Sayfa 329/633 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketi şöyle yorumluyorum.
    – Günler boyunca tavan tavan gidişe bir ara verip soluklanmak durumu az da olsa normalleştirir. Bunu düşündüler.
    – Üstelik ağzının suyu akan küçük yatırımcıyı artık bu iş sonuna gledi diye düşündürerek paniğe sokup dolaşımdaki az sayıda hisse senedinin bir bölümünü daha ellerine geçirdiler.
    – Tahta yapıcıları için her şey normal, böyle yapılır.
    – Dolayısıyla korkmadan tekneyi bekleyenler paylarına düşeni alıp mutlu olacaktır.
    – Bana gelince, yaklaşık 1.500'lerden başlayarak hisselerimin üçte ikisini satmıştım, bugün onların büyük bölümünü yerine koydum, iyi oldu.
    – Bugünkü oynaklıkta yeniden yüklü bir alım yaparken korkmadım mı? Yukarıda sıraladığım gibi düşündüğüm için pek korkmadım. Tuttu. Tutmayabilir miydi? Onu ancak tahtanın sahibi bilir, biz bilemeyiz
    Sn helios, güzel özetlemiş ve gözlemlemişsiniz, lakin çoğumuz da bu şekilde düşünüyordur tahminimce. Acaba bundan sonrası nasıl olacak, inşallah istikrarlı duruşunu sürdürür bölünene kadar. Hepimiz için hayırlısı olsun.
    Saygılar.

2. Ben bundan sonra bölünmeyi bekleyeceğim. Bu da bundan sonrasını nasıl düşündüğümü anlatır sanırım. Gene birkaç tedirgin edici hareket olur ama bölünmeye gidiyoruz...

Alıntı Originally Posted by Clipper Yazıyı Oku
    Sn helios, güzel özetlemiş ve gözlemlemişsiniz, lakin çoğumuz da bu şekilde düşünüyordur tahminimce. Acaba bundan sonrası nasıl olacak, inşallah istikrarlı duruşunu sürdürür bölünene kadar. Hepimiz için hayırlısı olsun.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketi şöyle yorumluyorum.
    - Günler boyunca tavan tavan gidişe bir ara verip soluklanmak durumu az da olsa normalleştirir. Bunu düşündüler.
    - Üstelik ağzının suyu akan küçük yatırımcıyı artık bu iş sonuna gledi diye düşündürerek paniğe sokup dolaşımdaki az sayıda hisse senedinin bir bölümünü daha ellerine geçirdiler.
    - Tahta yapıcıları için her şey normal, böyle yapılır.
    - Dolayısıyla korkmadan tekneyi bekleyenler paylarına düşeni alıp mutlu olacaktır.
    - Bana gelince, yaklaşık 1.500'lerden başlayarak hisselerimin üçte ikisini satmıştım, bugün onların büyük bölümünü yerine koydum, iyi oldu. Bölünmeyi bekleyeceğim.
    - Bugünkü oynaklıkta yeniden yüklü bir alım yaparken korkmadım mı? Yukarıda sıraladığım gibi düşündüğüm için pek korkmadım. Tuttu. Tutmayabilir miydi? Onu ancak tahtanın sahibi bilir, biz bilemeyiz
    Oldukca riskli bi durum genelde piskoloji böyledir umarım akıbeti iyi olsun böyle durumlarda ya kazanımların önemli kısmı geri gidiyor yada bi miktar gene kazanc olabiliyor bol şans

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ben bunu daha önce başka bir hisse de banka memuruna sordum o da müdürüne sordu olmaz yararlanamaz dediler rüçhanları 15 gün geçmeden sattım siz hangi banka kurum dan nasıl şartlarda yararlandınız biraz detay yazarsanız sevinirim
    isbankası deneme, öğrenme amaçlı sadece vakyo r 3 defa aldım aldım.ertesi gün temmettü rüchan işlemleri bilgi sorma yaptım ne kadar ödeme gerektiği ne kadar hakkım olduğu ne zaman biteceği hepsi yazılıydı bedelli yaralanmadan satıp çıktım.

Dolar bazında yeni zirveyi yapıyor galiba.

Alanlar varsa sorun yok bana göre.Sadece HSBC kotunu takip etmeli.Yüklü alıp bekletenler, galiba rüçhanlarda spek yapacaktır.
    Satanın Kent hissesini, aşıkları tabandan alır.YTD

6. Tavan taban tavan 2 de devre kesmis sanirim. Peki tek fiyat gwlmez mi simdi buna. Gelirse bolunme surecinde nasil olacak tecrubeli arkadaslar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bende daha önce böyle yaptım aradım sordum yok yararlanamazsınız dediler
     Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    isbankası deneme, öğrenme amaçlı sadece vakyo r 3 defa aldım aldım.ertesi gün temmettü rüchan işlemleri bilgi sorma yaptım ne kadar ödeme gerektiği ne kadar hakkım olduğu ne zaman biteceği hepsi yazılıydı bedelli yaralanmadan satıp çıktım.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Bugün tavanın bozulacağını görüp 10 kademe altından tüm lotları sattım. Sonra izlemeye geçtim. Tabanın bozulmasına bin lot kala tüm lotları geri aldım. Risk severim fazla yaşamam.

Sayfa 329/633 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •