Sayfa 389/633 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Sevgili dostlar merhaba, rüchanlarımı kendim satabiliyormuyum, yoksa aracı kurumu mu aramam lazım

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    yanlış olmasın diye usak ve soktaş bedellilerine tekrardan bakltım acaba ben yanlış mı hatırlıyorum dıye ruchan tahtası 1 hafta acık, bedellı 15 gunde tamamlanması gerekmıyormuydu? 30 iş günü ne iş?

Pay Tebliğinde yanılmıyorsam okumuştu, şirket 15 günden az veya 30 günden fazla olamıyor.
    Tercih, şirketin yetkili organın. YTD

Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Pay Tebliğinde yanılmıyorsam okumuştu, şirket 15 günden az veya 30 günden fazla olamıyor.
    Tercih, şirketin yetkili organın. YTD

DÜZELTME; Şirket rüçhan kullanım süresini 15 günden az ancak 30 günden fazla olmayacak şekilde belirleyebilir.

Genellikle 15 gün tercih ediliyor.
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Sasa500, öncelikle Kentlimize hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim. Benim merak ettiğim Serbest Marjın olduğu gün değerlendirirken fiyat gelişimi anlık olacaksa bunu daha iyi nasıl değerlendiriririz. Aracı kuruma (Vakıf) ön hedef ve talep mi vermek iyi olur yoksa internet ortamında satışı veya alışı kendim kontrol etsem (edilebilinir) mi? PenG veMegap ta birşey anlamadım doğrusu.
    Şimdiden teşekkürler ve saygılar.
    Bölündüğü gün kent ve kentR şeklinde olacak kentR fiyat takibini ortamdan seyredebilirsin ve Aynı şekilde satabilir sin .genelde aracı kurumundan Bilgi alabilirsiniz ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Sasa500, öncelikle Kentlimize hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim. Benim merak ettiğim Serbest Marjın olduğu gün değerlendirirken fiyat gelişimi anlık olacaksa bunu daha iyi nasıl değerlendiriririz. Aracı kuruma (Vakıf) ön hedef ve talep mi vermek iyi olur yoksa internet ortamında satışı veya alışı kendim kontrol etsem (edilebilinir) mi? PenG veMegap ta birşey anlamadım doğrusu.
    Şimdiden teşekkürler ve saygılar.
    Şöyle söyleyeyim ben aracı kurum olarak denız yatırım kullanıyorum, ve benım aracı kurumum ruchanı telefon emrı ıle aaldırıyor. Satarken internet üzerinden satabılıyorum...
    edit: farklı kurumlarda alış satışı ınternet uzerınden veren arkadaslarım var...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

"Pay Tebliği (VII-128.1)" in "Halka açık ortaklıklarda yeni pay alma haklarının kullandırılması" başlıklı 22'nci maddesinde;

"(1) Yeni pay alma hakkının kullanımının, izahnamenin ilanını takip eden on gün içinde başlatılması zorunludur.

(2) Payları kayden izlenen halka açık ortaklıkların yeni pay alma hakkı kullanımı, kaydi sistem esasları çerçevesinde gerçekleştirilir.

(3)........

(4)....................ve payları borsada işlem gören ortaklıklar için ise on beş günden az altmış günden fazla olmamak üzere izahnamede belirlenen süre ve esaslar dahilinde kullanılır. ............" hükümleri kapsamında en az 15 gün ancak en fazla 60 GÜN olabilmektedir.YTD.

Saygılar sunarım.

7. Kent gıda
    Piyasa değeri 60 milyar tl
    Özsermage 537 milyon

Kar 77 milyon

Açıklanan % 629 mu ne bedelli

Eller tekrar cebe gidecek

Bedelli beklentisi bitince ne olacak.

Çok kimse ağlar çok...

Bu firma ülkerden büyük mü..

Piyasa değeri 7.8 milyar
    Özsermaye 4.9 milyar

Kar 460 milyon.

Hisse Ve bist 30 da

Topkapıyı yıksa şehirin içinde olan fabrikaların oraya evler yapsa köşeyi döner

Kentde ne var şişli bomanti de fabrika mı

Çok kimse ağlar çok...

Tahmininimdir.

Spk hisseye her türlü baskıyı yapmış değerleri göstermiyor brüte koymuş en ağır yaptırımlar var.

Hesaplarım beni buraya getiriyor.

Yazık olur diye üzülüyorum.

Uyarmak istiyorum.

Yoksa tabiki siz bilirsiniz.

Herkes olumlu düşünebilir.

Sadece Bende farklı pencereden düşünün diyorum.

Alsat yatırım yap yapma her şey sizin fikrinizdir

8.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Kent gıda
    Piyasa değeri 60 milyar tl
    Özsermage 537 milyon

Kar 77 milyon

Açıklanan % 629 mu ne bedelli

Eller tekrar cebe gidecek

Bedelli beklentisi bitince ne olacak.

Çok kimse ağlar çok...

Bu firma ülkerden büyük mü..

Piyasa değeri 7.8 milyar
    Özsermaye 4.9 milyar

Kar 460 milyon.

Hisse Ve bist 30 da

Topkapıyı yıksa şehirin içinde olan fabrikaların oraya evler yapsa köşeyi döner

Kentde ne var şişli bomanti de fabrika mı

Çok kimse ağlar çok...

Tahmininimdir.

Spk hisseye her türlü baskıyı yapmış değerleri göstermiyor brüte koymuş en ağır yaptırımlar var.

Hesaplarım beni buraya getiriyor.

Yazık olur diye üzülüyorum.

Uyarmak istiyorum.

Yoksa tabiki siz bilirsiniz.

Herkes olumlu düşünebilir.

Sadece Bende farklı pencereden düşünün diyorum.

Alsat yatırım yap yapma her şey sizin fikrinizdir
    300 den beri ayni terane caĺış seninde olur.beklenti devam ediyor.qnbfb qmbfl aylardir ucuk fegerlerde git ordada uyar.amma yatirimci dostu var.siz gelirken bu insanlar gidiyordu.piyasa degeribe takilmamak.lazim.ulkerin lot sayisina bak.bizene ulkerden.elma ile armutu kiyasliyosun.herkes kendi lararini verrcek.ytd

Sayfa 389/633 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •