Sayfa 465/633 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Rüçhanları sattın mı?
    Para mi yatırdın. Şunun için soruyorum rüçhanlar hala Kent E ye dönüşmedi.
    Para blokede sap gibi duruyor.
    Afyon da ise hemen dönüşmüştü.
    hala kararsızım :D para yatırmadım
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    hala kararsızım :D para yatırmadım
    Aracı kurum ile görüştüm. Kent E ye dönüşüm için 22 Eylül son gün diyorlar dönüşüm günü bu aralıkta herhangi bir gün olabilirmiş.
    Para blokedeyken ağa istediği gibi at oynatır hisseye...

3. Bu arada Kent Rüçhanlar kent e göre daha ucuz...
    Birileri ucuz Kent R mi toplamaya çalışıyorlar...
    Bu fiyattın yani 2900 TL 3000 TL den yanda daha yüksek fiyattan satış girmek ya da rüçhana katılmak gerekir

4.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Rüçhanları sattın mı?
    Para mi yatırdın. Şunun için soruyorum rüçhanlar hala Kent E ye dönüşmedi.
    Para blokede sap gibi duruyor.
    Afyon da ise hemen dönüşmüştü.
    Para blokede duruyorsa sıkıntı yapma, aracı kurum işlemi yapmış topu takasbanka atmıştır. Takasbank onayı verdiğinde blokeli yutar şirkete bedelli parası diye gider, seninde lotların hesabına tanımlanır.

5.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Bu arada Kent Rüçhanlar kent e göre daha ucuz...
    Birileri ucuz Kent R mi toplamaya çalışıyorlar...
    Bu fiyattın yani 2900 TL 3000 TL den yanda daha yüksek fiyattan satış girmek ya da rüçhana katılmak gerekir
    İlerleyen haftalarda göreceğiz ki rüchanın bu seviyeleri aracı kurumlarım taban maliyeti olacak. Aslında hissemiz için iyi birşey 350'li seviyeler. En fazla bunun 1 taban altına salıp toplamak isterler bi sonraki silkelemede. Daha önce başka senetlerde bunu yaşadım. Bekleyip göreceğiz, ytd.

6. 1 aralığa kadar bir bok olmaz telefonla emir vermek zor iş bugün 1 tane almak için telefonda en az yarım saat bekledim o ona aktarıyor öbürü başkasına aktarıyor bu çağda bu yasak olmaz bu resmen hissenin önünü kesmek için olmuş o yüzden 1 aralık tarihine kadar burva gibi oyalanır burva da 3 tavan çekiyor sonra bakıyorsun 1 2 taban da aşağı geliyor aynı ona benzeyecek

Kentleri verdiler mi elimize bak karton konya gidiyor oysa Kent onları götürürdü sürüklerdi şimdi onlar tek başına gidiyor demek bankalar artık konya da karton da işlemleri sürdürüyorlar Kent de ise küçük yatırımcı birbirini kazıklıyor böyle yükseliş olmaz

Ben niye almaya devam ediyorum kenti fırsat buldukça çünkü megaP a benziyor oda rüchan tahtasını sürekli eski hisseyi baskılamak için kullandı rüchanları 6000 den açtı sonra 2500 e kadar düşürdü eski de 5000 e kadar yükselmişti oda 3400 e kadar gerilemişti rüchan baskısı ile sonra ne mi oldu şimdi tavan tavan gidiyor 10000 olmuş yani 3.4 den 10.20 lere gelmiş rüchan bittikten sonra

ELİMİZE VERDİLER KENTİ

KARTON KONYA ALIYORLAR AYNI KİŞİLER VE BANKALAR
    Son düzenleme : meteak; 16-09-2020 saat: 18:48.

7. Herkesin maliyeti karı vadesi bekleme süresi farklı rüçhan pazarı sonuçlandı son olarak arta kalan rüçhanlar 22 eylül sonrası satılır bu iş nihayetlenir. Ben şirketten 1 hafta içinde kap bekliyorum çok sessiz kaldılar süreçte hayırlısı olsun .

8. Genelde düşük sermayeli şirketler gidiyor,konya,karton,jantsa.ybtas(ybtas borsadaki en düşük sermayeli şirket sermayesi sadece 100 bin.tl, borsadaki hisse sayısı 4,650.adt,kentin ilk yükseliş zamanı gibi çıkmaya başlamış)
    Son düzenleme : Yen; 17-09-2020 saat: 02:07.

Sayfa 465/633 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •