Sayfa 366/633 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    arkadaşım tamam da, burası Kent yatırım sayfası..

insanlar tek fiyattan uygulamasından beri sanırım 4.tabanda.. çok bildiğiniz (olumsuz) şeyleri bari burda paylaşmayın
    Stress yapma dostum relax ol. mesela yarın tabanız, akşamına haberimiz cıkarsa cuma günü yine full kente gireriz.! mesele kaçtan bölüneceği değil mesele bölündüğünde kaça gideceği :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    4 tabanımızı yaşıyoruz bak ne güzel tvlerde ses kesildi kent 2 nukleer santral ediyor demıyorlar! miss gibi herkes swaptan bahsediyor!
    eşşşegi sögüt gölgesini çek ve tadını çıkar...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    4 tabanımızı yaşıyoruz bak ne güzel tvlerde ses kesildi kent 2 nukleer santral ediyor demıyorlar! miss gibi herkes swaptan bahsediyor!
    eşşşegi sögüt gölgesini çek ve tadını çıkar...
    aynen üstat

hele gölgelensin bizim eşek de iyi kervan çeker maşallah

4. elindeki senet yükselmiyor kent boshfren yada fmizp yükseliyor diye kuduran haset tipler mevcut hadi bunu anladık ya spk ya ne demeli bu tip kuş beyinlilerin aklına takılıyor koca kurum spk.bütün dünya piyasalar gelişsin şirket değerleri artsın diye uğraşırken bizim spk yükselen hissenin tepesine nasıl binerimin derdinde.varmı hissede manipülasyon yapan kişiler yakala cezayı bas gerekirse hapis cezası ver ama yokki.hisseye talep var hisse yükseliyor o zaman derdin ne be.bu arada aferin size kent boshfren fmizp hepsini tabana yapıştırdınız.

5. birgün ansızın şatış emirleri karşısında alış emirlerini bulamayınca kendinizi yakmayın diye uğraşıyor spk.

ne yapılsa beğenmezsiniz siz.

yatın kalkın dua edin spk'ya.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mehmeth Yazıyı Oku
    birgün ansızın şatış emirleri karşısında alış emirlerini bulamayınca kendinizi yakmayın diye uğraşıyor spk.

Spk ya selam söyle ortada bir şuç varsa ceza kessin sahıslara! bu işlemde kimin suçu var? ky neden magdur ediliyor.
    böyle korumanın avradını seveyim!
    32000 şatışla spek baskı kuruyor! zaten 160bin piyasada lot var 0 maliyetli mal kasıyorum. 2300 üstü 250 lot sattım 1500 altı alıcıyım! eninde sonunda bölünecek. Yarın sirkete mail atacagım gk nezamn yapılacakmıs merak ediyorum...
    Namık Kemal

Bloomberg de çok bilmiş spiker yine çok bilmiş sözde uzman ile konuşuyor mevzu kent isim zikredemiyorlar sözde uzman diyor ki deneyim yediğimiz kazıkların vektörel bileşkesidir diyor spiker de sırıtıyor. Çok net diyorum ikisi de benim gibi alış satış yapamaz ancak konuşurlar her işlemin kazanç değil ama başarı oranım %80 çok rahat spk kalksın ben devlet memuruyum memuriyet kalksın
    Not ben de kent yok ama alacam

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8.  Alıntı Originally Posted by mehmeth Yazıyı Oku
    birgün ansızın şatış emirleri karşısında alış emirlerini bulamayınca kendinizi yakmayın diye uğraşıyor spk.

SPK bedelliyi bir türlü onaylamayinca arz patlamasiyla hisse güzel gitti...elinde olmayanlar da habire hisseyi kotulediler...Biz SPK yi gideni durduran değil düşeni tutan olarak görmek isteriz...Bakın EGEEN de 1 aydır şaibeli işlemler var...bir türlü tedbir almadi...Bu mu adalet bu korumak....

Sayfa 366/633 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •