Sayfa 374/633 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Onay yok diyorsunuz açıklanmış gibi bu gün gelirmi biraz enteesan soru oldu günün stresi sanırım
    Evet bu gün bekliyordum perşembe gün sonunda spk açıklama yapıyordu

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    endexde kapanışa dogru gıda firmaları yukarı hatta tavan kapattı.Düşüşün artık swapla alakasının olmadıgını geçde olsa fark ettik. Bugün bi kagıtta tterste kaldım taban kapttı satamadım . temerrüt yicez bakalım.
    bu sebebden biraz gerginim ters yazılarımdan dolayı kusura bakmayın...

Saygıdeğer Sasa500, Terslik bir durum yok. Ben İroni yaptığınızı düşündüm Petrokimyacı değerli Tüpraşçılara.

Rtalb daki birkaç günlük artış zaten sinyal vermişti. Allah kurtarsın ülkemizi ve tüm insanları Corona'dan.
    Ancak bu dönemlerde bile Kent satışlarını arttırmış.Bunu artık sağır sultan bile öğrendi. Bu aşamada, Kentin fiyatı da artar diye bekliyorum.
    İyiki varsınız. Allah kolaylık versin. YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Saygıdeğer Sasa500, Terslik bir durum yok. Ben İroni yaptığınızı düşündüm Petrokimyacı değerli Tüpraşçılara.

Rtalb daki birkaç günlük artış zaten sinyal vermişti. Allah kurtarsın ülkemizi ve tüm insanları Corona'dan.
    Ancak bu dönemlerde bile Kent satışlarını arttırmış.Bunu artık sağır sultan bile öğrendi. Bu aşamada, Kentin fiyatı da artar diye bekliyorum.
    İyiki varsınız. Allah kolaylık versin. YTD.
    Kentti kast etmedim endex olarak şöyle bir baktıgımızda yine koronacı grup harekete basladı. yarın marketlerde yukselıse el atarsa 15bın puanlık dusun sebebı olarak koronayı gorebılırız.
    kent i çektim sögüt gölgesine fabrıkaı yanmadıgı sürece sıkıntı yok :D
    EDit: spk daki görevlilerde eşşşeği sögüt gölgesine çekmiş herhalde saat olmuş 20:30 hala açıklama yok ulan hiç değilse borsa 15bın puan düşmüş 3 -5 kısıye ceeza verinde keyfimiz yerine gelsin!
    Son düzenleme : Sasa500; 06-08-2020 saat: 20:29.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Kentti kast etmedim endex olarak şöyle bir baktıgımızda yine koronacı grup harekete basladı. yarın marketlerde yukselıse el atarsa 15bın puanlık dusun sebebı olarak koronayı gorebılırız.
    kent i çektim sögüt gölgesine fabrıkaı yanmadıgı sürece sıkıntı yok :D
    EDit: spk daki görevlilerde eşşşeği sögüt gölgesine çekmiş herhalde saat olmuş 20:30 hala açıklama yok ulan hiç değilse borsa 15bın puan düşmüş 3 -5 kısıye ceeza verinde keyfimiz yerine gelsin!

Bugün onlara baktım çoğunda düşüler olunca az da olsa aldım.Belki almak için düşüş yaptırdılar. Ama bence erken.Kaldı ki 2. dalga olsa bile alternatif çözüm sayısı ve yol haritası çeşitlendi.
    Sağlık önemli.
    Endeksten sıfır atıldı ama düşüş başladı.
    Bir başka yönüyle baktığımda; sanki spekler grubu; tüm hisseleri Endekse göre artış düzeyine çıkartacak veya indirtecek uygulama başlatmışlar gibi.
    Kentimiz gibi bedelli veya bedelsiz sermaye artıranların farkı olacak.

SPK kurumu birçok devlet kurumundan daha elit.Uzmanları bakmayın eleştirilere, çalışkan. Ne yapsalar da kimseye yaranamayacakları açık.Mevzuatı geniş.
    Saygılar.
    YTD.

5. Şu kent e alış getirin de konya karton bosh fren fzimp dan birini alalım

6. Öyle bir elit bir spk mız varki önceki başkan aile şirketi bimeks i sahte bilançolarla 20 kat pahalıya halka arz edip 3 sene sonra şirketi batırıp 150 milyon doları götürmüştü.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. SPk, bakın..

patronlar zaten iğneden ipliğe nereye yatırım yapacağını.. kademe kademe, paslaşa paslaşa, virmanlaya virmanlaya öyle bir yaıyorlar ki.. küçük yatırımcı, en küçük bir sallantıda borsada sadece av oluyor..

ama bu ülkenin temelinde kuruş kuruş insanların biriktirdikleri var..

"Eyy Kent ,

sen 10 yıldır yatırımcısına hiç kazandırmasan, kar payı, bedelsiz vermesen de senin tam yatırımları yaptığın anda, bilançolarının hayalin ötesine geçiyor olduğu anda.. üstelik ilk defa % 659 gibi yüksek oranlı bedelli sermaye arttırımı ile.. bu arttırımla yapılacak yatırımın sadece ABD'ye mevcut ihracatı 2'ye katlayacak dönemi başlatıyor olmasıyla..

bu çıkışını kesmem lazım"

buna da eyvallah.. 1 ay tek işlem uygulaması nedir.. süre daha kısa niye değil..

bütün şirketlerin 2010 daki fiyatlarına bakın..o günden bugüne ne kadar kar etmiş, ne yatırımı yapmış, hissedarına kaç para temettü vermiş, bedelli-bedelsiz sermaye arttırımı yapmışlar mı.. ve KENT GIDA İLE KIYASLAYIN.. çok teknik verilere göre tedbir alıyorsunuz ya.. sürekli işlem olmayan bir tahta olur mu?.. ONUN YERİNE MARJI ÖRNEK VERİYORUM % 5 (+-) YAPIN..

AMA BU UYGULAMALAR , TAMAMEN GÜNLÜK, TELAŞLA SAVRULAN , EVİNDEN dişinden ARTTIRDIĞI İLE YAHU ŞU BORSADA BEN DE YATIRIM YAPAYIM DİYEN GARİBANLARI VURUYOR..

MALESEF insanlarımız savruluyor..

Şahsi Kanaatim, KENT GIDA'ya özellikle yen, yatırım ve ihracat kalemleri ile ülkenin en büyük meselelerinden DÖVİZ GİRDİSİ'ni katlayacak Kent Gıda'ya fazlasıyla güveniyorum..

Ancak SPK'nın, çok bilir medya maymunlarının "aaa bakın bu şirket uzaya mı çıktı" magazin söylemlerinden fazlasıyla baskısı ile gariban yatırımcıyı savuran uygulamasını da eleştiriyorum..

TARİHE BUGÜNÜ DE KAYDETTİK..

ortakların piyasada çok az lotu olması nedeniyle ,satacak olsa bile bu yöntemle elindeki senedi satamayacağını bu sabahki 6.tabanla (satılanlara bakarak) bilmesi lazım.. al yada sat.. ama bu yöntemle, nokta kadar lotlarla fiyatı aşağıya çekmekten başka , kendi psikolojinizi bozmaktan başka bir işe yaramadağını bilmeniz lazım..
    Bu şekilde zaten satılmaz.. satmadığını sürece de ne KAR, ne ZARAR SİZİN DEĞİLDİR BUNU UNUTMAYIN

SADECE SABIR , Saygıyla dostlar, hayırlı cumalar

8. bir kaç gündür sabah seansında en fazla işlem bugün oldu.. satışlar kabaca ortalama emir başına 9-10 lot civarı..

Sayfa 374/633 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •