Sayfa 260/633 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. bilanço geçen yılın ilk çeyreğini neredeyse 20 ye katlamış . spk mevzuatına göre ne kadar düşük gelebilir ki hadi 15 katı gelsin
    nasıl uyuyorsunuz bu fiyattan diyen arkadaş ismini bence değiştir senden uzun yatırımcı olmaz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Benim gumarım burda bıter. Allah bereket versin %50 para koydu kalan arkadaslara bol kazanclar dilerim...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by trader42 Yazıyı Oku
    bilanço geçen yılın ilk çeyreğini neredeyse 20 ye katlamış . spk mevzuatına göre ne kadar düşük gelebilir ki hadi 15 katı gelsin
    nasıl uyuyorsunuz bu fiyattan diyen arkadaş ismini bence değiştir senden uzun yatırımcı olmaz....
    Muhtemelen uyuyanlar kendılerıdır.
    Ancak ayakta uyuduklarının farkında degıller.
    Zaten hısse hergun bır sagdan bır soldan vuruyor gereken cevabı verıyor.
    Derler ya vıdı vıdı yapma sahadaki sonuca bak dıye.Sonuc tahtada.
    Su da unutulmamalıdır ki bu ayakta uyuyanlar olmasa para kazanamazdık.İyi ki varlar.

İsterse dip olsun. buralardayız.Paranın tamamına yakını %99,5 kısmını ana ortak ödeyecek.Ben hısse basına 1 tl odeyecegım.Hısse kac para bolununce?Su anda bolse 80 lıra.E ben 1 lıra verırım ..

Hesaptan anlamayan bırak ayakta uyumaya devam etsın kardeş....

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Benim gumarım burda bıter. Allah bereket versin %50 para koydu kalan arkadaslara bol kazanclar dilerim...
    Goksys kardeşe en güzel cevap bu gibi gözüküyor.. Bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    Muhtemelen uyuyanlar kendılerıdır.
    Ancak ayakta uyuduklarının farkında degıller.
    Zaten hısse hergun bır sagdan bır soldan vuruyor gereken cevabı verıyor.
    Derler ya vıdı vıdı yapma sahadaki sonuca bak dıye.Sonuc tahtada.
    Su da unutulmamalıdır ki bu ayakta uyuyanlar olmasa para kazanamazdık.İyi ki varlar.

İsterse dip olsun. buralardayız.Paranın tamamına yakını %99,5 kısmını ana ortak ödeyecek.Ben hısse basına 1 tl odeyecegım.Hısse kac para bolununce?Su anda bolse 80 lıra.E ben 1 lıra verırım ..

Hesaptan anlamayan bırak ayakta uyumaya devam etsın kardeş....

Dostum yanlış anlamada kağıda aşık olma, 330 tlden ilk tavandan aldım bugun komple cıktım allah bereket versın karı yaptım. bölünmeye gelınce rakam duz olsun dıye soyluyorum 750 tlden bolunse ana kagıt 100 tl dusecek ruchan 650 tl olacak nerde bunun esprısı ayrıca rahat ol brut takastan cıkmasına vakit var bedelli spk acıklanana kadar yıne 400 tl ıner cıkar...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

kent gıdanın 2020 03 aylık vergi dairesine bildirdiği 77.360.841 tl'lik kar hatırı sayılır bir kar rakamı. yatırımcının izlemesi gereken bir başka konu ise 2019 12 aylık bilanço verilerine göre hissenin defter değeri 15.92 tl.

hissenin değerini elbette piyasa belirleyecek. piyasa defter değerinin 10 katı 20 katı hatta 100 katı değer de belirleyebilir.

2019 12 aylık bilançosuna göre sermayesi 28.977.661 tl olan kent gıdanın % 659.2055135 oranında bedelli sermaye artışı yapacağını da göz önünde bulundurmak gerekiyor.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Yeni kent!

8. Bir nebze örnek olsun diye, Geçen yıl Hektaş bedelli yapmıştı.. Daha düşük fiyat, daha düşük bedelli oranı.. Öncesi primini saymıyorum, 10,42 den referans fiyat (bölğndükten sonra 6,07 ye tekabül ediyordu..)

6.07 den başlayan hikaye Bölünme gerçekleştiğinde (14 Kasım 2019) 6,50 ler civarı idi..
    Aralık başında 7,50
    Bugün 14,82 arkadaşlar..

Bölünmeden önceki fiyatını da koydu geçti..
    Naçizane bilgilendirme, YTD.. Hayırlısıyla

Sayfa 260/633 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •