Sayfa 328/633 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    ben bunu daha önce başka bir hisse de banka memuruna sordum o da müdürüne sordu olmaz yararlanamaz dediler rüçhanları 15 gün geçmeden sattım siz hangi banka kurum dan nasıl şartlarda yararlandınız biraz detay yazarsanız sevinirim
     Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    ata 306 ya cevaptır
    rhkp elinde olmasa bile rüchan alıp satabilirsin aynı zamanda aldığın rüchanları bedelli sermayeden yaralanarak yeni tip hisse alabilirsin nerden mi biliyorum.vakıf yatırımda ben yapmıştım aldım ve sattım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Selamlar muhteşem insanlar...herkese bol kazanç nasip etsin Allah'ım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Selamlar muhteşem insanlar...herkese bol kazanç nasip etsin Allah'ım
    Aleyküm selam aminn
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Sn. nana,
    Buradamısınız hala ve bekliyor musunuz, olumlu anlamda başka ne gibi bir haber veya hikaye gelebilir sizce?
    Herkese bol kazançlar, selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    saat 11:41 de 11.433 adet görmüştüm 1495,30 fiyatta..
    bana göre olağanüstü bir durumda.. 11.500 lot alındı ve hacimle yukarıya..

Kent'in olumlu manada bilmediğimiz başka hikayesi gelebilir mi?
    YTD
    BEnim taminim panik ve dökme hareketi 12 binlot tabanda bekliyordu tanıdıgım arkadasşlarım panikle sattılar ve malını birileri aldı. tekkeyi bekliyoruz herkese bol kazançlar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Rüçhanlar bölünme tarihi geçtikten sonra hesaba geçtiğine göre, bölünmeye katılmamışsınız demektir, dolayısıyla artık bölünmeden yararlanamazsınız.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ben bunu daha önce başka bir hisse de banka memuruna sordum o da müdürüne sordu olmaz yararlanamaz dediler rüçhanları 15 gün geçmeden sattım siz hangi banka kurum dan nasıl şartlarda yararlandınız biraz detay yazarsanız sevinirim

7. şuana kadarki işlem hacmi 75.000.000tl 2019 yılından bu yana en yüksek işlem hacmi

8. Bugünkü hareketi şöyle yorumluyorum.
    - Günler boyunca tavan tavan gidişe bir ara verip soluklanmak durumu az da olsa normalleştirir. Bunu düşündüler.
    - Üstelik ağzının suyu akan küçük yatırımcıyı artık bu iş sonuna gledi diye düşündürerek paniğe sokup dolaşımdaki az sayıda hisse senedinin bir bölümünü daha ellerine geçirdiler.
    - Tahta yapıcıları için her şey normal, böyle yapılır.
    - Dolayısıyla korkmadan tekneyi bekleyenler paylarına düşeni alıp mutlu olacaktır.
    - Bana gelince, yaklaşık 1.500'lerden başlayarak hisselerimin üçte ikisini satmıştım, bugün onların büyük bölümünü yerine koydum, iyi oldu. Bölünmeyi bekleyeceğim.
    - Bugünkü oynaklıkta yeniden yüklü bir alım yaparken korkmadım mı? Yukarıda sıraladığım gibi düşündüğüm için pek korkmadım. Tuttu. Tutmayabilir miydi? Onu ancak tahtanın sahibi bilir, biz bilemeyiz
    Son düzenleme : helios; 22-07-2020 saat: 15:14.

Sayfa 328/633 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •