Special Days Image
Sayfa 294/633 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. yıllardır takip ettiğim KENT i bedelli kararı akabinde 300 liradan 100 adet almıştım 500 den itibaren çıktıkca kar realize ettim ben realize ettikçe o tavana kilitledi maliyet sıfırlandı geride kalanlarını ise artık satmam bekleyip görelim en kötü ileride anlatırız. iyi akşamlar herkese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bu kente yıllarımı verdim ama bir deli hisse yüzünden 280 den kaçtıgımı zannettim kısmet degilmiş umarım aldıgım da bunu aratmaz hayırlısı elinde olanlara hayırlı bol kazançlar
    nasip... Devir artık bilgi devri bilgiyi iyi analiz eden kazanıyor. Lafım size değil yanlış anlamayın. Bu seviyelerden girecek ky kumar oynamak için girer belki 2000 e cıkar belki 200tl ye düşer bu tam bir kumardır! Kimsenin ağlamasını kaybetmesini istemiyorum. 5 gundur tavan tavan gıdıyoruz emınım kı yuarında tavan yapacak! Haber cıkmazsa panık yapmasın kimse hedefi önünde olan grafıgıne bakan hedefe ulaştımı acımasın versin! çünkü sizden alanda kazanmalı...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Bekleyenler buralardan satıp kazancını alıp gidebilir. Yeri ve zamanıdır diye düşünülebilir. Bundan sonra ne olacağı belli olmaz elbette.
    Ben sanırım bekleyeceğim. Sonra düşmeye başlarsa halime yanmam.
    Çünkü düşüşlerde taban taban gitmeyeceğini, düşe kalka düşeceğini öngörüyorum. O zaman kârımın bir bölümünü kaybetsem de satış fırsatı verecek. Böyle bir öngörüyle de hemen tamamını satmama gerek yok, diye düşünüyorum.

Benimki elbette bir tahmin. Tanıdığımız hisse nasıl hareket eder, ona dayanarak.
    Yatırım önerisi değil, onu yapamayız zaten.

4. Bir hisse senedinden çok kazanmak bir küçük yatırımcı için elbette önemli. Çalışıp didinerek kendisi için yapamadıklarını doğru bir seçimle ve telaşsız, sabırlı bir tutumla beklediği kâğıttan kazanarak şu zor hayatta hiç değilse bir rahatlama sağlayacaksa... Bu önemli. Bunu yapabilmenin yolu yatırım yapmak istediği şirketleri iyi seçip onların hisselerini doğru zamanda (yani düştükçe) alıp sonra al-satların tuzağına düşmeden, bence yaklaşık altı ay beklemektir, bunu yapıyorsanız borsada hemen her zaman kazanabilirsiniz. Borsada sabırsız olan küçük yatırımcı hiçbir zaman kazanamaz. Bir kazandığını hemen kaybeder. Ve borsada kazanılan para havadan gelen para değildir. Düşüncenin, karar verme gücünün, bekleme iradesinin sonucudur. Başka alanlarda yapılanların bir benzeri...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    IHYAY – Sermaye artırımı kapsamında elde edilmesi beklenen 250 milyon TL fonun 75 milyon TL’sinin bağlı ortaklıkların sermaye artırımında, 75 milyon TL’sinin medya tesis yatırımlarında, 100 milyon TL’sinin ise menkul ve gayrimenkul yatırımlarında kullanılmasının planlandığı açıklandı. şu gerekçelere de onay verir bu spk yazıklar olsun şimdi daha çok anlaşılması lazım kent gıdanın
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bugün tavaniz satmak isteyen satsın aglayacaklar, hisse pazarladi kelimelerini soyleyecekler satsın uzerimden vebali atıyorum...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Clipper Yazıyı Oku
    Bir zamanlar sürekli işlem görmeyen C gurubunda iken günde 1-2 lot işlem oluyordu, hatta bir lot işlem olduğunu bilirim onu da ben alırdım, fiyat 40-50 arası gider gelirdi.
    Şu bir gerçek ki ihtiyacınız olmayan para ile uzun vade için almışsanız sabır ile beklemek en doğrusu.
    Sn. Nana, Sn. Sasa500 bilgi amaçlı yazılarınız için teşekkürler. Hatırladığım Sn. Dewaz da eskilerdendir Ruhani ile beraber.
    Sonu daha iyi olacak inşallah tüm ortaklar için.
    Hey gidi koca KENT...
    SELAM HERKESE
    BEN RUHANİ
    evet kentte idim .
    maddi sorunlardan dolayı hisseden çıkmak zorunda kaldım ..
    bu yüzen elimde olmadığı için yazmadım kimseyi etkilemek istemedim .
    hayalimdeki rakamlara geldi su an .
    inşallah herkez hayırlısı ile kazanır .
    bu seviye ve satten sonra tercih sizin dir .
    allah emant olunuz .

Sayfa 294/633 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •