Sayfa 99/633 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 785 - 792 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. bellolmaz üstadım,biraz önce bir yatırımcı 500 lota yakın aldı ve rengi değiştirecekmiş ayağı çekti.iş yatırım genelde aldıklarını 1 ya da 2 gün sonra hafiften satmaya başlıyor.bize hareket başladı atlayalım mesajı verdirip elindekini satmaya çalışıyor bence....daha önceden de yazmıştım: endex çıkarken oralı olmayan kağıdımız;endex inişinde lokomotif vasfındaydı.dikkatli olmak lazım... y.t.d.

2. Kirpi bile yavrusunu pamuğum diye severmiş,sanki bu kağıdın da sevenleri artmaya mı başladı? Y.t.d.

3. sanki hisse de sürekli alttan bir tepki mi var yoksa bana mı öyle geliyor, bir noktaya kadar hisseyi düşürüp sonra hızla yukarı sonra tekrar aşağı salıyorlar gibi geliyor. umarım sonu iyi olur. görüşlerim ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    ehh be ********in dölü..nerden aldın da buradan satıyorsun..senin kızını göünden ******* ******nun evladı..inşallah çocuklarından çıkar..
    nerdesin trail bey,senin boyle yorumlarına ihtiyaç var gibi............y.t.d.
    kim yapıyorsa da yumuşak yumuşak geçiriyor lotları...... y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    nerdesin trail bey,senin boyle yorumlarına ihtiyaç var gibi............y.t.d.
    kim yapıyorsa da yumuşak yumuşak geçiriyor lotları...... y.t.d.
    1'er 1'er lotla siçtu ağzına hisseni gaaavaattt,trail haklı

6. ky ye kol bacak kestirmeye çalışıyorlar gibi görünüyor...

7. umarım buraları dibidir. yoksa zarar çok 150 ye gelse satıp kurtulacağım. görüşlerim yatırım tavsiyesi değldir.

8. T r a i l abi nerdesiiiiiiinnnnn? çok acil sana ihtiyaç var......y.t.d.

Sayfa 99/633 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •