Sayfa 476/633 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Benim SPK dan beklentim ise fiyatı yükselmiş bir hisse için Satış oranını en fazla ₺1 de alış yönüne dokunmamalı ki hisse fiyatı ortalama bir fiyata oturmalı.
    SPK cezaları vereceksin sonra arkasını bırakacaksın daha ki yükselişe kadar bakacaksın tavan serileri başlamış yine aba altından sopa göstereceksin. Bu bence adalet değil Cimer de yazıyorum SPK daha cevap bile veremedi. Bu yapılan işlemlere cezalara itirazı olan varsa Cimer’e lütfen yazsın.

2. Ben kesinilkle karşılıklı anlaşmalı olduklarına inanıyorum mutlaka önceden haber alıyorlar ve bunu bu kadar insanın hakkını alarak yapıyorlar dışardan hiç kimse hisse almasın yeni veya eski bu şirkete yatırım yapanları nasıl çarparsak çarpalım yok rüçhan yok rüçhan çevirme hisse al sat saatlerce tel ile işkence çek soygunun karşılıklı dikalası neerde adalet

3. Yıllardır süre gelen şirket sermaye artıtırımına başvursun keyfi bekletmeler yandaş şirket tez karar almalar böyle olmaz süre koyarsın abc hangisi olursa 2-3-4 haftada karar verilir sabitlersin nasıl işlerine geliyorsa

4. Arkadaşlar bir ley sormak istiyorum. 1 ekimden itibaren alt pazarda işlem görecek senetlerde tablodaki '' brüt taks var'' ibaresi, bu pazarda işlem görecek senetlerde sürekli olarak brüt takas uygulanacak şekilde mi algılanmalı yoksa yine bugüne kadar olduğu gibi olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri olması halinde , belli sayıda devre kesici yedikten sonra uygulanacak olarak mı algılanmalı?

Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Tabi belirli bir zaman ceza kesme krıterlerini yerıne getırdıyse var.
    yaramı deştin. Tam olarak sipekaya sövme modundayım!ama yarın için umutluyum bugun ciddi bir mal dondu
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Tabi belirli bir zaman ceza kesme krıterlerini yerıne getırdıyse var.
    yaramı deştin. Tam olarak sipekaya sövme modundayım!ama yarın için umutluyum bugun ciddi bir mal dondu
    Ben de o moddayım dostum . sadece o tablodaki ibare kafamı karıştırdı. Acaba dedim alt pazarda işlem gören kağıtarda sürekli Brüt mü uygulanacak yoksa bugüne kadar olduğu gibi belli sayıda devre kesici vs olursa mı brüt uygulanacak diye düşündüm. Alt pazarda Brüt takas var ibaresi varken diğer ilk 2 pazarda brüt takas yok ibaresi yer alıyor çünkü. O kafamı karıştırdı benim.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

7. Yıldız ve ana pazar harici tüm pazarlarda Brüt takas sürekli uygulanacak.
     Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir ley sormak istiyorum. 1 ekimden itibaren alt pazarda işlem görecek senetlerde tablodaki '' brüt taks var'' ibaresi, bu pazarda işlem görecek senetlerde sürekli olarak brüt takas uygulanacak şekilde mi algılanmalı yoksa yine bugüne kadar olduğu gibi olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri olması halinde , belli sayıda devre kesici yedikten sonra uygulanacak olarak mı algılanmalı?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. BİST İstanbul ve SPK yaptıkları düzenleme ile yatırımcıyı kaçırır. Suçu olmayan yatırımcıya ceza olur. Kurunun yanında yaşı da yakarlar.
    Türkiye bir hukuk devleti eee sen suçu işleyene değil tüm yatırımcıyı bu şirket hissesini neden alıyorsun alma onu diyorsun ve baştan biz ceza kestik diyorsun.

5 yıl içerisinde alt pazarda bulunan şirketler BİST İstenbuldan çıkma taleplerinde bulunabilirler. Çünkü BİST İstanbuldan çıkmayı kolay hale getirdiler.

Bosch ev aletleri borsadan nasıl çıktıysa diğer şirketlerde borsadan alt pazardan kaçacak. Bosch ev aletleri dünyanın karını yıllarca yaptığı halde kar payı dağıtmadan borsadan çıktı gitti..

Şirketlerin tek yapacağı hisse fiyatını aşırı şekilde düşürerek cüzii fiyatlardan hisselerini almaya toplamaya çalışabilirler. Buna bir engel var mı yok ceza var mi yok.
    Düşür fiyatı topla hisselerini çık borsadan alt pazardan...

Değinmeden geçemeyeceğim bir konuda ESEM Sport BİST İstenbul göz altı pazarındaydı. Şirket sahibinin işlediği suçlar neticesinde yatırımcıları ile aynı kefeye konularak BİST İstanbuldan bir kararla ESEM Sport çıkartıldı. Yatırımcıları bizim elimizdeki hisseler ne olacak deyince git şirket sahibini mahkemeye ver diyen BİST İstanbul Yönetimi ve SPK var. Adamlar ESEMS hisseleri ellerinde kalmış. Sen BİST İstanbul ve SPK isen yatırımcıyı korumalısın şirketi borsadan atmayacaksın Hisseleri şirkete ödettirerek yatırımcıyı koruyacaksın. Şimdi ESEM Sport terlik ayakkabı hatta yurtdışından ithalatını yaptığı Slazenger ayakkabıları satarak şirket kar ediyor ama şirket borsadan atılarak yatırımcıya zarar ettirdiler ne güzel iş BİST İstanbul ve SPK kanunları. Bu kurumlar yatırımcılarını korumuyor ama Aracı kurumların hesaplarındaki hisselerden yıl içerisindeki dilimledikleri aylara göre paraları güzel güzel alıyorlar...
    Bu ülkede bir kadastro mahkemesi 10 yılda netice alınıyorsa şirket sahibi mahkemede suçu kanıtlana kadar ve yatırımcılarının açacakları dava kaç yıl sürer ben diyeyim 50 yıl siz deyin belirsiz süre bu şartlarda kim dava açsın ki.
    ESEM Sporta uygulanalardan haberi olamayan varsa bilgilenmesi için yazdım ki BİST İstanbul ve SPK kararları ile hisseleri duvar kağıdı olanlarda var bu borsada.
    Son düzenleme : Alabandan; 23-09-2020 saat: 04:56.

Sayfa 476/633 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •