Sayfa 265/633 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Yakup said cevaptır
    Önce SPK onay çıkar sonra bedelli takvimi açıklanır.tarihleri sonderece önemlidir.o anda yakalanırsa Rüçhan veya bedelli ödemesini yapman menfaaine olumlu yansır.yok pas geçersen yeni hisseden yaralanamazsin.matematiksel zararın olabilir.bence takvim açıklandığında banka arayacak diye bekleme o takvim aralığında gerekli başvuruyu yap.dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım.bol kazançlar
    Y.t.d
    Teşekkürler, başvuruyu nereye yapacağım , sadece diğer hisseler gibi alım emri vermem kâfi olacak mı ?
    Teşekkürler.

3. Başvuru işlem yaptığın bankaya yapılacak, zaten ararlar telefonla, katılmak isterseniz yatırım hesabınızda olacak meblağı söylerler, katılmak istemezseniz yatırım hesabınızda kent.r adında Rüçhan hissesi olur isterseniz satabilirsiniz.Fazla panik yapılacak durum yok,yeterki bölünme sürecinde bankadan gelen telefon, mesaj,e mail lere cevap verin o kadar.
     Alıntı Originally Posted by Yakub Yazıyı Oku
    Teşekkürler, başvuruyu nereye yapacağım , sadece diğer hisseler gibi alım emri vermem kâfi olacak mı ?
    Teşekkürler.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Bu seviyeden mal alıpta bedelliye katılanın aklına şaşarım. Zaten pahalıydı iyice şişti.Geri dönüşte satmak için sıraya girecek millet ama kilitli ekranda ne yapar bilmem
    Hoşgeldin kardeşim, ara ara uğra yine olur mu.

5. Yakup cevaptır
    İşlemleri internetten yapıyorsan yatırım hesabından temettü Rüçhan işlemlerinden yapabilirsiniz kent ruchani kentR şeklinde işlem yapabilirsiniz

6.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Yakup cevaptır
    İşlemleri internetten yapıyorsan yatırım hesabından temettü Rüçhan işlemlerinden yapabilirsiniz kent ruchani kentR şeklinde işlem yapabilirsiniz
    Teşekkürler. Herkese bol bereketli kazançlar dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by dostel Yazıyı Oku
    gokay5 ve sen işi biliyorsunuz.

Mı 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aziz dostum.saygılarımı sunarım.

Mal dagıtıyorlar cakıyorlar sudur budur turundekı yazıları okuyorum ..

Gun ıcerısınde alış kademelerıne yazılanlara bakıyorum. 3 lot 5 lot 11 lot 25 lot .....

Mala basarak dagıtıyorlarmış malı.

Buyursunlar bassınlar 3 lota 5 lota 15 lota....
    Yahu ben kendı elımdekı lotların hepsını satamıyorum koskoca işbank o kadar malı nasıl basacak 3-5 lot alıs bekleyen tahtaya....

Bu tahtada mal dagıtmak ıcın once bedellıyle pıyasadakı malların cogalması derınlıgı lazım.sonra kredılı ıslemlerın acılması lazım....

Dip yapınca 100-150 lotla, bak bıraz sonra kaldıracaklar dıyorum nereden bılıyorsun dıyorlar...

100-150 lotla tahta mı basılır dıyorum gerizekalımısın sen aklın bu kadar mı çalışıyor dıyorum!!!!!!

8. Evet, güzelim bilançomuz geldi, süper demek istiyorum sadece, şu ortamda yurtdışı satışlarını %50 arttırmak, kârı ise 10 kat arttırmak her babayiğitin!!! harcı değildir. şimdi söz piyasanın ve yatırımcıların. iyi akşamlar

Sayfa 265/633 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •