Sayfa 498/633 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Sadece biraz sabır kasada dağıtılmayı bekleyen paracıklar var gk bekleyınız...
    Sasa bu gk ne zaman

2.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Sasa bu gk ne zaman
    Nisan 2021 olur genelde

3. Maliyet sıfır diyen borsayı ya da şirketin iflas bayrağını çektiğini bilmiyor demektir. Duvar kağıdı olur öyle bir kağıt.
    Ne kadar düşerse artık alttan alıyorum.
    150 x 2 = 300 TL iki katı altına düştü.
    Yarın taban yaptırsalarda tabandan alsam.
    Sasa yarın tabana girdim bakalım gelecek mi?
    Gelmezse taban fiyatı Yukarı çekeceğim.
    Sasa yarın İçin vaktin olursa derinlik paylaşırmısın?

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    en nefret ettiğim sey hisse düşerden hiç bi,r dayanagı olomayan topige fayda katmayan yazılarla işgal edilen laf kalabalıgı yapan veled-i zinalardır katmer 198 sayfaya bir yazım var o yazı senin gibi insanlara yöneliktir oku da feyz al! sayfaya olumlu katkı vermiyorsun olumsuz dai fikir vermiyorsun mabadından benım arkamdan atıp tutuyorsun elinde hissenin olmadıgına da eminim.
    BEN GAZ VERECEK OLSAM TWİTERDA 10 K TAKİPÇİLİ HESABIMDAN GAZ VERİRİRİM İNVEST VERİŞRİRİM SIRF BURADA INSANLAR ZARAR GORMESIN DIYE COK KAR ETTIN DIYE BIYERLERIMI YIRTTIM DA SUNUDA SÖYLEYEYIM SEN ANCAK BU TOPİCDE HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV BAŞKADA Bİ BOK YAPMAZSIN
    KÖPEKLER HAVLIYOR DİYE KURT KAÇMAZ!
    YATIRIMCI ARKADASLARADA DİYECEĞİM ŞUDUR GÜZEL GÜNLER GÖRECEGİZ! AMA AZICIK ZAMAN...
    NEDEN HALA KENTTEYİZ? BU SORUYU SORUN KENDINIZE
    nOT: LİNKE TIKLADA YORUMU OKU!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...34500&page=198
    yazdıklarını ilgiyle okuyorum
    cevap vermeyip gene salamışsın seviyesiz seviyesiz.
    bi insan daha ne kadar alçalabilirse o kadar alçalıp tarih yazıyosun alçaklıkta.

(en az 100 forumdaşa küfür ve hakaret etmişsin korkutup kacırmışın bur dan şunu kamu oyuna sunarım gerçek hayatta kişilik bozukluğun olduğu ve normalde tanısalar selam bile verilmeyecek biri olduğun bariz ortada ..)

burda senın yazdığının doğru olamaycağını yada bakın buda ihtimal dahilinde diyen herkese küfür tehdit ve terbiyesiz seviyesiz uslubunla korkutup kaçırmaya meydanında sana kalmasını sağlıyosun.
    senninle uğraşamam .
    Daha doğrusu ben türküm ve müslümanım senin küfürlerini sana iade ediyorum senin seviyene inip cevap veremem.

gelelim kent e.
    şöyle bir algı var bu site bu başlık kent güzelleme başlığımı aykırı fikir olamaz mı?
    diyelim siz bir ky ve yatırımcısınız bu forumda bu başlığı okudunuz hep güzelleme var hiç karşı fikir yok mu istersiniz..
    bırakın kararı okuyanlar versin kent te yatırım yapan saten benim yazdıklarımı okumaaya bilir benim derdim sizin fikrinizi değiştirmek değil ki umraumda bile değil..

ama burası özgür bir forum... siz ne kadar kent iyi diyipip algı yaparsanız bende kent kötü değil ama bakın bu ihtimallerde var demeyi ..kent şirketini araştıranlara bi muhalefet şerhi koymak için fikrimi söylemek için kimseden izin almaya gerek duymayacağım ..hata benim fikirlerimi piyasa diliyle açığa satış olarak saya bilirsiniz
    ayrıca fikirlerim kendimi bağlar .ytd.

not: sasa aşıklarına bu yazdıklarım sizi ilgilendirmez..oyüz den siz sasa nın bol küfürlü derin tahlilerini okuyun
    beni okumayın.. ben diğer muhalif lere yazdım yada farklı fikir duymak isteyenlere
    ben kentin bu gidişle ayıların baskın çıkacağını ve acayıp ucuz alım fırsatı vereceğine inanıyorum o kadar.
    yanılırsam ben kaybederim ..
    sizinle bi davam yok ban laf yetiştirmeniz de gerek yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Borsada bir trend vardır arkadaslar kasım ayındakı gklardan dolayı bedelsız mevsimidir aslında bu trend genelde karton konya ıle baslar agır dıger butun kagıtları ektıler, daha sonra nısan aylarıda ayı mevsım dıyebılrıız
    elimde kagıtlarım duyuruyor. bütün şirketler gk için tarih gonderıyor kent yatırım ilişkileri müdürüne mail atabilir tarıh hakkında soru sorabılırsınız. herkee bol kazanclar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. kent yönetimi neden sessiz.?
    merkoyu takip edenler bilir patronu bir sitede yapılan haber üzerine hemen bir kap atıp hissedarlarına sahip cıktı .
    kent hakkında yüzlerce haber yapıldı en ufak bir kap geldi mi öyle değil böyledir diye .
    kent kurumsal ama tamamı devamı gibi bir karar önünde dururken ağırdan alıyor .acaba arlık sonuna kadar bir genel kurul olacak mı .ne karar çıkacak.
    siz bunlara odaklanın hissenin fiyatını belirleyecek budur.

1-kent kap atacak mı? (bence atmayacak gidişata göre karar verecek.zamanı sonuna kadar kullanacak hisse için olumsuz )
    2-kent kap atarsa karar ne olur;
    seçenekler
    a)işi görüşeceğiz der oyalar( bu tam kaos olur)
    b)ortak alacağım der ( hisse değerine gelir)
    c)%5 i yakalamak için kendine yol çizer( hisse değerine gelir)
    d)poipe razı olur(bunuda ikiye ayırmalı nasıl razı olacaksa (d1)-sesiz kalıp razı olur sa sıkıntı olur (d2)kap atıp razı olursa ( hisse değerine gelir)
    e)kap atıp kotan çıkacağım der
    bu secenek tede önemli olan ne zaman karar vereceği eğer beilirsizliği uzatır aralığa bırakırsa (hisse için olumsuz)
    hemen atarsa (hisse için olumsuz)
    burda bir parantez açmalı;

yakın zamanda bedeli yapan ve bir taahüt name veren şirket yasal olarak kotan çıkmasına hak varmı?

evet dostlar küfürsüz aklımız yetiğince ileriye dönük tablo çizdik.

NOT:bu fikirler beni bağlar sadece bir varsayımdır ..aman aman ..YTD..

katılmanız önemli değil yazdıklarım hepten boş ada çıkabilir.sizin fikirlerinizide öğrenmek isterim.
    saygılar

7. evet arkadaşlar dün itibariyle 17 taban gördü bugünle (18 olma ihtimali yüksek) kent yarısını bozdu ama sonucta boru değil 17 taban ve fiyat 600,40tl den 272 tl yi gördü tersten bakarsan yuzde yuz düştü düzden bakarsan yuzde 50 düştü.

şimdi matamatık yapalım yorumu bırakalım eğer bu siteyi okuyup ben hissenin arkasındayım diyenlere uymayıp 500-600 arsı hisseyi satsalar ve sell yapıp simdi ufak ufak toplasalar yüzde kaç para kazanmış olurlardı ve lot sayıları yüzde kaç artmış olurdu..

edemem o ki piyasa iki yönlü size 400 de ben satmadım diyenlere uyarsa anız para kaybetmiş tam 400 civarı ya arkadaşlar bu hissede kurallar değişti (bakın düşecek demiyorum yorum yok kuralları değişmesi sonucu hisse olumsuz bir fiyatlama ile karşılaşması muhtemel )diyenlere uymak şart değil saygı duysanız ne olurdu..

not: piyasa iki yönlüdür ancak elinde hisse bulunup satmaya fırsat bulamayanlar sabredin çıkacak der..
    asıl algı piyasanın 2 yönlü olduğunu gizleme çalışmaktır..
    ytd.ytd yazdıklarım beni bağlar

herkese bol kazanclar
    saygılar

8. Göstergeler Kent'in bugün dibini gördüğünü söylüyor.

Sayfa 498/633 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •