Sayfa 319/633 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Teorik eşleşme tavan
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Böyle uçuk fiyatlama yapacağını tahmin ediordum da, kendime inandıramadım . Elinde tutanlara helal olsun, bereketin görsün. Yeni girmeyi düşünenler bin değil milyon kere düşünsün ama. Piyasa değeri 43 milyar 767 milyon TL oldu dün kapanış itibarı ile. 3 TANE HALKBANK PİYASA DEĞERİ YAPIYOR DİKKAT ETSİN YENİ GİRECEKLER.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Fiyatlamaya bakarsa da halkbankası 0.40 işlem görüyor ozman halk bank batık bir banka?
    Böyle uçuk fiyatlama yapacağını tahmin ediordum da, kendime inandıramadım . Elinde tutanlara helal olsun, bereketin görsün. Yeni girmeyi düşünenler bin değil milyon kere düşünsün ama. Piyasa değeri 43 milyar 767 milyon TL oldu dün kapanış itibarı ile. 3 TANE HALKBANK PİYASA DEĞERİ YAPIYOR DİKKAT ETSİN YENİ GİRECEKLER.
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Fiyatlamaya bakarsa da halkbankası 0.40 işlem görüyor ozman halk bank batık bir banka?

Tavan olmassı elbette elinde hisse olanlar için iyi. Ben yeni girmiş ve-veya yeni hisseye girmek isteyenleri uyarıyorum. Nereden döneceği belli olmayan bir hisse. Belki tavan serilerine devam eder kim bilir? Halka açıklığı çok az ve mal toplu çünkü. Halkbank ise malum siyasi olaylar nedeniyle çok ucuz fiyatlardan işlem görüyor. Bankalar ve holdingler şu an borsanın en ucuzu. Ben böyle bir şey görmedim Para küçük -orta ölçekli hisselerle takasta piyasa açıklığı en az olan hisselere akıyor. Bir balon var. Bu balon patladığında çok canlar yanar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Tavan olmassı elbette elinde hisse olanlar için iyi. Ben yeni girmiş ve-veya yeni hisseye girmek isteyenleri uyarıyorum. Nereden döneceği belli olmayan bir hisse. Belki tavan serilerine devam eder kim bilir? Halka açıklığı çok az ve mal toplu çünkü. Halkbank ise malum siyasi olaylar nedeniyle çok ucuz fiyatlardan işlem görüyor. Bankalar ve holdingler şu an borsanın en ucuzu. Ben böyle bir şey görmedim Para küçük -orta ölçekli hisselerle takasta piyasa açıklığı en az olan hisselere akıyor. Bir balon var. Bu balon patladığında çok canlar yanar.
    Bankaların hareket etmemesi çok ilginç endex olmuş 120 bankalar hala 95 bin seviyesinde bu persembede haber çıkmazsa bakalım ne olacak 3000 den mi bolunecegiz heuehueheueh

Namık Kemal

Teknik Analizciler, aşırı alım veya aşırı satım bölgesine giren hisse senetlerini tüm hisselere uygulanan analiz metodunu uyguluyorlar, gördüğüm kadarıyla.

Halbuki, Kent Modeli, bana gösteriyor ki; PD, DD, FK oranı vs. gibi oransal ve geçmişe özgülenmiş verilerden aşırı alım bölgesini anlatamıyorlar biz küçük yatırımcıya.

Aşırı alım bölgesindeki Kent, QnBF vs hangisi olursa olsun bir hisse senedi; bana göre, yastık altında tutma iştahı yüksek, halka açıklık oranı düşük olmasının gözden kaçırılmaması gereken diğer faydası olan, "şirketin finansmanında hissedarın hızlı katılım olanağı" ve temel analiz kapsamındaki beklentiler fiyatı belirliyor diye düşünüyorum. Kentte bekliyorum.

Ayrıca, Hisse.net KENT forumu; gerçekten benim açımdan bilgilendirici ve genellikle seviyeli tartışma ortamına sahip. Kırmayalım birbirimizi. Acemi yatırımcı, saçma gelen soruları sorsa bile, güzel ülkemizde, yeni gelişen yerli yatırımcıların bilinçlendirilmesi için siz bilen ustalarımıza (üstatlara) ve sabrınıza ihtiyacımız var.
    KAP'ta yer alan yatırım tablosunu in91 milyonu aşan paranın büyük bir kısmının makine-teçhizat yatırımına ve paketlemeye gideceği; 2019 yılında başlayan (genellikle 2 yıl sürebilen) teşvikli bir yatırımın gerektirdiği özkaynak temini ile finansman konusunda bizim de bir payımız olacak.
    Herkese saygılarımı sunuyorum.
    Kenti izlemeye devam. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by sasa500 Yazıyı Oku
    hepimiz acemilik döneminden geçtik şahsen 2 kere battım. Sağdan soldan duyduklarım la yatırım yaptım . örnek forumlarda bir galatasaray muhabbeti var rekor bedelsiz verecek deniliyor. Girdik gs ya ozman seyrantepe stadi, eski stadın satışı riva arazisi sürekli basinda yer alıyor( spekülasyon un kralı)
    galatasay stad açılışı vardı ve aynı anda riva araplara satılıyor denilmişti. Hesap kitap riva 100 milyon dolar hissesi var ortagiz dedik ya para vizede gelecek diye mantık yürütüyoruz forumlar coşuyor. Stad açıldı başbakan yuhulandi 450 tl olan gs 250 tl düştü (maliyet 275) bedelsiz verecek cart olacak hatta maviş hanım face book tan ünlü bir borsacida yorunlamisti daha sonra şirket arsası derneğe geçti biz avcumuzu yaladik bedelli bedelli para pul oldu. Hâlbuki bak bı kardeşim şirketin içeriğine şirket zarar ediyor nasıl bedelsiz verecek? Ben tabiri caizse koyun gibi kağıt aldım kağıt değerinde sattım!!!
    Siz siz olan elin silahı ile gerdeğe girmeyin...

Redmi note 8 pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende 390 lıradan gs aldım adnan polat zamanında bedelsız verecek dıye..hısse bedelli vere vere düşe düşe 2-3 lıraya dustu.ilk nişanlım kactı nişanı atarak(iyi olmuş paraya nişan kıymış bunu anladık.ileride daha çok parası var diye başkasına da giderler bu türler)
    ne deseler gülüp geçiyoruz artık....

Ama bu kadar abuk subuk hesaplar yapıyorlar olacak iş değil...

Yahu kardeşim rüçhanın fiyatı borsada belli zaten karşında duruyor.2500 den satarsan rüçhanı 2500 hesabına geçer..neden 1 tl geçsın.bu kadar kabzımal olur mu bır ınsan.

Sayfa 319/633 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •