Sayfa 339/633 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Bende Kent efsanesine veda ettim cuma büyük kısmı bugünde kalanı verdim.Bölünmeyi görmek nasip olmadı uzaktan izlerim artık.Kent niye yükseldi beklentisi var evet ama en önemlisi spk eskisi gibi(fetö zihniyeti) yükselen hissenin tepesine binme hatasından vazgeçti hisselerde gerçek değerlerine yavaş yavaş gelmeye başladı.ülkemizin hisse değerleri yükselsin arkadaşlar bırakın Kent Tüpraşı geçsin Tüpraş ilerde dahada yükselip Kenti geçsin.Abd Avrupa borsalarında ne uçuk fk ne uçuk piyasa değerleri var.Trilyon dolar euro lar basıp piyasaya sürüyor adamlar

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    öyle kottan çıkacak olsa neden bedelli sermaye artışı yapsın o dedi kodudur ama olmaz diyemem hakkıdır alıp gitmek isterse bölündükten sonra bille hisse fiyatını çok pahallı alırlar aynı durum benzeri marshal da var ama onun açıklaması var 57 liradan verin diyor patron veren çok az akzo nobelin işi daha zor spek kaça çekerse oradan alır malı
    Cevaptir. Bedelsiz potansiyel varsa halka açıksan bedelli imkanı olabiliyor.tabi kolaylık halka açık olmayan şirket leri kapsamıyor

3. Aylar önce böyle bir olayı tasavvur etmemiz çok zordu sanırım ama bu şekilde gitmesinin mutlaka farklı sebepleri olabilir benim aklıma bedelliden hemen sonra acaba bedelsiz arttırımda olabilirmi sorusu geliyor bir soru sadece

4. Kent'in yükselişi fiyatının pahalı olması nedeniyle daha çok dikkat çekiyor kabul. Petrokent, bfren gibi hisselerde uzun süredir tavan yapıyor. Onlarda bu şekilde bir algı yok. Turizm gelirlerinin çok azaldığı bir dönem petrokent'in uzun süredir ralli yapması daha az dikkat çekici sanırım Kent için cuzi bir lotum kaldı. Onunla perşembeyi görme taraftarıyım. Bayram önü bedelli onayı gelirse sembolik ve güzel bir haber olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Kent'in yükselişi fiyatının pahalı olması nedeniyle daha çok dikkat çekiyor kabul. Petrokent, bfren gibi hisselerde uzun süredir tavan yapıyor. Onlarda bu şekilde bir algı yok. Turizm gelirlerinin çok azaldığı bir dönem petrokent'in uzun süredir ralli yapması daha az dikkat çekici sanırım Kent için cuzi bir lotum kaldı. Onunla perşembeyi görme taraftarıyım. Bayram önü bedelli onayı gelirse sembolik ve güzel bir haber olur
    Bol kazançlar babalardan usak seramik hikayeleri dinledik, abilerden afyon çimentoyu cocuklarada kenti mi anlatacagız ki :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bol kazançlar babalardan usak seramik hikayeleri dinledik, abilerden afyon çimentoyu cocuklarada kenti mi anlatacagız ki :D
    Ben Kent'in bu kadar soluksuz gideceğini düşünmemiştim. Kendi gittiği gibi bedelli beklentisi ile ağır topları da peşinde sürüklüyor. Egeen, konya gibi. Bir nevi öncü oldu. Bayram önü hakettiği güzel haberi almasını çok isterim Bölündükten sonra da farklı bir hikaye başlayacak bence.

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Öncelikle elimde mal yok. Seneler önce 50 tl den topladığım senetleri yine senelerce bekledikten sonra 330 civarından verip bir yaraya merhem olmuştu kendileri. O seneden sonra da yıllardır sürünüyordu. Bir süredir takip etmiyordum dikkatimi çekti bir iki kelam edeyim dedim. Piyasada dolaşan lot miktarı kısıtlı ondan dolayı istedikleri gibi oynuyorlar. Alın satın da demiyorum öyle bir şey algılamayın. Şunu demek istiyorum kendileri istemediği sürece kimseye 1 lot dahi vermezler. Senelerce kimleri kimleri bezdirdiler bunlar. Sonu ne olacak cidden bende merakla izliyorum.
    Duhul 2009..

8. kottan cıkmaz merak etmeyın.150.000 lot varken pıyasadan cıkmayacak dur bedellı sermaye artısı yapalım hısselerı bolelım oyle kottan cıkarız dıyecek!!

durduk yerde degıl bunlar bılerek dıllendırılıyor.gecen hafta gecen ay nıye dıllendırılmıyordu.?

bakın sakın olun..algılarla iş yapmayın.emın olun satanlar bu tur dıllendırme ıslemlerıne baslayacaklardır..sakınce seyredın cunku senın benım gucum yetmez tahtaya hakım olmaya.
    malları sattıysanızda buraya gırıp algı yaratmayın..mesela ben satsam bu foruma bı daha hayatta ugramam.sız ugrar mısınız?

ıste buradan anlayın.........

Sayfa 339/633 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •