Sayfa 386/633 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Bölünmeye 19 lot ile katılıyorum. Sasa beye ve değerli dostlara bu süreç için şimdiden teşekkür ederim;)

2. Hayırlı olsun farklı bir süreç başlıyor güzel şekilde başlayıp bitirelim 🧿

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Vatana millete hayırlı uğurlu olsun onay geldi....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Arkadaşlar kucuk bılgıler vereyım.oncelıkle hayırlı olsun.

ılk once spk'nın onayladıgı bu ızahnameyı yayınlamaları gerekıyor.yayınlamadan olmaz.ılk olarak onaylanmıs ızahname yayınlanacak.hemen tarıh beklemeyın.ılk dedıgım bu sekılde olmalı.

Ondan sonra yonetım kurulu toplanacak ve tarıh belırleyecek.o belırledıklerı tarıhtede bolunme ıslemı gerceklesecek.

Benı ılgılendıren her ne sartta olursa olsun tek fıyat sıstemı bıtımıne denk getırıyorlar sonucta.ben buna bakıyorum.artık serbest marjlar yuzde 50 marjlar fırtınalar her bır depreme hazırlıklı olmak lazımdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Dostum Rabbim bol kazanç versin. Serbest marjin olduğu günü iyi degerlendirin
     Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Bölünmeye 19 lot ile katılıyorum. Sasa beye ve değerli dostlara bu süreç için şimdiden teşekkür ederim;)
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Boldurmek ısteyenler elındekı lot sayısını 7.59 ıle carpabılır.bolundukten sonra bu sayıda elleınde hısse olacaktır.
    Su anda elınde 10 tane hısse varsa toplamda elınde 75 tane olacak 65 tl odeyeceksın.(nıye 65 tl cunku 10 tane zaten senındı vardı o yuzden)

artık bırlestıgınde hısse 550 mı olur 400 mu olur 350 mı olur o fıyattan carpacaksın 75 lotunu kazandıgın yada kaybettıgın paraya bakacaksın...ıstersende 1 yıl bekleyeceksın yada beklemeyeceksın.nasıl ıstersen keyıf senın

7. Gelelim sorulara arkadaşlar örneğin elimde 10 adet var bedelli parasını yatırdık rüçhan pazarı başladı oluşan fiyattara göre arttırma veya eksiltmede rüçhanda bir sıkıntı olmaz sanırım örneğin 10 adet ilave yaptığımda rüçhana pazar bitiminde bunda Kent E elimde yok ama sadece rüçhandan 6,592 çarpanı ile kağıt gelecek bunun ödemesi nasıl yapılacak bu yazdıklarımda yanlışlık varmı
    Bilgi rica edecem
    İlk gün serbest sonraki günler rüçhanda %50 lik marjla çalışacak
    Eskiler yine 10 marjınile devammı edecek
    Birde rüçhan ları hesapta mı görüp alıp satıcaz yoksa banka aracı kurum üzerinden mi

8. Diğer taraftan bu pazarlarda yine brüt takas nasıl uygulanacak fiyatları göremiyecekmiyiz

Sayfa 386/633 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •