Sayfa 373/633 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Ben 5000'lere gitmesini beklemiyordum elbette. Daha doğrusu gitse de gitmese de beni şaşırtmazdı. Tahtada trendi takip ettim. AKD ve ortalama maliyetlere göre kendimce bir yol çiziyordum. 500 bandında 1,5 ay süründüğünde de bu nedenle satmadım. Tek emir gelmeseydi şuan çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık inancındayım. SPK eğer bu kararı KY'yi koruma amaçlı aldıysa şunu bize açıklamak zorunda: Bu hissede piyasayı bozucu işlem yapanlar kim ve ne zaman hangi seviyelerde alıp sattılar. KY'yi bu şekilde korursun. Kağıt tavan tavan yürürken ismini zikredip başımı belaya sokmak istemediğim şahısları görmezden gelip bu adamlar tahtadan gittiğinde küçük yatırımcıyı tek emir gibi karanlık bir kuyuya atıp uzaktan seyretmezsin. Küçük yatırımcı bu hissedeki varsa manipülatif hareketi bilse, SPK bu durumu halka şeffaf şekilde açıklasa sizce adamlar çocuğunun ameliyat parasını bu hisseye yatırırmı? Sen bu adama yeter açıklamayı yapmıyorsun ama bir gün geliyor dur bakalım hemşerim yok öyle hisseyi satmak kafana göre diyorsun. Bunun akla mantığa sığar bir tarafı yok. Ceza varsa şuç vardır suçlu vardır. Açıkla o suçluyu bilelim. Tabi yandaş değilse o suçlu !!
    Borsada herkesin adını ezberlediği şahıs mitinglere 1000 tane otobüsle adam taşıyorken SPK bu adama elbetteki elini süremez. Neyse, sizin fikirlerinizde çok kıymetli. Yanılıyor olabiliriz tabiki. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Benim sıkıntım yok. Dediğim gibi maliyetim şuanki küsüratın yarısı bile değil. Allah ihtiyacı olan parayı buraya yatırıp gelir bekleyen savunmasız yatırımcıları bu yamyamların elinden korusun demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
     Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Hocam iyi yazmışsınız, güzel yazmışsınız ama dediğinize göre 400 lü fiyatlardan bana göre yüklü bir lot ile hisseyi alıp 2600 lü fiyattan yani 6 kat para kazandıran bir hisseyi kazancı az görüp satmayıp, sonra spk yı suçlamak çok mantıklı gelmiyor bana. spk nın yaptığı tabi ki de doğru değil.. yani siz ne bekliyordunuz ya da biz ne bekliyorduk 5 bine gitmesini mi.. bende de var bu arada hisse tabi sizinkinin 10 da 1 i kadar ve maliyetim sizinki kadar çok düşük değil sizinkinin 2 katı.. ve kendine kızıyorum, doyumsuzluğuma kızıyorum ne bekliyorsun daha diye şimdi ne olacağını bilemiyoruz belkide onay gelmeyecek.. inşallah öyle olmaz.. ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    bORSAMIZ CORONA 2 . DALGAYA FIYATLIYOR. BİZİM ŞİRKETTE MALESEF PETRO KİMYA SEKTÖRÜNDE OLDUGUNDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK SANSIZIZ!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. bu akıllanma oranına göre nasıl olur , 8-10 lotla baskılayan sürü gibi insanla başka türlü olmayacak, olursa bir anda olur bana göre

2 gün önceye göre satış koyan 7000 lot civarı azalmış..

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    bORSAMIZ CORONA 2 . DALGAYA FIYATLIYOR. BİZİM ŞİRKETTE MALESEF PETRO KİMYA SEKTÖRÜNDE OLDUGUNDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK SANSIZIZ!

Aynen.Şekerleme ve sakız gibi sektörde olsaydık tarih yazılan tarafta olurduk. Gel bedelli gel derdik galiba.
    Neyse ki, havacı olabilirdik? Borsa 2.Coronaya erken girdi.YTD.
    YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Aynen.Şekerleme ve sakız gibi sektörde olsaydık tarih yazılan tarafta olurduk. Gel bedelli gel derdik galiba.
    Neyse ki, havacı olabilirdik? Borsa 2.Coronaya erken girdi.YTD.
    YTD
    endexde kapanışa dogru gıda firmaları yukarı hatta tavan kapattı.Düşüşün artık swapla alakasının olmadıgını geçde olsa fark ettik. Bugün bi kagıtta tterste kaldım taban kapttı satamadım . temerrüt yicez bakalım.
    bu sebebden biraz gerginim ters yazılarımdan dolayı kusura bakmayın...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Onay gene yok bu gün gelirmi acaba

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    endexde kapanışa dogru gıda firmaları yukarı hatta tavan kapattı.Düşüşün artık swapla alakasının olmadıgını geçde olsa fark ettik. Bugün bi kagıtta tterste kaldım taban kapttı satamadım . temerrüt yicez bakalım.
    bu sebebden biraz gerginim ters yazılarımdan dolayı kusura bakmayın...
    Düzelir inşallah siz dengeli disiplinlisiniz yorumlar için teşekkür

8.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Onay gene yok bu gün gelirmi acaba
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onay yok diyorsunuz açıklanmış gibi bu gün gelirmi biraz enteesan soru oldu günün stresi sanırım

Sayfa 373/633 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •