Sayfa 359/634 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    Bırde tahtada donen dolaplar ıle ılgılı tespıtler hakkında gorusumu belırtmek ısterım.
    Insanlar yanım öldüm battım diye tepkiler veriyor.Bır dıger chat sıtesınde mallarınızı sakın satmayın satarsanız bu dıplerden kurtulamayız taban serısı devam eder gıbı devamlı aynı cumlelerı kullanıyorlar.
    Hafıf ya da orta olceklı zekya sahıp olan bırısı zaten tahta RUCHAN olarak bolunecegınden ve bolundugu gun serbest marj olacagından ve ızleyen dıger gunlerde %50 marj olacagını bılır ve bu tabaı umursamaz.cunku yukarı dogru bır alım zaten 4-5 tavana esdeger oluyor serbest marjda......

Bıraz aklımızı kullanalım.3-4 tabanı adamlar 1 gunde alıp yerıne getırecek fırsata sahıpler zaten......Adına RUCHAN denıyor............

Saygılarımla
    Yazılarınıza katılıyorum ve yaş itibari ile elinizi öpmek istiyorum...mailinize cevaben gelen mailde spk başvuru tarihi güncelleme olan 02.06 tarihimidir acaba yoksa 3 . başvuru yapılmış mı?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    arkadaslar ben malı musavırım fazla acıklama yapmadan ızlıyorum.bazende sorular soruyorum forumda cogu kısının mevzuatla ılgılı bılgısı az duzeydebunu goruyorum kı bu normaldır.ACIKLAYAYIM.ACIKLADIKLARIMI DENETIM SIRKETLERINE YADA SPK'YA ACIP SORABILIRSINIZ.;

NOT 15 SENE DENETIM FIRMASI ERNST AND YOUNDA DENETCI OLARAK CALISTIM BILGINIZ OLSUN..

BEDELLI SERMAYE ARTISI SURECI NORMAL OLARAK DEVAM EDIYOR(SIRKETE SORDUM CEVABI GELDI.ISTEYENE GONDERIRIM)
    BASVURU ŞEKİLE UYGUN OLMADIGI ICIN BASVUU YENILENDI HATIRLARSANIZ.BU SURECI UZATIR SADECE AMA ENGELLEMEZ CUNKU ŞEKLEN UYGUN OLMAYAN BASVURUYU SPK KABUL ETMEZ.BASVURUYU DOGRU SEKILDE YAPIN DIYEREK SIRKETTEN TEKRAR BASVURU ISTEDILER.(EGER BASVURU ŞİRKETİN BİLANCO KALEMLERIYLE ILGILI OLSAYDI ŞEKLİ BASVURU İSTEMEZLERDİ.DEMEK KI BILANCO VE KALEMLERIYLE ILGILI HERHANGI BIR SIKINTI BULUNMUYOR.

ZATEN SIRKETTE SEKLI OLARAK BASVURUYU YENIDEN YAPTIK DIYE MAILIME CVP GONDERMISTIR.

KAR PAYI KONUSU BAMBASKA BIR KONUDUR.SIRKETIN KAR PAYI DAGITIMI ILE ILGILI DEGIL KAR PAYI DAGITIM POLITIKALARININ GUNCEL MEVZUATA UYUMU ILE ILGILIDIRYANI KAR PAYI DAGITIM POLITIKALARINI BUNDAN SONRA GUNCEL MEVZUATA GORE SEKILLENDIRIN DEMISLER SIRKETTE BUNU GUNCEL MEVZUATA UYARLAMISTIR.

KIMSE KALKIP KAR PAYI DAGITACAK DEMESIN.POLITIKA REVIZE EDILMISTIR.

BEDELSIZ SERMAYE ARTISI DIYE ARKADASLAR BURADA KONUSUYOR.BAKIN BILANCO KALEMININ EN ALTINDA OZKAYNAKLAR KALEMI VARDIR.
    SIMDI COPY PASTE YAPIYOR VE BEDELSIZ ILE ILGILI KONUYU KENT SON BILANCOSUYLA ACIKLIYORUM.

Ö Z K A Y N A K L A R
    500.379.259,00
    Ödenmiş Sermaye
    28.977.661,00
    Geçmiş Yıllar Karları/Zararları
    391.621.556,00
    Sermaye Düzeltme Farkları
    38.943.796,00

sırketın sermayesı 29 mılyon.bedellı sermaye artısıyla bu sermaye yaklasık 200 mılyon cıvarına cıkacak(ortalama)
    sırketın sermayesı 200 mılyon olduktan sonra sermayeye akleyebılecegı kalemler gecmıs yıl karı zararı-enflasyon duzeltmesı rakamı olarak gorunuyo bılncoda.kanunen baska kalemı ekleyemez(gayrımenkul satıs karı varsa onuda ekler ama oyle bır kalem yok)
    dolayısıyla 391+38= 429 mılyon TL sermayeye ekleyebılecegı kalem ortaya cıkıyor.

200 mılyon zaten bedellı sermaye artısı sonrası yenı sermayesı olacak.bunu en fazla 429 mılyona cıkartabılır kı bu da 1e 1 bedelsız(2 katı) demektır asagı yukarı. yanı bedellı sermaye artısı sonrası bedelsız potansıyelı yok gıbı bırseydır.

Dolayısıyla burada yok bedellı verdı bedelsızle beraber verebılır mı bedelsızde verecek bunların tamamı safsatadır.Spk cıkartmaıs oldugu teblıgle ozkaynaklarda bedelsız potansıyelı varken bedellı veremez demıstır ancak bu konuda halka acık sırketlere ıstısna getırmıstır.Halka acık sırketler bedelsız potansıyelı varken bedellı yapıyorlar.Bu konuda anlasılmıstır umuyorum....

bunlar mevzuatla ılgılı acıklamalar spk teblıglerı .........

Yanılmıyorsam bedelsiz potansiyeli 1/1 deği 1/2 olmalı

Yanlışmıyım

3. Gökay bey teşekkür ederim çok güzel bir bilgilendirme olmuş.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın Gökays.Daha önceki sayfalardan birinde de "Halka açık şirketler için istisna" durumunu anlatmıştınız, çok teşekkürler.

Ara bilanço karı bedelsiz potansiyelinin konusu olamaz.2020 yılsonu karına bakmak gerekecek.Beklentim yüksek.
    Bu bilgilendirme nedeniyle ayrıca saygılarımı sunarım.
    YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by mgus Yazıyı Oku
    sayın gökays.daha önceki sayfalardan birinde de "halka açık şirketler için istisna" durumunu anlatmıştınız, çok teşekkürler.

Ara bilanço karı bedelsiz potansiyelinin konusu olamaz.2020 yılsonu karına bakmak gerekecek.beklentim yüksek.
    Bu bilgilendirme nedeniyle ayrıca saygılarımı sunarım.
    Ytd.
    evet kar payı ıcın 12 aylık bılanco baz alınır.ve bır sonrakı donem(yıl) yonetım kurulu kar dagıtım polıtıkasına gore kar payı dagıtıp dagıtmayacagını karara baglar.ve bu kararı genel kurulun onayına sunar.

Dedıgımı tekraren belırtmek ısterımkı ruchanlar acıldıgında serbest marjdan acılacak o gun.sonrakı gunlerdede yuzde 50 tavan taban marsına acık olacak..

Burada 3-5 tabanda yaptıgını 1 gun ıcınde cıkartır ısterse.ısterse 3 gunde ...satıyorum tabana mal yıgdım bıttım demenın trajı komık cumleler oldugunu tabana satıs yazmayın tavan tavan gıdelım gıbı cumlelerın ise hıcbır ıse yaramayacagını zamanla anlayacaklardır.

Ruchan pazarı....altın cumle burada yatmakta....elınızdekı hısselerı almak ıstıyorlarsa kı fıkrım bu yondedır ruchan pazarında kaldırıp kaldırıp alırlar....

Nacızane fıkrım olup hıcbır yatırım tavsıyesı ıcermez.

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Yazılarınıza katılıyorum ve yaş itibari ile elinizi öpmek istiyorum...mailinize cevaben gelen mailde spk başvuru tarihi güncelleme olan 02.06 tarihimidir acaba yoksa 3 . başvuru yapılmış mı?
    Bedelli Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararının Tescili:

03.06.2020 tarihli KAP açıklamamızda belirttiğimiz, SPK'nın talebi doğrultusunda bedelli sermaye artırımının esaslarına ilişkin alınan 03.06.2020 tarih ve 2020/13 sayılı güncel yönetim kurulu kararı Gebze Ticaret Sicili Müdürlüğünce 09.06.2020 tarihinde tescil edilmiştir.

Kamuoyuna saygılarımızla arz olunur.

Armagan, Beyhan <[email protected]>
    16 Haziran Sal 13:12
    Alıcı: ben

Merhaba esasen güncelleme duyurusunu bir daha yapmaya gerek yok. Güncellenmiş YKK nın SPK ya iletilmesi yeterli zira başvuru yenileniyor sadece YKK SPK niiın istediği formatta yeniden düzenleniyor. Başvurunuz halen SPK incelemesinde devam ediyor (yazdıgım gıbı şeklen olan bır hata oldugunu soyluyoryenı formatta basvuru 09.06.2020 tarıhınde tescıl olundugunu belırtıyor.Yanı yenı formattakı basvuru tarıhı 09.06.2020)
    Bilginize

KISACA BIR SORUN OLMADIGI SADECE ACEMILIKTEN BASVURUDA HATALAR OLDUGU NET GORUNUYOR..

RUCHANLARA ODAKLANMAK LAZIM ..FIYAT NASILSA ORADA OTURACAK...BURALARI SU ANDA SINEK VIZILTISIDIR.BEDELLİYE KATILMAK İSTEYEN İÇİN ŞU ANDA 5000 OLSA NE OLACAK 1500 OLSA NE OLACAK?ZATEN RUCHAN PAZARINDA OTURACAK BUTUN RAKAMLAR)RUCHANLARI 7000' E DE GOTURURLER 500 LIRAYA DA INDIRIRLER.AMA INDIRIRLERSE EMIN OLUN ESKIYI FAZLA INDIREMEZLER.MALIYETLER COK YUKSEK CUNKU..

ALIP 3-5 GUN SONRA SATMAK ISTEYENLERIN VIZILTISINDAN BAŞKA BIRSEY DEGILDIR SATMAYIN DIYE BAGIRIP DURMAK.GIRIN CHAT SITESINE ORGANIZE BIR SEKILDE SATMAYIN TABANA DIYE FARKLI HESAPLAR KULLANARAK YAZIYORLAR..TABAN OLSADA TAVAN OLSADA BIRSEY DEGISMEZ BEDELLIYI GORMEK ISTEYENE.RUCHAN PAZARINDA ORTAYA CIKAR HERSEY..YUKSEKTEN BOLSE DE RUCHAN PAZARINDA BELIRLENIR HERSEY DUSUKTEN BOLSEDE RUCHAN PAZARINDA BELIRLENIR HERSEY...DEDIKLERIM BEDELLIYE KATILMAK ISTEYENLER ICIN GECERLIDIR.

UMARIM AYDINLATICI OLMUSTUR.
    SAHSI FIKRIM OLUP YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR

Emeklerınız ıcın ayrıca saygılarımı sunuyorum..
    Son düzenleme : GÖKAY5; 01-08-2020 saat: 23:14.

7.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku

03.06.2020 tarihli KAP açıklamamızda belirttiğimiz, SPK'nın talebi doğrultusunda bedelli sermaye artırımının esaslarına ilişkin alınan 03.06.2020 tarih ve 2020/13 sayılı güncel yönetim kurulu kararı Gebze Ticaret Sicili Müdürlüğünce 09.06.2020 tarihinde tescil edilmiştir.

Merhaba esasen güncelleme duyurusunu bir daha yapmaya gerek yok. Güncellenmiş YKK nın SPK ya iletilmesi yeterli zira başvuru yenileniyor sadece YKK SPK niiın istediği formatta yeniden düzenleniyor. Başvurunuz halen SPK incelemesinde devam ediyor (yazdıgım gıbı şeklen olan bır hata oldugunu soyluyoryenı formatta basvuru 09.06.2020 tarıhınde tescıl olundugunu belırtıyor.Yanı yenı formattakı basvuru tarıhı 09.06.2020)
    Bilginize

KISACA BIR SORUN OLMADIGI SADECE ACEMILIKTEN BASVURUDA HATALAR OLDUGU NET GORUNUYOR..

RUCHANLARA ODAKLANMAK LAZIM ..FIYAT NASILSA ORADA OTURACAK...BURALARI SU ANDA SINEK VIZILTISIDIR.BEDELLİYE KATILMAK İSTEYEN İÇİN ŞU ANDA 5000 OLSA NE OLACAK 1500 OLSA NE OLACAK?ZATEN RUCHAN PAZARINDA OTURACAK BUTUN RAKAMLAR)RUCHANLARI 7000' E DE GOTURURLER 500 LIRAYA DA INDIRIRLER.AMA INDIRIRLERSE EMIN OLUN ESKIYI FAZLA INDIREMEZLER.MALIYETLER COK YUKSEK CUNKU..

ALIP 3-5 GUN SONRA SATMAK ISTEYENLERIN VIZILTISINDAN BAŞKA BIRSEY DEGILDIR SATMAYIN DIYE BAGIRIP DURMAK.GIRIN CHAT SITESINE ORGANIZE BIR SEKILDE SATMAYIN TABANA DIYE FARKLI HESAPLAR KULLANARAK YAZIYORLAR..TABAN OLSADA TAVAN OLSADA BIRSEY DEGISMEZ BEDELLIYI GORMEK ISTEYENE.RUCHAN PAZARINDA ORTAYA CIKAR HERSEY..YUKSEKTEN BOLSE DE RUCHAN PAZARINDA BELIRLENIR HERSEY DUSUKTEN BOLSEDE RUCHAN PAZARINDA BELIRLENIR HERSEY...DEDIKLERIM BEDELLIYE KATILMAK ISTEYENLER ICIN GECERLIDIR.

Bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum, sağolun

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borsada aslında herşey temel analiz etrafında dönüyor teknik analiz bize hareket ne zaman başlayacağını düzeltmelerin olası yerlerini gösteriyor güzel bilgiler ve bu bilgileri kent sayfasında işin ehli kisilerden görmek güzel varolun
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku

Bilginize

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 359/634 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •