Sayfa 533/633 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. ) FDPD: Şirketin Kurul tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde dönem sonu itibariyle FD pay adedi x bir yıllık düzeltilmiş kapanış fiyatlarının ortalaması şeklinde hesaplanan, fiili dolaşımdaki paylarının piyasa değerini,

2. merhaba,
    kervan gıda gündemdeyken rakip firmalara bakayım dedim, Kent Gıda 20-30 liralardan nasıl 2000 liralara gelmiş ve de hacmi neden çok düşük, hiç anlam veremedim,
    biri açıklayabilirse lütfen sevinirim,
    saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Hayır 635 kurtarmıyor. Internet kısıtlaması tedbiri devamlı verilemez. Belki %10 ve üzeri temettü vererek ana pazara geçer. Spk pazar yapısı bilgilerinde alt başlık yıllık düzeltilmiş kapanış fiyat ortalamasını kullanıyor. Hâlâ şirketin hisse satmayacağını düşünüyorum. En fazla pöip olur biter sorun yok. Ytd.
    " Internet kısıtlaması tedbiri devamlı verilemez. "
    Bu kuralmi kanun mu sadece senin tahmininmi

Biraz acarmisin..
    Ayrica
    Poipe gecer olur biterde..
    Sence bist 100 un endegerli 3 sirketi
    Marka holdineglerden pahali sirket poipe gecmesi ne bileyim bana mantiki gelmiyor...
    Bi sekil yildizda kalacacktir...
    Sebin neden poip olasiligini degerlendirdigini bilmek isterim..

Cevabin icin simdiden tesekur.

4.  Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    " Internet kısıtlaması tedbiri devamlı verilemez. "
    Bu kuralmi kanun mu sadece senin tahmininmi

Biraz acarmisin..
    Ayrica
    Poipe gecer olur biterde..
    Sence bist 100 un endegerli 3 sirketi
    Marka holdineglerden pahali sirket poipe gecmesi ne bileyim bana mantiki gelmiyor...
    Bi sekil yildizda kalacacktir...
    Sebin neden poip olasiligini degerlendirdigini bilmek isterim..

Cevabin icin simdiden tesekur.
    İnternet tedbiri 31 aralık dan sonra gelebilir bulunduğu yerden başka bir yere geçme olasılığı ise daha net değil çünkü sadece bu hisse yok o durumda bir sürü hisse var o ek süre verilebilir yani 1 yıl daha verilebilir o yüzden o durum net bir durum değil üst tarafa geçer mi o zor çünkü şirketin sahibinin halka açık kısma bedelli yolu ile senet vermesi gerekiyor bunun için 1 milyon lot hisseye özel bedelli sermaye artırımı gerekir yani 1 milyon lot hisseyi 12 milyon lota çıkartması gerekir yüzde 1200 bedelli sermaye artırması gerekiyor bunu yönetim şu zamanda düşünmez bence çünkü yüzde 4.80 lik hissesinden vazgeçmek demek bu ama karşılığında nakit alacak oda var Rüchan fiyatını 50 tl den belirlese karşılığında 12 milyon hisse ile 50 tl yi eşitlersek 600 milyon tl kasasına gelir yazar bu taraftan baktığınız da şirketin sahibinin de işine gelir bu durum

5. Bundan sonra yatırımcı bazında ceza vermesi yada izahname vermesi gerek spk nın internet kısıtı için gerçi engelleyecek bir mevzuat yok bu konu muğlâk ama yine de çok dikkat çeker. Bedelli yada bedelsiz ile dolaşım değişmez. Yıldız pazar icin 1 yıllık ortalama gerek .Ana pazar için son 3 sene temettü ortalaması %10 bunu sağlayabilir 2016 dan beri temettü verilmemiş. Rakam yüklü olacaktır tercih etmeyebilir. Toplu borsa dışı satışa izin var belki bu yolla kendilerine arz edebilirler. Böylece şirkete para girer. Diğer seçenek pöip öyle korkulacak bir yanı yok. Son seçenek kottan ayrılma buna esas patron izin vermeyecektir . Zaten şirkete mail attım cevabı burada paylaştım hiç ilgilenmiyoruz tarzında bir cevap geldi . Siz de bu şekilde şirketten bilgi isteyebilirsiniz . Ytd.

6. Ben de sizler gibi yatırımcıyım. Bilgim kadar yazdım hatalı yada eksik olabilir hatta şirketi aradım ayrıca mail attım. Burada da paylaştım. Ben kendi adıma gerekli özeni gösterdim sizlerden de bu tarz bilgi yada şirketten bilgilendirme alabilirsiniz belki süreci hızlandırır. Ne diyelim hayırlısı olsun . Ytd.

7. Küçük yatırımcıların şirketten şunu istemesi gerekir halka açık kısma yönelik 1 milyon lota yönelik bedelli sermaye artırımı istemesi gerekir Rüchan hakkı fiyatını şirket belirlesin ister 50 tl koysun ister 100 tl farketmez o zaman hissenin değeri bence hızlı biçimde yükselecektir Tekrar sermaye artırımı ile yüzde 1200 bedelli yeterli bunun için yani sermayesini 230 dan 242 ye çıkarması yeterli oluyor

Bu yazıyı e mail yoluya gönderin şirkete arkadaşlar bunu isteyin hem şirketin sahibi karlı çıkar hem de siz yatırımcılar karlı çıkarsınız

Sayfa 533/633 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •