Sayfa 281/634 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 5067 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. bugün bedelli bölünen vakıf yatırım eski hisseler %10 yapıp tavanlamış serbest fiyatla işlem gören rüçhan 0.64 referans fiyatıyla işleme başlayıp en yüksek 1.15 görüp %51 yükselişle 0.96 dan günü kapatmış.bizim için ufak bir örnek olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    bugün bedelli bölünen vakıf yatırım eski hisseler %10 yapıp tavanlamış serbest fiyatla işlem gören rüçhan 0.64 referans fiyatıyla işleme başlayıp en yüksek 1.15 görüp %51 yükselişle 0.96 dan günü kapatmış.bizim için ufak bir örnek olabilir.
    Onay geldikten kaç gün sonra bölünüyor genelde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    bugün bedelli bölünen vakıf yatırım eski hisseler %10 yapıp tavanlamış serbest fiyatla işlem gören rüçhan 0.64 referans fiyatıyla işleme başlayıp en yüksek 1.15 görüp %51 yükselişle 0.96 dan günü kapatmış.bizim için ufak bir örnek olabilir.
    Evet sırf kent ıcın dun satmıstım bugün çok üzüldüm. 1.15 gördü %60 yakın marj yaptı.
    bedelli sermaye arttırımlarında özelliklede sığ hisselerde ilk gün serbest marjla birlikde tahmın edemeyeceğiniz fiyatları görebilirsiniz tavsiyem aldıgınız elinizdeki kenti panikle satmamanızdır. farz edın bır arsa aldınız ederını bulunca(bedellı bolundugu gun) kadar satmayın!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Onay geldikten kaç gün sonra bölünüyor genelde...
    vakıf 3 hafta bekletti. sirkete baglı ertesı gun bölunen bıle oldu(albraka) bu tamamen sırket yonetıcılerıne kalmıs bısey
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    bu spk bizimle dalga geçiyor iki üç hafta mı oldu izahnameyi düzeltin dediklerinde demek ki ön inceleme yapıldı üç hafta önce daha toplamda kaç hafta oldu saymadım çoook ekiden birsa ve netaş bedelsizlerini birde afyon bedellisini çoook uzun zaman bekletmişti geçen sene trabzon gibi batık şirketin bedellisini ki o trabzonun son iki bedellisine girmiş biri olarak iyi biliyorum onları 2 haftada onayladı gsray aynı şekilde yani demem o ki spk hep batık şirketleri koruyor zırt pırt bedelli yapsınlar şirkette para girsin patronda sevgilisine çocuğuna araba alsın gezsin fubol kulupleride nerde afrikalı şeyi var getirip top koştursunlar parasını da şeyinide halka ödetsin ama yetri spk da onayı çabucak versin bizim şirketin bedellisi aslında bir nevi dış kaynak giri teşvik varsayarak hemen onaylaması gerekiyor %99,5 kendi koyacak yetmiyecek 220 milyon olan sermayenin bir buçuk katı yeni fabrika kuracam diyo hemde türkiyede üretecem yurdy dışına satacam diye daha dün bakan bey dedi yerli üretimi destekliyeceğiz adam sizden batık şirketler gibi teşvik adı latında yangelet yat yatırımıda istemiyor hatta istese şirketin içini boşaltır şirketi borçlandırıp kredi ile yatırım yapacam der ama adam bedelini öedeyecem yatırım yapacam diyor spk da uğraştırıyor spk kesin vatanı sahte sevenler tarafından yönetiliyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Sasa 500 hocanında bahsettiği vakıf yatırım ortaklığı bizimki kadar olmasada sığ bir hisse %50 bedelli bölündü dün yazmıştım.iki günde eski hisseler %10 tavan %10 tavan yaptı rüçhanlar dün sabah 0.64 referans fiyatla işeme başlamıştı bugünkü kapanış sıkı durun 1.44 fiyatla oda tavan.2 günde eskiler yaklaşık %20 yükselmiş rüçhanlar %150 yükselmiş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Sasa 500 hocanında bahsettiği vakıf yatırım ortaklığı bizimki kadar olmasada sığ bir hisse %50 bedelli bölündü dün yazmıştım.iki günde eski hisseler %10 tavan %10 tavan yaptı rüçhanlar dün sabah 0.64 referans fiyatla işeme başlamıştı bugünkü kapanış sıkı durun 1.44 fiyatla oda tavan.2 günde eskiler yaklaşık %20 yükselmiş rüçhanlar %150 yükselmiş.
    Görünce insan vay hamına goyem diyo. Ben zahsen diyorum bölunmeye katılamadım.ama çok ama cok ciddi prim yapacagına eminim. maksımum 1 ay bekleyebılırız. ama sabırla beklememiz lazım. vakıf yatırımda spk onay verdıgınde hısse fıyatı 2.45 di 15 gun falan beklettı bolunecegı gun 2.85 di. suan ruchanla topladıgında 4.20! varın sız dusun un
    not: vakıf yatırım pıyasada 8.220bin hıssesı var kentın 156bın bolunmeden sakın ama sakın korkmayın.kredili mala gırmeyın BANADA SAKIN ÖZEL MESAJ ATMAYIN CVP VERMIYORUM...
    Namık Kemal

8. Tekkeyi bekleyen çorbayı içermiş.%25 hissedeyim spk onayı gelince %25 daha eklerim

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 281/634 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •