Sayfa 311/633 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Hocam 380 tl den beri bekliyoruz 2 kere tabanda gördük.Hiçbir senet sürekli yükselmez elbet bir noktada düzeltmede gelir pazartesi salı belki çarşamba olabilir. hedefiniz neyse oraya kadar panik yapmamak en iyisi bence.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin hedefin ne kerata, ben 5 yıldır elimde olan 125 tl maliyetli 270 lot hissemi cumaya kadar dayanıp 1,370 den yeni sahiplerine verdim, belki 1 tavanı ya var ya yok, pazartesi tavan açıp hafta sonuna kadar dip kapatma olasılığını yüksek görüyorum, kalanlara sabırlar diliyorum....ytd.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Senin hedefin ne kerata, ben 5 yıldır elimde olan 125 tl maliyetli 270 lot hissemi cumaya kadar dayanıp 1,370 den yeni sahiplerine verdim, belki 1 tavanı ya var ya yok, pazartesi tavan açıp hafta sonuna kadar dip kapatma olasılığını yüksek görüyorum, kalanlara sabırlar diliyorum....ytd.....
    :D taban yapacak olsaydı cuma günü yapardı! kentin artık ne endex ile nede teknık analiz ile işi var. perşembeye kadar hareket devam eder haber cıkarsa beklenti bitti diye salabilirler. esas hareket bölündügü gün olacaktır satan satan ,alan alır! herkesde beyin var kullanması bedava!
    dolar bazlı zirveyi görmeden vermiyeceğim...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Bölünme olana kadar sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bir arkadaşın dediği gibi asıl film bölünmeden sonra.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Siz sattınız diye tamam taban serisi başlar artık, öyle ister bazıları sattıktan sonra hissenin dibin dibine gitmesini ister çünkü en akıllı odur zirveden vermiş olmayı diler, kalanlara ortada bişe yokken sabır da diler.

5. Arkadaşlar çok soru soruyor gibiyim) affedin. Bölünmenin ilk günü rüchanlar hesaba geciyormu. Yani ilk gün rüchanları satabilirmiyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by zaferavci53 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok soru soruyor gibiyim) affedin. Bölünmenin ilk günü rüchanlar hesaba geciyormu. Yani ilk gün rüchanları satabilirmiyim
    Sorunuza cevap evt fakat internetten satış yapamazsınız telefon ile yatırım danışmanınızdan satmanız gerekebılır.
    ayrıca bait sorular sormadan once google amcaya sorsanız bist yatırım cok sorulan soruları okumanızda fayda var...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. Sasa baba sen varsın diye sordum. Hakkını helal et

8. Sasa size soruyorum.elimde vkyo olmadığı halde internetten ruchanini aldım ve sattım.bu nasıl oluyor

Sayfa 311/633 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •