Sayfa 504/633 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sn Babacan,
    çok lafta ve rakamlar içerisinde yalan ve tutarsızlıklar da çok olabilir dikkat edin lütfen.
    Çümkü üstatlar az kelimeyle öz anlatırlar.
    Vakıfy Saklamaya baktığımda; HİSSELERİN %94,3 ü YKR de %3,3 ü Garanti+İşY+Vak+Ak saklamasında %2,4 ise diğer kurumlarda saklı. 3 aylık aylık veriler analiz için uygun değil bence.Çünkü rüçhanlar dönüştü cezalar arttı vs.17 eylül başlangıç tarihi de analizde yanıltır bizi.Amaç bu olmamalı.Çaktırmadan sattım haydi alabildiğine aşağıya çekin de alayım gibi amaçların ve hedefin de yoktur sanırım.
    Siz bana da üstad deyin ve tabana insin dercesine adeta dilenecek birine de benzemiyorsunuz. Ancak, "Saygılar" deyip sonrasında "şunu cevaplayın" dememelisiniz, okunulan olmanız için söylüyorum.
    Neyse.Yukarıdaki rakamlarınızı topladım çıkardım kalan (ilk 5 bazında) net 8504 satış fazlası.
    Zaten üstadlarımız "KENT için SABIR" dediler ya ben "taban da olabilir çıkış da olabilir, kendim karar verecem" diye anlaşıldı da siz de artık anlayın, ki sizden farklı bir şey söylemediler.Kestirmeden üstadça yol haritasını gösterdiler.
    Ben şahsen mikro KY olduğumdan Alkimden sonra Kentte kalıcıyım inşallah. Aktardığım kaynağımın fazlasını geri aldım halen lotlarım var, diyer deyişle rüçhandan devredenlerle birlikte sıfıra inse de fiyatı, YTD
    Dostum uyarilarin icin sagol.
    Şu an telfondan yaziyom.
    Bilgisayara gecince yazacagim bilgilerden sonra takas rakamlari hakinda fikrini almak isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    Dostum uyarilarin icin sagol.
    Şu an telfondan yaziyom.
    Bilgisayara gecince yazacagim bilgilerden sonra takas rakamlari hakinda fikrini almak isterim.
    AİHS m.10 İfade Özgürlüğü
    Herkes görüşlerini açıklama ve ifade özgürlüğüne sahiptir.

evet baştan uyarayım uzun ve teknik bir yazı olacak yorum katmayacağım size bırakacağım.

22/09/2020 ile 9 ekim şuan itibariyle kent lot hacmini aktarıyorum
    298,628 adet hisse satılarak
    298,628 yeni müşterilerine geçmiştir .
    yani toplamda 1.063.753 hissenin yüzde 30 el değiştirmiştir.(siz bakmayın nete bak saklamaya bak laflarına önemli olan hisse yi satanın la alan rakamın adet değeridir .)

peki satılan bu hisselerin ortalaması nedir kabaca ona da bakalım

Oct 09, 2020 241.00
    Oct 08, 2020 265.50
    Oct 07, 2020 295.00
    Oct 06, 2020 318.00
    Oct 05, 2020 336.00
    Oct 02, 2020 335.00
    Oct 01, 2020 367.50
    Sep 30, 2020 334.10
    Sep 29, 2020 303.80
    Sep 28, 2020 337.50
    Sep 25, 2020 375.00
    Sep 24, 2020 393.90
    Sep 23, 2020 406.10
    Sep 22, 2020 369.40

kabaca 305 civarı

yani hissenin %30 nu yeni veya eski müşteriler 305 tl ortalamayla mallandılar.
    ve 1 tl dahi kazanamadılar .
    ben yorum yapmayacağım şimdi bu tespitin sonucunda ne anlamamız gerekli.
    olayı şahsileştirmeden varsa cevabınız dinleyelim topikten faydalanmak isteyen ler faydalansın..

not1:
    hisse hacimlendi alan çok diye sevinen ler var bence o iş öyle değil. tersten düşünün birde satanlar niye satıyor..
    not 2:
    eğer hisse lot hacmini ve rakamlar daha geriye çekersek durum daha tramatik oluyor..

Sayın Mgus
    Zaten üstadlarımız "KENT için SABIR" dediler ya ben "taban da olabilir çıkış da olabilir, kendim karar verecem" diye anlaşıldı
    ben üstadlar bakmıyorum siz bakın..

Ben şahsen mikro KY olduğumdan Alkimden sonra Kentte kalıcıyım inşallah. Aktardığım kaynağımın fazlasını geri aldım halen lotlarım var, diyer deyişle rüçhandan devredenlerle birlikte sıfıra inse de fiyatı, satmayı düşünmüyorum
    her kes bunu yazıyor buda sizin ve yazanların tarafsızlığınızı ve tartışma özellğinizi zedeliyor.
    saygılarımla

asıl temenni :kent hissesini temeli bozuktur diyemem tekniği bozuktur diyemem..
    dediğim işin buralara gelmesini sebebi spk kararı ile oyunun kurallarını değiştiği
    bu yuzden hisseden yoğun bir baskı olduğunu ifade ediyorum..
    bunu yokmuş gibi yapmak asıl hisseye zarar veriyor farklı anlaşılıyor..
    tekrar hatırlatmak isterim..
    her kesin gönlünce olsun.

3. Ben yanilirsam cok basit bir sonuc cikar..
    Para kaybederim..
    Siz kazanirsiniz..
    Olayi sahsilestirme gereksiz hamaset yapmaya gerek yok.

Bol kazanclar.

Her kesin amaci ayni butcesine katki yapmak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Aslında agresifligim biraz kaybetme birazda hatta daha da fazlaca,sürekli kötü haber pompalamak iicn gelenlere. 30 tane gençlik zamanında açtığım mail adresim var 30 hesap acmasinida bilirim kendimi ovmesinide lakin öyle bir amacım gayem yok bir insanın sadece kent için hesap açıp sadece kente yorum yapmasında art. Niyet ararım. Ve buda beni geriyor.
    Geçmişte kent için söylenecek herşeyi söyledik artık konuşmayı bile gereksiz görüyorum. Şuan tabandan döndü 1084 lot tavanda bekliyor bu kesin bir dönüş mü? Pazartesi günü göreceğiz. Ben tekkeyi bekliyorum agresiflesmek istemiyorum bu yüzden geri plandayim. Herkese bol kazançlar fikirler hürdür kimse müdahale edemez ama beyinde bedavadır lütfen herkes beyni çalıştıran galiba Haziran ayındaki ihracat teşvik vs vardı o zamanki dolar kuur ile şuan arasindaki fark nedir? Şirketin bedelli sermaye artrimi yapma olasılığı nedir? Bunlar basit sorular sadece vakit alır. Tekrardan alalaha emanetsiniz
     Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Ben kimsenin 2. veya 3. nicki değilim. Genelde yatırımım thy, pegasus,krdm hisselerdeyim fazla aksiyon olmuyor. Forumları okumak kafi ara ara kent gibi iztar gibi hisselere küçük yatırımımın daha küçüğü ile girip çıkıyorum. Bu forumda da sasa senin yorumlarını takip edip, bekleyen biriydim agresifliğin fazla gibi
    Babacanın söylediği herşeye katılmıyorum tabi ama farklı açılardan değerlendirmelerini beğeniyorum. Farklı olasılıklar aklıma geliyor. Hep poh pohlamak spk'yı suçlamak, tahtacıya sataşmak, saçma geliyor. investingte akşama kadar bunlar dönüüyor. Ya kafanı kaldır bak 300 tl'de 1500 satış var biri çıkıyor diyor ki 100 lot alıyor ardından 220 lot alıyorlar topluyorlar hadi gayret diyerek gaz veriyor ky saldırıyor. 1500 lot ky, by bişekilde eriyor tam 305 oluyor hop 295 satış geliyor. bu bir veya 2 olabilirde akşama kadar aynı, yiyemezsin. Ama ertesi gün aynı gaza yine geliyor. Söylediğim örnekte babacan sorunun cevabının bir parçasıda var sanırım ama silkelememi yeni ky'leri yolmamı birşeyler oluyor. Pandemi nedeni ile verilen düşük kredilerin bir kısmının bist'e nüfuz ettiği biliniyor. Yeni yatırımcılarda bist 30 veya 100 yerine KAR için bu hisselere giriş yaptı.
    Belki de SPK bu tür olayları öngörüp yeni yatırımcıya dur yatırım yapacaksan sen bi ilk önce bist 100e sonra diğerlerine diyebilirdi. Yasal dayanağı var mı ? bilmiyorum ama uygunluk testi yapabiliyor sonuçta kapsamı genişletmekte söz konusu olabilir diye düşünüyorum.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Dün tabandan aldıklarımı bugün taban az üstü aldığım gibi alsaydım güzel olacaktı.
    Bir kaç tavan yapması dileğimle 10 tavan olsa ne güzel olur neyse

6. Anlaşılan 290 TL krizi var

Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    AİHS m.10 İfade Özgürlüğü
    Herkes görüşlerini açıklama ve ifade özgürlüğüne sahiptir.

evet baştan uyarayım uzun ve teknik bir yazı olacak yorum katmayacağım size bırakacağım.

22/09/2020 ile 9 ekim şuan itibariyle kent lot hacmini aktarıyorum
    298,628 adet hisse satılarak
    298,628 yeni müşterilerine geçmiştir .
    yani toplamda 1.063.753 hissenin yüzde 30 el değiştirmiştir.(siz bakmayın nete bak saklamaya bak laflarına önemli olan hisse yi satanın la alan rakamın adet değeridir .)

peki satılan bu hisselerin ortalaması nedir kabaca ona da bakalım

Oct 09, 2020 241.00
    Oct 08, 2020 265.50
    Oct 07, 2020 295.00
    Oct 06, 2020 318.00
    Oct 05, 2020 336.00
    Oct 02, 2020 335.00
    Oct 01, 2020 367.50
    Sep 30, 2020 334.10
    Sep 29, 2020 303.80
    Sep 28, 2020 337.50
    Sep 25, 2020 375.00
    Sep 24, 2020 393.90
    Sep 23, 2020 406.10
    Sep 22, 2020 369.40

kabaca 305 civarı

yani hissenin %30 nu yeni veya eski müşteriler 305 tl ortalamayla mallandılar.
    ve 1 tl dahi kazanamadılar .
    ben yorum yapmayacağım şimdi bu tespitin sonucunda ne anlamamız gerekli.
    olayı şahsileştirmeden varsa cevabınız dinleyelim topikten faydalanmak isteyen ler faydalansın..

not1:
    hisse hacimlendi alan çok diye sevinen ler var bence o iş öyle değil. tersten düşünün birde satanlar niye satıyor..
    not 2:
    eğer hisse lot hacmini ve rakamlar daha geriye çekersek durum daha tramatik oluyor..

Sayın Mgus
    Zaten üstadlarımız "KENT için SABIR" dediler ya ben "taban da olabilir çıkış da olabilir, kendim karar verecem" diye anlaşıldı
    ben üstadlar bakmıyorum siz bakın..

Ben şahsen mikro KY olduğumdan Alkimden sonra Kentte kalıcıyım inşallah. Aktardığım kaynağımın fazlasını geri aldım halen lotlarım var, diyer deyişle rüçhandan devredenlerle birlikte sıfıra inse de fiyatı, satmayı düşünmüyorum
    her kes bunu yazıyor buda sizin ve yazanların tarafsızlığınızı ve tartışma özellğinizi zedeliyor.
    saygılarımla

asıl temenni :kent hissesini temeli bozuktur diyemem tekniği bozuktur diyemem..
    dediğim işin buralara gelmesini sebebi spk kararı ile oyunun kurallarını değiştiği
    bu yuzden hisseden yoğun bir baskı olduğunu ifade ediyorum..
    bunu yokmuş gibi yapmak asıl hisseye zarar veriyor farklı anlaşılıyor..
    tekrar hatırlatmak isterim..
    her kesin gönlünce olsun.

Sn Babacan, veriğiniz rakamlar saniyelik analize dayalı veriler. Genel kurula kadar bekleyin analiziniz tarafsız ve sağlıklı olur.Esastan bakmak lazım. ESAS, bana göre temel analizdir. HİSSEDE ALAN VARSA SORUN GEÇİCİDİR.
    TEMEL ANALİZİ SEVERİM. TEKNİĞİ BENİ ÇOK ILGALAMAZ.TEKNİK SANİYE İŞİ YAPANLAR İÇİNDİR.
    Benim ricam KAZANMAK İÇİN TOPİCTEKİ BİRKAÇ KYnın elindeki hisseleri satıp taban taban yapmasını beklemeyin ancak isterseniz kademeli alın veya satın. Kentli olun.

Burdaki eski üstadlar elindeki hissede yapmayı planladıklarını yazdılar.Faydalandım. Siz bakmayın onlara zaten size yazmadılar. Biz yenilere yazmışlardır diye tahmin ediyorum. TABAN OLACAK diyenlere kanmışsınız veya analiziniz sizi Kent hissesi sattırmış.İnşallah bereketli olmuştur. Şimdi de kaç tabandan sonra alsam diye plan yapıyor musunuz? Hepsi olabilir bence.
    Allah sizi de kazançlı kıldırsın. Asla kötülüğünüzü istemem.YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sn Babacan, veriğiniz rakamlar saniyelik analize dayalı veriler. Genel kurula kadar bekleyin analiziniz tarafsız ve sağlıklı olur.Esastan bakmak lazım. ESAS, bana göre temel analizdir. HİSSEDE ALAN VARSA SORUN GEÇİCİDİR.
    TEMEL ANALİZİ SEVERİM. TEKNİĞİ BENİ ÇOK ILGALAMAZ.TEKNİK SANİYE İŞİ YAPANLAR İÇİNDİR.
    Benim ricam KAZANMAK İÇİN TOPİCTEKİ BİRKAÇ KYnın elindeki hisseleri satıp taban taban yapmasını beklemeyin ancak isterseniz kademeli alın veya satın. Kentli olun.

Burdaki eski üstadlar elindeki hissede yapmayı planladıklarını yazdılar.Faydalandım. Siz bakmayın onlara zaten size yazmadılar. Biz yenilere yazmışlardır diye tahmin ediyorum. TABAN OLACAK diyenlere kanmışsınız veya analiziniz sizi Kent hissesi sattırmış.İnşallah bereketli olmuştur. Şimdi de kaç tabandan sonra alsam diye plan yapıyor musunuz? Hepsi olabilir bence.
    Allah sizi de kazançlı kıldırsın. Asla kötülüğünüzü istemem.YTD.
    Hakkimda dusundugunun fazlasini yaradan sana versin.

Sonucta analiz yapiyoz tutar tutmaz.
    Kalp kirmaya gelmedik
    En azindan ben gelmedin.

Kent nezlinde cok agresiv olmanim işi sahsiyete dökmenin karsindakinden cok savundugun hisseye zarar verdigini son 10 gunde Bazi arkadaslara anlat bildigimizi gordüm.

Aklin yolu birdir...

Benim dememle hisse düsmez..
    baskasinin demesiylede
    cikmaz bana göre .

Bi twitirda kent hissesi hakinda yazilanlari okuyun.
    Ondan sonra ya bu babacan a haksizlik ettik asilda kendi ayagimiza sıkmışiz adam bazi sorunlari dile getirerek bize aciklama imkani verdi hisse analizimiz karsi gorusle daha ikna edici oldu dersiniz...(su topicte benim kadar hisse hakinda naif sorular soran olmamistir..
    Hisseyi ne asagilayanlar
    Dalga gecenleride gördunuz ve daha beteerini )

Mahkemede bile suclama ve savunmaya esit hak verilir karari yatirimcilar kendi versin.

Bol kazanclar..

Sayfa 504/633 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •