Sayfa 459/634 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Olurmu sessizce burdayız daha düğün yeni başladı 🤣🤣👍

2. Buradayız, bekliyoruz süreç hayırlısı ile olumlu bitecek inşallah.
    Spk sağolsun, biz küçük yatırımcıları koruma adına çok isabetli ve doğru kararlar alıyor, tebrik ediyoruz kendilerini bizleri koruduğu için. Diğer giden gıdaya baksınlar ne olmuş, ama olmaz tabi, yatırım yapan daha tehlikelidir ve gözetim altında olmalı.
    Adalet mi bu, yazık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    konuşşak ne oalcak ki? hep aynı seylerı konusmaktan sıkıldım...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Gelişi muhteşem olan Kent Rüçhanların KentEye dönüşü de muhteşem olsa ne güzel olur?
    Spekler bunu başarmalı.Finali tarihi zirvelerine yakışır şekilde yapmalı bence.Az da olsa kladım Rüçhanda.
    YTD.

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    konuşşak ne oalcak ki? hep aynı seylerı konusmaktan sıkıldım...

Renklendirelim Sayın Sas.Kent modeline uygun gıda hariç hangisi dersin
    Brksn, Fade, Karton, Egeen, Bryat, Konya, Bfren, Algyo, Bakab ArGe şirketleri girişim vb.Yada yüksek bedelli açıklayanlar mı?
    Ne dersin?
    YTD

6. Karton konya bfren ve Egeen yıllardır takip listemde bit aralar bryat ta vardı ama en üzüldüğüm şartlar gereği 1500-1700 lot elimde bulunan ege kızım 😞40-50 rakamlardan beri takipteyim ama hiçbiri elimde değil son aldığım 75 lot bfren 315 ten bıraktık 925 ten dönen kenti yerine %15 fazlası ile koydum ama 315 sattım bfren 1 gün sonra harekete başladı

7. Pkent entersan gidiyor bfren baskıda konya 2 gündür acele harekette karton ege müthiş kapaditede sermaye arttırım ı listenin ilk tepelerinde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Renklendirelim Sayın Sas.Kent modeline uygun gıda hariç hangisi dersin
    Brksn, Fade, Karton, Egeen, Bryat, Konya, Bfren, Algyo, Bakab ArGe şirketleri girişim vb.Yada yüksek bedelli açıklayanlar mı?
    Ne dersin?
    YTD
    Bu konuda bı kac yol gosterdım ve hepsi ciddi prim yaptı isim telafuz etmeyecegım takıp edıpde alan cok oldu. İnsanlar Allah razı olsun dese kafi. konya dıkkatımı cok cekıyor cok kıvranıuyor ama bakalım takıbımde , her hafta bi şirket bedelli acıklıyor . Çoğu şirket bu corona muhabbetine fınansallarında ciddi zarar yazıyor. bende alıp takıp edecegınız sırketler gıda ve savunma sanayı olmalı. corona vursa bu iki sektore pek bişey olmaz m bide mbileşim! gıdalar prim yapıyor
    Doğru yönetilen kar marjı yüksek yatırım kapasitesini arttırmış şirketler üzerine yogunlasılmalı dıye düşünüyorum
    _
    -
    _
    Diyelim ki aşı bulundu ve denemelerı başarılı ABD seçimlerii öncesi piyasaya dağıtıldı!(kasım ekım ayında) hangi hissselere girmeliyiz? yada dünya ekonomisi nasıl bir yol izleyecek?
    -Sektörel olarak bütün sektörleri arastırın. Bütün sektörlerın en ıyı sırketlerıne bakın ama bu virüs bittiginde aşı kesin olarak bulundugunda ilk gidecek sirketler borcsuz sirketler, TURİZM SİRKETLERİ HAVAYOLLARI SANAYİİ ŞİRKETLERİ olacak gıda sirketlerinden insanlar kacacak!
    günedemi iyi takip etmek lazım hafta sonu bol bol ders calısın SEKTOREL BAZDA EN İYİ SİRKETLERİ BULUN GRAFİK OKUYAMAYABİLİRSİNİZ LAKİN FİNANSAL OKUR YAZAR OLMAYA CALISIN! NOTLAR ALIN FINANSAL RAPORLARI OKUYUNN
    YAZININ SONUNDA SUNUDA SOYLEYEYIM. KENTTE HİKAYE BİTMEDİ :D BİRLEŞMELER SONRASI BIRAZ SOGUMAYA CEKILEBILIR LAKİN 2021 YILI ÇOK AMA ÇOK GÜZEL GEÇECEGİNE EMİNİM( SON CUMLEYİ OKUYUP HİSSEYE ATTLAYANA APTAL DERİM) HADİ KALIN SAGLICAKLA...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 459/634 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •