Sayfa 321/634 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. kısmet ise şu bebeleri bir görelim yalnız uzun yıllar önce bazı bedelli bölünmelerinde rüçhanlar hemen hesaba geçmiyordu geçen hafta her iki kurumu arayıp görüştüm rüçhanların kullanılması ile ilgili kendi bankalarımı

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bankaların hareket etmemesi çok ilginç endex olmuş 120 bankalar hala 95 bin seviyesinde bu persembede haber çıkmazsa bakalım ne olacak 3000 den mi bolunecegiz heuehueheueh

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben Kent'i elimde tutmuş olsaydım ve güzel bir primle satmış olsaydım Kent'i sattığımda İşc veya Halkbank gibi bir kaç banka ile bir kaç ucuz kalan holding alır tatile çıkardım. Bir kaç yıl borsaya bile bakmazdım. Sıra bankalara da gelecek.
    Arkadaşlar beni yanlış anlamasın, elinde bulunduranları annesi kadir gecesi doğurmuş, helal olsun. Yeni girecek olanlar için benim uyarım.

Alkim bedelsizine katılmıştım, iyiydi.Şimdi PenG ve Megap ta verim düşük gibi geliyor bana.

1987 deki NewYork Borsasındaki patlama olmuştu.Vize ödevi yapmıştım. Başladı borsa sevgim o zaman. Erdemir almıştım öğrenci iken.TipiTip çizgi hikayesini severdim ama fazla şekerli gelirdi bana.
    Sayın Sasa500, yatırımını işletmeye almış SASA senedine girmek için uygun mu?
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    bende 390 lıradan gs aldım adnan polat zamanında bedelsız verecek dıye..hısse bedelli vere vere düşe düşe 2-3 lıraya dustu.ilk nişanlım kactı nişanı atarak(iyi olmuş paraya nişan kıymış bunu anladık.ileride daha çok parası var diye başkasına da giderler bu türler)
    ne deseler gülüp geçiyoruz artık....

Ama bu kadar abuk subuk hesaplar yapıyorlar olacak iş değil...

Yahu kardeşim rüçhanın fiyatı borsada belli zaten karşında duruyor.2500 den satarsan rüçhanı 2500 hesabına geçer..neden 1 tl geçsın.bu kadar kabzımal olur mu bır ınsan.
    Hisse dustu diye nisan atanida sende duydum. Sen yat kalk sukret Aysal a o zaman. Adam hayatini kurtarmis.

5. hisse düştü adamın birikimi uçmuş tabi kız kaçar şaşıracak birşey yok.artık dönem menfaat devri herkes kendi çıkarına bakıyor.sen kızın yüzüne ve başka yerlerine bakarsın(anladın) kızda senin burnuna bakacak hali yok oda senin cüzdana bakıyor.kentin piyasa değeride tüpraşı geçmiş bu arada.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Sasa göz agrim fakat şuan için yüksek endex çok şişti , kentle isim bittikten sonra 1. Çeyrekte bilançosu iyi gelen şirketlerin (korona virüs kaynaklı) 2 çeyrek kârı yüksek gelme ihtimali olan ve prim yapmamış şirketlere girmeyi düşünüyorum. Penguyu bugün verdim ben Rüçhan. 4 üstü tutunamadı, patron tavandan mal çaktı orda kumarın bitti kentde takılmaya devam. Bugün mesela yukseln çelik %200 bedelsiz yapmayı düşünüyormuş sıradaki o neden olmasın? Bide ASELSAN vardı spk başvurusu bekliyor onay bekliyor. Haberleri takip etmek lazım!!!!
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Alkim bedelsizine katılmıştım, iyiydi.Şimdi PenG ve Megap ta verim düşük gibi geliyor bana.

1987 deki NewYork Borsasındaki patlama olmuştu.Vize ödevi yapmıştım. Başladı borsa sevgim o zaman. Erdemir almıştım öğrenci iken.TipiTip çizgi hikayesini severdim ama fazla şekerli gelirdi bana.
    Sayın Sasa500, yatırımını işletmeye almış SASA senedine girmek için uygun mu?
    YTD.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Pandeminin 2 turunda bankalarda bize biner!
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Ben Kent'i elimde tutmuş olsaydım ve güzel bir primle satmış olsaydım Kent'i sattığımda İşc veya Halkbank gibi bir kaç banka ile bir kaç ucuz kalan holding alır tatile çıkardım. Bir kaç yıl borsaya bile bakmazdım. Sıra bankalara da gelecek.
    Arkadaşlar beni yanlış anlamasın, elinde bulunduranları annesi kadir gecesi doğurmuş, helal olsun. Yeni girecek olanlar için benim uyarım.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Teşekkürler. Bu arada Yüksln Çelikin 1Ç2020 bilançosuna göre, 43 Mily sermayesine karşılık bedelsiz verebileceği prim ve geçmiş karı 100 mily gözüküyor.2Ç2020 bilançolar çok önemli. Bu dönemde şirketler mevcut stoklarını ve ticari alacaklarını paraya çevirebildiği ölçüde karlılığı artacaktır.Kentte, bölünme sonrasında da az da olsa, kalmak lazım bence. Yatırım yapan şirketlere bayılıyorum.
    Bu arada HSBC kotunda çıkış var mı acaba?
    YTD.

Sayfa 321/634 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •