Sayfa 296/633 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan1907 Yazıyı Oku
    Endeks yarın bozmazsa, bedelli haberi de gelirse brüt takasın çok önemi yok bence.
    Ben de böyle düşünüyorum hocam beklentili kağıtlarda brütün negatif etkisi olmuyor. Bülten az önce yayınlandı yine yok onay bu kadar uzaması anlamsı, ümitler haftaya kaldı.

2. Bu haftada onay gelmemiş hayırlısı olur inşallah

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu onay perşembe günlerimi geliyor

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ahh ahh bu kağıdı bir -bir buçuk sene önce uzun vadeli tutarım diye almıştım 125 lira falandı. Sonra sıkıldım başka bir kağıtta beklemeye geçtim.. Niye satarsın be ... Neyse maşallah kazanan arkadaşlara bereketli olsun dileklerimi iletiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. ortaklar hayırlı cumalar..

borsaya öyle girenler var ki, özellikle yeniler 2 kademe artıyı görmüş, satayım mı diye soruyor.. aynı kişiler dün akşama üzeri durumda devre kestirdiler, bi daha başımızı kaldırma şansı kalmadı..

onay gelmese de sürecimiz devam ediyor.. eninde sonunda SPK ONAYI gelecek.. bayram gelecek.. tahminim gayet iyi bir bilanço gelecek.. hakkımızda hayırlısı.. YTD

6. Adam uyarısını da yaptı daha ne yapsın.
    Sn. Sasa kendi adıma çok teşekkür ederim.

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sürecin uzamasını itiraf edeyim kendimce istiyorum.. bayram ve ardından tahminen iyi beklediğim bilançoyla bu sürecin iyice pekişeceğini düşünüyorum...

alıp satayım diyorsa hedefini de belirlesin.. şu ana kadar panikle satıp yukarıdan almayan HİÇ KİMSE ZARARDA değil.. inşallah kimse de zarar etmez..

elbette düşüşler ,zigzaglar olacak.. önümüzde her bilgi var.. Bir akşam SURVİVOR seyredeceğimize burayı, başka forum sitelerini, az buçuk bilanço ve gelir tablosunu okuyalım..

10 yıl önceki fiyatları belli , 400 liraya çıktı civarı, ordan 150-200 derken 100 ler vs..
    bu süreçte onca kar etmesine rağmen hiç kar payı vermedi, sermaye artışı yapmadı.. Özkaynak nerden nereye gelmiş..

bedellilerle şirket kasasına girince en az 700 milyon TL olan özkaynak.. Ciro, ihracat, kar hedefleri..

resmen KENT Gıda'nın ortağıyız.. biraz okuyalım, bilgilenelim.. kararlarımızı daha rahat veririz inşallah.. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,043
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

Sermayeye bak 3 aylık kara bak 6 aylık ne olur?
    03-07-2018, 21:27
    hey gidi günler hey egeende de çok paylaşmıştık sermayenin yüz karı kar açıkladığı zamanlarda ama egeende bir halt olmayıp parayı gidip Amerikalı meritor denen mendebura gömdüler kısmet kent gıdaya imiş
    elimizde olmasa da dostlara hayırlı olsun!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...highlight=kent
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 296/633 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •