Special Days Image
Sayfa 513/633 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    göz gez arpacık...tebrikler üstat..

Hasılat ve Kar rakamı..
    yeni dönemin ciro ve kar beklentileri..
    Bunun sonucunda ortaklara temettü veya bedelsize gebe..

Kent; TEKKEYİ BEKLEYEN ÇORBAYI İÇER
    Tam 12 den sn. Sasa helal, Yeni Kent beklentimizi boşa çıkarmadı. Daha da iyi olacak bundan sonra inşallah yapacağı yatırım ve ihracat rakamları ile, güveniyoruz.
    Tüm ortaklara hayırlı ve bereketli olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Abi klavye başına geçip bi değer, 2 sayı öğrenen herkes tavsiye verme peşinde
    Hisseleri sanki bir değer mi oynatıyor yerinden 50 etken var.
    Geçen biri yine kentin f/ksı çok yüksek alınmaz diyor. Arkadaşım f/k ya o kadar güveniyor musun?
    o kadar büyük bir etken mi senin için. Eminsen git 2 saat araştır f/ksı en düşük hisseyi al kaybetmezsin niye debeleniyorsun ki o hisse bu hisse.
    O kadar uzman çözemiyor şu işi, rapor hazırlayana kadar canları çıkıyor. Belik bebelik iki değer öğrenen tavsiye peşinde

Helal iyi tahlil etmişsin
    Eyvallah, hepimiz kentin fiyatının yüksek oldugunu biliyoruz fakat bu hissenin halka açıklıgının düşük olması ile bu fıyatların normal oldugunu herkes bilmeli! uyarıda bulunan samımı insanlara eyvallah! lakin bu fiyatlara piyasanın alışması gerekli
    Bilanço meselesine geri dönersek, bu rakamlar az çok beliydi şirketimizin ceosunun açıklması gayet yol gösterici
    KUR DOLAYISI İLE TR YAPILAN ÜRETİMİN BÜYÜK BÖLÜMÜ(RAKAM AKLIMDA DEĞİL) AMERİKAYA İHRAÇ GİDİYOR denildi. bu nedemektir?
    4. ceyrek bilanço 3. ceyrekten daha iyi gelecek demektir. dolar kurunun yukarı hareketi bize yarıyor! yani ben size yıl sonu karımızın 150mılyon tl gelecek desem ne dersiniz?
    BEN SİZE SENEYE BEDELSİZ VERECEK DESEM NE DERSİNİZ?
    BU HİSSE GÖZ ALTI PAZARINA DÜŞECEK( EGERKİ SÜRE ARTTIRIMI GELMEZ İSE,%0,54 ACIKLIKTAN DOLAYI) FAKAT ONUMUZDEKI SENE BEDELSİZ İLE YINE UST PIYASAYA GIDECEKTIR(BEN SAHSEN SÜRE UZATIMI GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM
    ŞÖYLEDİKLERİMİ İYİ ANALİZ EDİN AKLINIZIN Bİ KENARINA SOKUN DAHA ÖNCEDE DEDİĞİM GİBİ SIK YAZMAYACAGIM BAŞKA HİSSELERE DÜŞÜNCESEL OLARAK AĞIRLIK VERDİM SİZE MUKEMMEL BİR YOL GÖSTERİYORUM VE HEPİNİZ ALLAH EMANETSİNİZ...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by clipper Yazıyı Oku
    tam 12 den sn. Sasa helal, yeni kent beklentimizi boşa çıkarmadı. Daha da iyi olacak bundan sonra inşallah yapacağı yatırım ve ihracat rakamları ile, güveniyoruz.
    Tüm ortaklara hayırlı ve bereketli olsun...
    daha yeni kent başlamadı yatırım biter işte ozman göreceksiniz yeni kenti
    haziran ayında ihracat verilerinde kaç milyon dolar ihracatımız vardı bilen var mı?
    O zaman dolar 6 tl idi şu an kaç para? Yıl sonunda kaç para?
    Kent gıda artık mondelazın üretim üssü oluyor bunu artık zihninize sokun! Okuduklarınızının sizlere yol göstermesi dilegiyle bir kaç hafta sonra görüşürüz bol kazançlar
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Daha internet cezası kalkmamış hisseden boş boş yazıyorlar bu internet cezası kalkacağına yakın bir çıkış olabilir oda 15 kasımdan sonrasına denk geliyor yani 16 kasımdan başlayarak 30 kasıma kadar hisse devamlı internet cezasının kalkmasını fiyatlayacaktır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Bu haberi yorumlayabilecek kimler var bakalım
    https://twitter.com/spkgovtr/status/...697052672?s=21
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Evet bende sabirsizlikla bu gelismeyi yorumlayacak ustadlari beiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Süper bir şey taslak onaylı halini görelim sabır hayırlısı olsun. Bilgi için teşekkürler.

8. Taze kuruyu yorumlayalım bence hisse 1 tl den 1000 tl ye gitti bu gidişte hiç bir internet cezası almadı tekrar düşüşe geçti 250 tl yi gördü yine ceza almadı bu kadar fiyatı oynadığı halde ceza almıyorsa bir hisse o zaman çifte standart uygulanıyor anlamı taşır

Sayfa 513/633 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •