Sayfa 349/633 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Berata, benim açımdan teknik deyimli ifadeniz kafamı karıştırdı.
    Ancak, merak ettiğim bir konu şu; Aracı Kurum (örneğin HSBC) veya şirketi temsile yetkililer, BİST'ten Kent'e uygulanan yayın yasağı gibi tedbir alınmasını isteyebilir mi?

Eğer kottan çıkma niyeti varsa ve bu çıkış aşırı fiyat dalgalanması olmasın diye böyle bir tedbir istenmiş olabilir mi?
    Yukarıdaki bilgilerden ve doğrudan taban fiyata inmesinin kaynağı küçük yatırımcı değil gibi. kottan çıkıp çıkılmadığı benim açımdan önemli bir ölçüt olacak.
    İyi akşamlar.
    YTD.
    Sayın Mgus öncelikle Hsbc lotları ve kıstlama getirme olur olmaz konularında bilgim mevcut değil ama kılıç gibi ensemizde durduğu aşikar
    Diğer taraftan belirtiğim rakamlar seviyeler kendi düşündüğüm algıladığım sevilerdir kesinlikle tavsiye değildir belki yazmamam gerekirdi öte yandan uzun yılların getirdiği beklenti daha tam gerçekleşmeden aşağı yukarı hareket kazanç için mutlaka olacaktır
    Yıllar önce aslan çimento bölünmesinde spk dan bölünme onayı beklerken kabul edilmediği haberi çıktı 2 seans arasında ve babalar tahtayı 2. Seans açılmadan kapadı tam 11 seans malda yakalandık
    Burada böyle bir olay şimdilik söz konusu değil böünme arifesi hareketler normaldir benim açımdan iyi akşamlar dilerim
    Diğer konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    hsbc herhangi bir hesap olabilir 10 lot alınmış...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Berata, benim açımdan teknik deyimli ifadeniz kafamı karıştırdı.
    Ancak, merak ettiğim bir konu şu; Aracı Kurum (örneğin HSBC) veya şirketi temsile yetkililer, BİST'ten Kent'e uygulanan yayın yasağı gibi tedbir alınmasını isteyebilir mi?

Eğer kottan çıkma niyeti varsa ve bu çıkış aşırı fiyat dalgalanması olmasın diye böyle bir tedbir istenmiş olabilir mi?
    Yukarıdaki bilgilerden ve doğrudan taban fiyata inmesinin kaynağı küçük yatırımcı değil gibi. kottan çıkıp çıkılmadığı benim açımdan önemli bir ölçüt olacak.
    İyi akşamlar.
    YTD.
    Sayin mgus kottan cikma olasiligini ne düşündürdü size tamamen ogrenmek icin soruyorum ynlis anlaşilmak istemem. nasil degerlendiriyorsunuz. Olumlu olumsuz fikriniz nedir bu konuda anlatirmisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan1907 Yazıyı Oku
    Sayın Berata 19.500 tabanda satış için bekleyen lot, 2078 emirle. Ortalama 9 lot satışa koymuş 2078 kişi. Yani satışta bekleyenler KY. Yanlış mi düşünüyorum?
    Size şöyle sormak isterim her satıcı dengelimi
    1-2-3-5 lot olanllar çoğunlukta dağılımı görmek lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mgus Yazıyı Oku
    sayın berata, benim açımdan teknik deyimli ifadeniz kafamı karıştırdı.
    Ancak, merak ettiğim bir konu şu; aracı kurum (örneğin hsbc) veya şirketi temsile yetkililer, bist'ten kent'e uygulanan yayın yasağı gibi tedbir alınmasını isteyebilir mi?

Yukarıdaki bilgilerden ve doğrudan taban fiyata inmesinin kaynağı küçük yatırımcı değil gibi. Kottan çıkıp çıkılmadığı benim açımdan önemli bir ölçüt olacak.
    Iyi akşamlar.
    Ytd.
    hsbc o 3000k lotu satamaz alacak babayigit yok. Yarın ola harman dola! Geçen hafta çarşambada cok sıkıcıydı taban tavan yapmışlardı dikkatli olmak lazım şunu kabullenmelıyız. Soluksuz cıktık denizin dalgalanması lazım. Bide çıkış 330 tlden başladı nereye geldik bununda muhasebesini yapmalıyız... ümitsiz değilim kör ebe oynuyoruz çıkışında inişinde soluksuz olacagı gunler yakın!!!!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    hsbc o 3000k lotu satamaz alacak babayigit yok. Yarın ola harman dola! Geçen hafta çarşambada cok sıkıcıydı taban tavan yapmışlardı dikkatli olmak lazım şunu kabullenmelıyız. Soluksuz cıktık denizin dalgalanması lazım. Bide çıkış 330 tlden başladı nereye geldik bununda muhasebesini yapmalıyız... ümitsiz değilim kör ebe oynuyoruz çıkışında inişinde soluksuz olacagı gunler yakın!!!!
    Bence en mantıklı yorum bu olmuş, teşekkürler sayın Sasa..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. Biz küçük yatırımcılar panik yapmasak hiç sıkıntı olmayacak ama ama....

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Sasa sana soru HSBC tks resimde 0.01 gözüküyor sence bu normal mi
    Hsbc Banka A.Ş. ayrı Hsbc Yatırım ayrı ayrı değil mi?

Sayfa 349/633 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •