Special Days Image
Sayfa 238/633 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. GENEL KURUL : 3 NİSAN 2020 cuma günü.. saat:10

"Yönetim Kurulu Karar Tarih: 04/03/2020
    Şirketimizin 1 Ocak 2019 – 31 Aralık 2019 hesap dönemine ait Olağan Genel Kurulu, gündemindeki maddeleri görüşmek ve karara bağlamak üzere 3 Nisan 2020 Cuma günü saat 10:00'da, "Cumhuriyet Mahallesi, 2253. Sokak, No.11, 41400, Gebze, Kocaeli" adresindeki şirket merkezinde tahsis edilen özel salonda toplanacaktır. Genel Kurulu Toplantısına davet ilan metni ektedir."

2. GENEL KURUL (03.04.2020)

Gündem Maddeleri

1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - Yönetim kurulunca hazırlanan yıllık faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi.
    3 - Denetçi raporlarının okunması.
    4 - Finansal tabloların okunması, müzakeresi ve tasdiki.
    5 - Yönetim kurulu üyelerinin ibrası.
    6 - Karın kullanım şeklinin, dağıtılacak kar ve kazanç payları oranlarının belirlenmesi.
    7 - Yönetim kurulu üyelerinin ücretleri ile huzur hakkı, ikramiye ve prim gibi hakların belirlenmesi.
    8 - Denetçinin seçimi.
    9 - Yönetim Kurulu Üyelerine, Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396'ncı maddelerinde yazılı iş ve işlemleri yapabilmeleri için yetki verilmesinin pay sahiplerinin onayına sunulması.
    10 - Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığı'ndan onayları alınmış olan, Şirket'in kayıtlı sermaye tavanını geçerlilik süresinin uzatılması ve kayıtlı sermaye tavanının artırılmasına dair, Şirket esas sözleşmesinin "Sermaye" başlıklı 6. maddesinin değiştirilmesine ilişkin tadil tasarısının onaya sunulması,
    11 - Yönetim kontrolünü elinde bulundurun pay sahiplerinin, Yönetim Kurulu Üyelerinin, idari sorumluluğu bulunan yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri hısımlarının, ortaklık veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek önemli bir işlem yapması ve/veya ortaklığın veya bağlı ortaklıklarının işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına yapması ya da aynı tür ticari işlerle uğraşan bir başka ortaklığa sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla girmesi kapsamında gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    12 - Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili düzenlemeler kapsamında; Şirket'in 2019 faaliyet döneminde; sosyal yardım amacıyla vakıf, dernek, kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan bağışlar hakkında bilgi verilmesi ve 2020 yılı hesap dönemi içerisinde yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenerek, Yönetim Kurulu'na yetki verilmesinin görüşülmesi ve onaya sunulması.
    13 - Üçüncü kişiler lehine verilen teminat, rehin, ipotek ve kefaletler ile gelir ve menfaat sağlanmadığı hususlarında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    14 - Dilekler, görüşler ve kapanış.

Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri

Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı

3. Genel Kurul olacak.. daha önce "bedelli sermaye arttırmayı planlıyoruz" dediler.. Başlasın hikaye bakalım inş. YTD

4. KAYITLI SERMAYE TAVANI..

madde değişikliği Genel Kurulca onaylanıp ticaret siciline tescil edilince..

sermaye arttırımı için herhangi bir tarihte, tarihlerde, kayıtlı sermaye tavanını aşmamak kaydıyla... sadece Yönetim Kurulu kararıyla arttırım yapılabiliyor ..diye biliyorum..

5. Genel Kurul'a 1 ay.. Ramazan'a 1,5 ay ..

6. sanki dükkan benim.. üstatlar yok.. elbet gelirsiniz .. yakındır

7. başlasak mı napsak ) dükkan benim ya

8. Dukkani kapat tatile cik ;))
     Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    başlasak mı napsak ) dükkan benim ya
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 238/633 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •