Sayfa 293/633 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    Oha fiyata bak.. alanlar icin büyük cesaret doğrusu..bedelli olması sıkıntılı değil mi bedelsiz olsaydı daha iyi olurdu bence ..sonuçta para ödeyerek bölünen hisseden alıcan. .bedelsiz de para ödemeden hisse bölünüyor senet sayısı artıyor ama fiyat değişmese onun da bir faydası olmuyo bazen..ytd
    Sorp negatif algı pompalayıp duruyorsun, kedi ciğer işi oldu seninki, hergün bakıp gittiğini görünce kan ağlıyorsun gel sen de bu trene atla dışarıdan boşa g.tverenlik yapma.

2. Artık atı alan Üsküdar'ı geçti.
    Sabırla bekleyen bekleyecektir
    Geç kalanların trene atlaması belli ki risklidir.
    Demek ki erken görmek gerekiyor.
    Borsada bir oraya bir buraya bakarak yatırım yapılmaz.
    Bir noktaya sürekli ve dikkatli bakacaksın ve onu gözden kaçırmayacaksın.
    İşte bu bakış açısıyla pişman olmazsın.
    Son örneği de: Kent.

(Biraz amiyane anlatmış oldum ama genel geçer doğrudur.)

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Sorp negatif algı pompalayıp duruyorsun, kedi ciğer işi oldu seninki, hergün bakıp gittiğini görünce kan ağlıyorsun gel sen de bu trene atla dışarıdan boşa g.tverenlik yapma.
    onay gelecek, işlem başlayacak, Gora'da ki bir cisim yaklaşıyor diyen bastıbacak vardı. onun gibi..

şakası bir yana da Arkadaş diyor ki; "efendim bedelsiz olsaymış, bedelliye para ödenirmiş o yüzden ayranım ekşi vs..."
    Yahu zaten 1 TL ödeyeceksin yeni hisselere.. ha ödemişsin ha ödememişsin gibi bişey.... bedelsizin kralından daha iyi bu.. çünkü oran çok yüksek: % 659.. 100 hissen varsa 65 lira doksan kuruş yatıracaksın, nesi olumsuz bunun..

yorumum yukarıda Sorp için.. amacım rencide etmek değil ama gerekçeleri tutarlı değil..

alan alır, satan satar, Kent Gıda Özkaynağı 500 milyon TL civarı.. Bedelli arttırımla birlikte 700 milyon civarı özkaynağa ulaşmış olacak.. üstüne üretimler, cirolar, dönem karları da gelecek, Özkaynak başka boyutlara doğru yol alacak.. Ama burası borsa.. hiçkimseye al sat tut değil.. fakat olumsuz gerekçeye de söylenecek lafımız mutlaka olacak.. tüm ortaklara saygılar

4. Nana düzelteyim 65 TL değil 659 tl

5.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Nana düzelteyim 65 TL değil 659 tl
    pardon, aynen...
    ödenecek tutaR ana hissenin %1'i bile değil..

6. Günün özeti:

işlem tutarı 42.211 adet (alış 23.386 adet, satış 18.825 adet, işlem ortalaması 819 lira 489 krş)

kapanışta bekleyen alım adedi 9.467 adet
    Tavandan sıraya giren alım adedi 7.132 adet..

günsonu kapanışı hayırlı olsun, almak satmak tutmak herkesin kendi özgür hür iradesiyle..
    ortaklara selamlar..

7. bu kente yıllarımı verdim ama bir deli hisse yüzünden 280 den kaçtıgımı zannettim kısmet degilmiş umarım aldıgım da bunu aratmaz hayırlısı elinde olanlara hayırlı bol kazançlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu kente yıllarımı verdim ama bir deli hisse yüzünden 280 den kaçtıgımı zannettim kısmet degilmiş umarım aldıgım da bunu aratmaz hayırlısı elinde olanlara hayırlı bol kazançlar
    mercek üstat, inşallah umduğun gibi olur.

Sayfa 293/633 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •