllık çikolata fabrikasını Bursa karacabeye yapacakmış.
    ,
    ,
    Ülkemizde 114 yıldır faaliyet gösteren beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé Türkiye, Nestlé Health Science'ın yeni üretim tesisi için Karacabey'de hazırlıklara başladı. Tıbbi Amaçlı Beslenme Ürünlerinin Yerelleştirilmesi projesi kapsamında aldığı kararla Nestlé Türkiye, Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunan üretim tesisi içerisinde Medikal Beslenme Ürünleri fabrikası açacak. Yeni tesiste, Nestlé Health Science için medikal beslenme ürünleri üretilecek.

Önümüzdeki üç yıl içerisinde toplam 250 milyon TL yatırım yapılması planlanan fabrika, ihracat fırsatları ve lokal büyüme yaratarak 29 farklı Nestlé Medikal Beslenme Ürününü üretecek. Üretimin Ağustos 2021 döneminde başlaması öngörülüyor
    Kentle alakası yok paylaşmak istedim...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Nestle 250mılyon tllık çikolata fabrikasını Bursa karacabeye yapacakmış.
    ,
    ,
    Ülkemizde 114 yıldır faaliyet gösteren beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé Türkiye, Nestlé Health Science'ın yeni üretim tesisi için Karacabey'de hazırlıklara başladı. Tıbbi Amaçlı Beslenme Ürünlerinin Yerelleştirilmesi projesi kapsamında aldığı kararla Nestlé Türkiye, Bursa'nın Karacabey ilçesinde bulunan üretim tesisi içerisinde Medikal Beslenme Ürünleri fabrikası açacak. Yeni tesiste, Nestlé Health Science için medikal beslenme ürünleri üretilecek.

Önümüzdeki üç yıl içerisinde toplam 250 milyon TL yatırım yapılması planlanan fabrika, ihracat fırsatları ve lokal büyüme yaratarak 29 farklı Nestlé Medikal Beslenme Ürününü üretecek. Üretimin Ağustos 2021 döneminde başlaması öngörülüyor
    Kentle alakası yok paylaşmak istedim...

Türkiye'nin stratejik öneminin, pazar dinamikliğinin farkındayız vs vs diyorlar..
    Bizim o KENTE çoktan göçtük.. yatırım yarılandı.. yatırım tamamlanmadan bile 2020/06 bilançomuzda 531 milyon cironun 236 milyonu İHRACAT maşallah..

Kent , en kötü zamanda 50 milyon dolarlık yatırım yapıyor.. TL bazında 350 milyoncivarı maşallah..
    Bilançomuzda 162 milyon "yapılmakta olan yatırımlar hesabında" haziran sonuna kadar yapılan harcamalar yer almış durumda.. Yatırım da tamamlanınca YENİ KENT maşallah.. Bu halimizle bile geçen yıl ki karı 5,5 a katladık..

Atalarımız ne demiş, ERKEN KALKAN YOL ALIR !!
    Bizim eşşek daha çok sürü çeker maşallah..

(en güzeli, alacak olana da satacak olana da imkan veriyor maşallah.. arada bir zigzag olacak, eşeğimiz Yeşilvadi'ye )

8. Bugün de gelmedi bedelli onayı. Hayırlısı bakalım

Sayfa 385/633 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •