Sayfa 313/633 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Güzel kardeşim ben afyon çimento örneğini de verdim sermaye düşük ralli için uygundur diye de yazdım geçmiş yazılarda var bu tahta ralli de yapar dedim ama olumlu yazılarımızın yanında yeri gelecek olumsuz da yazılarda olacak ben hiç kimsenin zarar görmesini istemem aldım sattım sattım aldım vs mesele şu borsada herne kadar para tekniği bozsa da maalesef bu işin temel teknik boyutu var bir arkadaşımiz dedi ki alınır mı ben dedim ki az olsun sağlam olsun kent borsadaki en sığ tahtadır. Olumsuz durumda tek lot satamaz siniz kavga için yazmıyorum bunları sadece işi bilmeyen kardeşlerimin zarar yazmamasi için uyarı mahiyetinde yazdım para kolay kazanılmıyor dışarıda ama burada kolay kazanç ve kaybediş var Daha yazmam kavga sevmediğim bir şey bugüne kadar hep iyi niyet çerçevesinde yazdım ben zaten kazanıyorum
     Alıntı Originally Posted by berfe Yazıyı Oku
    Hisse şu an brüt takasta parası olan alır hissesi olan satabilir açığa satış olayı yok uzun zamandır iki üç günde yazı yazılan sayfa biranda dolup taşımaya başladı borsanın temel verilerine göre ( f/k pd/dd gibi) aşırı pahalı bir hisse ama burda kimsenin alın dediğine şahit olmadım hatta sasa 500 arkadaşımız girilmez hüsrana da uğrarsınız gibi yazılarlada uyarılarda bulunuldu peki hisse niye yükseliyor halka açıklık oranı çok düşük belkide yabancı şirket kottan çıkmak istiyor bilemeyiz takastaki ilk 5 ten iş yatırım düşük maliyetli hisseleri elden çıkardığı gibi bunlar karşılanıyor da nereye gider belli değil şu an medyada forumlarda yapılmak istenen şey hissesini satmayan ky paniğe sevkedip taban serileri başlatmak belki yarın ilk taban olucak ama ben bedelliyi görmek istiyorum ve hareketin bedelliden sonra da devam edeceğine inanıyorum geçmiş sayfalarda şu meşhur Afyon çimento örneği verilmişti olurmu olmazmı diye işte oldu ve olmaya ve yıllarcada konuşulmaya devam edecek lütfen birbirimizi kıracak sözler yazıp üzmeyelim

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    tuturmuşalar bir tüpraşın değerinden daha değerli yav demiyorusnuz ki tüpraş değer kaybetti buradaki beklenti ile hisse de korana bedelli ve yeni fabrika ile üçlü kombo etkisi yaparak 150 yıldır 100 250 arasında gezdim biraz da yukarıları gideyim diyemez mi bu işler borsada tek mi bi zamanlar kakınma bakası da en büyük üç bankadan daha değerli olmadı mı deniz bank ve qnb de olmadı mı sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz beklenti varsa hisse uzun zamanda yataysa fırlar kardeşim birde iyi yada kötü reklam olduğu zaman ilgi alaka olur üstüne birde 156bin lot işlem adetini koy daha ne olsun elide olmayanlar yazdıkça yazıyor bekleyin bir kaç haftaya bölününde alın yada satın bu işler borsaların doğasında var abd borsasında tesla ya bakın isterseniz 120 yıllık ford ve diğer otomivlerden fazla piyasa değerine ulaştı sokak ta kaçtane tesla oto görüyorsunuz sizler
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    tuturmuşalar bir tüpraşın değerinden daha değerli yav demiyorusnuz ki tüpraş değer kaybetti buradaki beklenti ile hisse de korana bedelli ve yeni fabrika ile üçlü kombo etkisi yaparak 150 yıldır 100 250 arasında gezdim biraz da yukarıları gideyim diyemez mi bu işler borsada tek mi bi zamanlar kakınma bakası da en büyük üç bankadan daha değerli olmadı mı deniz bank ve qnb de olmadı mı sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz beklenti varsa hisse uzun zamanda yataysa fırlar kardeşim birde iyi yada kötü reklam olduğu zaman ilgi alaka olur üstüne birde 156bin lot işlem adetini koy daha ne olsun elide olmayanlar yazdıkça yazıyor bekleyin bir kaç haftaya bölününde alın yada satın bu işler borsaların doğasında var abd borsasında tesla ya bakın isterseniz 120 yıllık ford ve diğer otomivlerden fazla piyasa değerine ulaştı sokak ta kaçtane tesla oto görüyorsunuz sizler
    Yorumunuzu çok beğendim söyledikleriniz gözümün önünden film şeridi gibi geçti hepsini gördüm. Çok doğru söylüyorsunuz

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    :D

bugünden sonra ucacak kaçaka veye diğer hisselerle alakalı benzetmelerden uzak duralım. gelin geyik muhabbeti edelim. kimse yazdıkalrımızdan etkilenmesin biraz geçmiş sayfalara dönüp bilgi ve yorumlara baksın...
    sahi kentin en cok beyendiğiniz ürünü hangisi?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    çocukken tipitip sakızlarını çok severdim karikatürleri efsaneydi...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Kentin en beğendiğim ürünü Mordeniz007 Şaban Bond sakızı balonu iyi şişiyor )

7.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Senin hedefin ne kerata, ben 5 yıldır elimde olan 125 tl maliyetli 270 lot hissemi cumaya kadar dayanıp 1,370 den yeni sahiplerine verdim, belki 1 tavanı ya var ya yok, pazartesi tavan açıp hafta sonuna kadar dip kapatma olasılığını yüksek görüyorum, kalanlara sabırlar diliyorum....ytd.....
    Allah sana akil sabir versin ne diyelim.gemiyi terkettin yansin bu gemi muhabbeti.ytd

Meyveli ağaç taşlanıyor.
    İstemezük denilip taban olsa da alsak deniliyor.

Tüm itirazların özetine baktığımda;
    -Temel analiz yapanlar mevcut 28.2 Milyon TL sermayeli ve 2019 verimlilik çarpanlarına bakmamalı.
    Onun yerine proje ve proforma çalışması yapıp 110 milyon sermayeli şirket analizi yapılmalı.Veriler, 6,5 ile çarpılmalı.
    -Teknik analizde belirlenen RSI, CCI, Bolinger vs ne varsa teknik değerlendirmede (altın ve döviz gibi) yastık altında tutulan Kent hisse senetlerine önem verilmeli.Destek/Direnç grafikleri 1 adet Kent Hissesi için değil 6,5 kademe yukarı doğru çizilerek değerlendirilmeli.
    -Kenti terketmişler, hep niye satmıyonuz geç kaldım almaya insin fiyatı verin bana misali biz Kent aşıklarını gaza getiriyor.Şahsen ben dolar bazında yeni zirve yapana kadar satmamayı düşünüyorum.
    -Yabancı yatırımcı, yeni dolar bazında zirve yapmasını galiba bekliyor olmalı ki, tarihe geçip borsada KENT EFSANESİ yazılabilir mi acaba merakla bekliyorum.
    -Satanın hisse senedini alan varsa sorun yok bence.
    Herkese kendi kararı ve hedefi doğrultusunda şirketle birlikte bol kazançlar.
    YTD.

Sayfa 313/633 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •