Sayfa 264/633 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5059 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Tüm küçük yatırımcılara selam ;
    Sayfa 250 deki tomarzali olarak yazımı bir kez daha okuyun!!!
    Bölünme süreci/beklenti/detaylı açıklamalarım var.₺Hisse adedim hala aynı₺
    Bu sayfada benim gibi 200.TL maliyet altında olan çok nadir yatırımcılar var.(dip not :83000 endeks te 130-150.TL bandında maliyetim merak edenler için)
    Hikaye ve Beklenti yeni başladı bir hissenin işlem gören fiyatı ve şirket değerini karıştırmayın.Sosyal medyada kendini çok üstad zanneden ve spek uşakları ahkam kesiyor )
    Siz kendi kararınızı verin!!!!
    (Covit sürecinde Türkiyede ilk Vaka Ankarada 13.03.2020 de görüldüğünde RTALB denen kit üreticisi hissenin adedi 1,85TL idi sadece 5.000.TL lik aldım 2 ay tuttum sattığım fiyat rüyamda bile görsem inanmayacağım rakam)...neyse sonuçta şirket fiyatlarını hikayesi/öyküsü belirler
    Kendi ortak olduğumuz şirketimiz K E N T e gelelim ;

SPK onayından sonra 4 haneli rakamlardan almak isteyenler borsa tarihinde 2.Afyon gibi benzetmeler olacak yine pahalı diyecekler
    Derlerrrr (siz boşverin) halka açıklık oranı %1 in altındaki bir şirkete ortak olmak,büyüme stratejisi ve hikayesi olan şirketin hissesi burdan satılır mı acaba ?

Yeni Kent/Rüçhan vs...beklenti(bedelsiz) yolun başındayız....
    Evladiyelik bir ortaklık değil torunlarıma saklıyacağım.
    12.06.2020 de onay geldikten sonra görüşmek üzere....
    Yukarıdaki tüm yazdıklarım SPK mevzuaat gereği yönlendirme ve beklentiye sokmamakla beraber AL/SAT tavsiyesi niteğinde değildir.
    Her yatırımcı akıl bali ve Reşitse kendi kararını rızai hilafi ile verebilir...
    “Evde KAL Türkiyem”

2. Hisse bölündüğü gün işlem yaptığın banka seni arar veya mesajla bildirir, almış olduğunuz hisse sermaye artırımı yaptı hesabınızda şu kadar para olması lazım diye.sermaye artırımına katılmak zorunda değilsiniz mecburiyet Yok elinizdeki hisse oranında Rüçhan verirler onu satabilirsiniz.Belirli bir gün süreci var tahminen 15 gün olabilir.Ruchan paylarının tahtası ayrı olur.kent.r diye adı olur.tahminen 15 gün geçerli olur, Fahiş fiyatlara da çıkabilir veya düşebilir.Tabiki en iyisi işlem yaptığın bankanın yatırımcı ilişkilerinden bilgi alabilirsiniz mevzuat gereği ücretsiz olarak vermek zorundalar.
     Alıntı Originally Posted by Yakub Yazıyı Oku
    Merhaba,
    bölünme ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi acaba ;
    Şu anda elimde olan 1 hissem için , ilk iş günü bölünme olacağı açıklanırsa , ne kadar yatırım hesabımda TL olması gerekir ?
    Sadece tl olması yeterli mi ? Bankaya bir talimat vermem gerekiyor mu ? Bölünmeden sonra iki çeşit hissem olacağını söylüyorlar rüçhan ve normal, rüçhan hisseyi almak için ayrıca ne kadar hesabımda olması gerekir, yine bir talimat vermem gerekiyor mu ? Rüçhan hisse ile normal hisse farkı nedir ?
    Garanti bankası kullanıyorum. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu seviyeden mal alıpta bedelliye katılanın aklına şaşarım. Zaten pahalıydı iyice şişti.Geri dönüşte satmak için sıraya girecek millet ama kilitli ekranda ne yapar bilmem

4.  Alıntı Originally Posted by zizarazu Yazıyı Oku
    Hisse bölündüğü gün işlem yaptığın banka seni arar veya mesajla bildirir, almış olduğunuz hisse sermaye artırımı yaptı hesabınızda şu kadar para olması lazım diye.sermaye artırımına katılmak zorunda değilsiniz mecburiyet Yok elinizdeki hisse oranında Rüçhan verirler onu satabilirsiniz.Belirli bir gün süreci var tahminen 15 gün olabilir.Ruchan paylarının tahtası ayrı olur.kent.r diye adı olur.tahminen 15 gün geçerli olur, Fahiş fiyatlara da çıkabilir veya düşebilir.Tabiki en iyisi işlem yaptığın bankanın yatırımcı ilişkilerinden bilgi alabilirsiniz mevzuat gereği ücretsiz olarak vermek zorundalar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim, banka beni arayamaz şu anda yurtdışındayım , telefonum ulaşıabilir değil Tr hattından. O halde yeteri param varsa kendi kendine katılır mı bedelliye ? Katılmazsa, direk değerince rüçhan hisse mi verirler bana ? Rüçhan hissemi o 15 gün içinde satmayıp ana hisseye dönüştürebiliyor muyum ?
    Teşekkürler.

5. Gokay5 ve sen işi biliyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by trader42 Yazıyı Oku
    adamlar iki yönlü kazanıyor hisse brüt takasta olduğu için önce diptekileri toplayıp mesela 3000 tane topladıysa tavana sür önceden elinde olanların birazını dağıtıyor(mesela 1500 tanesini ) sonuç olarak 1500 tane ekstradan toplayıp gün içinde tradesini de yapmış oluyor adamlar
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yakup said cevaptır
    Önce SPK onay çıkar sonra bedelli takvimi açıklanır.tarihleri sonderece önemlidir.o anda yakalanırsa Rüçhan veya bedelli ödemesini yapman menfaaine olumlu yansır.yok pas geçersen yeni hisseden yaralanamazsin.matematiksel zararın olabilir.bence takvim açıklandığında banka arayacak diye bekleme o takvim aralığında gerekli başvuruyu yap.dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım.bol kazançlar
    Y.t.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    uzun yatırımcı adına uygun davran uzun düşün bu arkadaşı iyi oku bak daha düzgün Türkçe ile yazmış başka hisseler gibi borç kapamak için bedelli yapmıyor kent kasada net parası var ayrıca yapılacak olan yeni fabrikaya yeni sermayesinin 1.2 katı para ile kurulacak fabrikayı düşünerek alıyor alanlar
     Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Tüm küçük yatırımcılara selam ;
    Sayfa 250 deki tomarzali olarak yazımı bir kez daha okuyun!!!
    Bölünme süreci/beklenti/detaylı açıklamalarım var.₺Hisse adedim hala aynı₺
    Bu sayfada benim gibi 200.TL maliyet altında olan çok nadir yatırımcılar var.(dip not :83000 endeks te 130-150.TL bandında maliyetim merak edenler için)
    Hikaye ve Beklenti yeni başladı bir hissenin işlem gören fiyatı ve şirket değerini karıştırmayın.Sosyal medyada kendini çok üstad zanneden ve spek uşakları ahkam kesiyor )
    Siz kendi kararınızı verin!!!!
    (Covit sürecinde Türkiyede ilk Vaka Ankarada 13.03.2020 de görüldüğünde RTALB denen kit üreticisi hissenin adedi 1,85TL idi sadece 5.000.TL lik aldım 2 ay tuttum sattığım fiyat rüyamda bile görsem inanmayacağım rakam)...neyse sonuçta şirket fiyatlarını hikayesi/öyküsü belirler
    Kendi ortak olduğumuz şirketimiz K E N T e gelelim ;

SPK onayından sonra 4 haneli rakamlardan almak isteyenler borsa tarihinde 2.Afyon gibi benzetmeler olacak yine pahalı diyecekler
    Derlerrrr (siz boşverin) halka açıklık oranı %1 in altındaki bir şirkete ortak olmak,büyüme stratejisi ve hikayesi olan şirketin hissesi burdan satılır mı acaba ?

Yeni Kent/Rüçhan vs...beklenti(bedelsiz) yolun başındayız....
    Evladiyelik bir ortaklık değil torunlarıma saklıyacağım.
    12.06.2020 de onay geldikten sonra görüşmek üzere....
    Yukarıdaki tüm yazdıklarım SPK mevzuaat gereği yönlendirme ve beklentiye sokmamakla beraber AL/SAT tavsiyesi niteğinde değildir.
    Her yatırımcı akıl bali ve Reşitse kendi kararını rızai hilafi ile verebilir...
    “Evde KAL Türkiyemâ€
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    kısa vade mutlaka piyasada dalgalanma olacaktır bölününce 2 rakamlı fiyatlarda çok durmaz ben asıl bu senenin 6 aylık ve yıl sonu karları çok daha mühim ulaşılacak sermayenin 3.te 1ni ilk çeyrek te yolladı burası bozulmasın yeter
     Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    İçimden rakam geçiyor ama hele bi bölünsün.. Yatırım garanti.. Ciro garanti.. İhracat garanti.. Karlı bir dönem olacak inşallah
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 264/633 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •