Sayfa 481/633 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. YTD. Gelecek hafta da böyle gelgitler yaşayabilir. Malum 1 Ekim'de sinemalarda Tek korkum şirketin bulunduğu şehir. Ondan da Allah korusun, öyle bir felakette kim borsa düşünür
    Herkes aklını pazara çıkarmış, yine kendi aklını almış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by forbidden Yazıyı Oku
    YTD. Gelecek hafta da böyle gelgitler yaşayabilir. Malum 1 Ekim'de sinemalarda Tek korkum şirketin bulunduğu şehir. Ondan da Allah korusun, öyle bir felakette kim borsa düşünür
    Töbe Töbe..... RABBim AFetinden korusuun...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Bakın size ne buldum

30 eylül sonrasında birleşecek olan Denizli cam hisseleri hala 7.00 tl fiyattan borsada satılıyor ve hiç düşmüyor oysa ki birleşme sonrası Denizli cam hissesi olanlar büyük zarara uğrayacaklar Yani elinde 1000 lot denizli cam hissesi olan 7000 tl oluyor elinde ama 1 ekim de 330 lot şişe cam hissesi olacak bu da 330 lot şişe demek güncel fiyatı ile 2300 tl ye denk geliyor yani 7000 tl den çıkar 2300 tl yi 4700 tl zarar edecekler ama borsa da DENİZLİ CAM hissesinin fiyatı düşmüyor normalde TABAN TABAN gitmesi gerekiyordu DENİZLİ CAM hissesi 2,33 olması gerekiyordu ...onun yerine KENT TABAN TABAN gitmiş oldu işte borsa böyle bir yer Yani burada oluşan rakamlar gerçeği yansıtmıyor

Acaba diyorum Kent mi birleşti Şişe cam ile o yüzden mi taban taban gitti geçen haftanın özeti buydu

Denizli cam da Şişe cam la hiç birleşmeyecek miş gibi hiç düşmemiş geçen hafta Vay be

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    en düşük maliyet kimde acaba ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    zamanında 161 dolar olacak dediiğimde bana kızanlar olmuştu şimdi ise pek bişi yazmıyorum fazla ky var üzerinde bir çok haber bizim için negatif oldu kıskançlığın danişkası olanlar hep kenti örnek verdi köşe yazılarına yazdılar halbüki bi dünya batık şirket nerelere gitti bizdeki hikaye bi çok hissede yok ama dinlensin müsade edin artık su akar yolunu bulur hep tavan tavan olmaz olamaz paranın doğasına aykırı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    zamanında 161 dolar olacak dediiğimde bana kızanlar olmuştu şimdi ise pek bişi yazmıyorum fazla ky var üzerinde bir çok haber bizim için negatif oldu kıskançlığın danişkası olanlar hep kenti örnek verdi köşe yazılarına yazdılar halbüki bi dünya batık şirket nerelere gitti bizdeki hikaye bi çok hissede yok ama dinlensin müsade edin artık su akar yolunu bulur hep tavan tavan olmaz olamaz paranın doğasına aykırı
    Sizinle aynı düşüncedeyim ama bu durağanlık ne kadar sürecek
    1 aralığa kadar mı yoksa yılbaşında şirket hangi grubta olacak ve şubat ı beklemek gerecek gibi düşüncem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    en düşük maliyet kimde acaba ?
    :D Sölim mi sölim mi:D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Bu şirket 100 milyar olacak şimdi 80 e yarın 60 ay sonu 50 ye yılsonu 10 a sonra bir yerde dengeler

2 tane koç holding 5 tane Arçelik 4 tane Ülker 2 tane Tüpraş 5 tane thy olacak

2013 de ilk 500 e girmiş

sonra paranın aritmetiksel denkleminin ağaç kok sayısının pi ortalama rakamının Tepeüstü sıfır noktasının deniz üstü kuş rakamına aykırı olacak

ne içiyoruz anlamadım

Hoşaf suyu mu

Kent gıda şekerleme üretiyor başkada bir şey yok şeker sakız

Birde şişlide bir yer vardı

Ağlayanı ve çok güleni döveceğim demiştim hala aynı fikirdeyim.

Neymiş sermayesi az

(arzı desek daha doğru yani piyasadan toplanmış sonra altına gaz konmuş tekniklerle sahte nakışlarla işlenmiş olabilir mi)

Bilemedim.

Temel ile tekniğin(dursun diyelim) uçurum olduğu tek bir hisse bu mudur .

Yağlıyanı allayanı pullayanı sahte gülücük atanı görünce bu yazıyıda ironi bakabilirsiniz.

İronisi bir güleçleme üzerine espirisi bol bir yazıdır.gülünüz efendim.

Yatırım çıkarım tavsiye al sat tut yat gez iç ye değildir.

İronidir.

Hikaye maydanoz yiyerek yazılmıştır.

Sayfayı boş buldum.

Karaladım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 481/633 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz