Sayfa 351/633 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Bu gün onay gelirse saat kaçsa gelir, akşam 18.00 den sonramı açıklanıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu gün onay gelirse bölünme ne zaman gerçekleşir.
    Kentr'leredemi berüt takas ve tek işlem uygulanır,bikgis olan varmı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Evet malesef onlarda aynı işlemi görecek. Dünkü düşüşü şu şekilde bakmanızı istiyorum. Endex 3 günde 8000 puan düştü, kent ise bı taban gördü. Hisse ilk açıldığında bir önceki açılış fiyatından açıldı ve yaklasik2119 lot işlem gördü. Spek basacak olsaydı o esnada direk taban açar ve hamina kordu. Satan ky ve bilincsiz satıyor ky tabana satış yazarak işlem yapılmaz tahtanın ahenki bozuluyor dikattli olun alsat tavsiyesi değildir herkes kendini göbeğini kendi kessin ama aklınızı kulllanin
     Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Bu gün onay gelirse bölünme ne zaman gerçekleşir.
    Kentr'leredemi berüt takas ve tek işlem uygulanır,bikgis olan varmı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Hadi akalım nasıl acılacak gorelım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    200 lot satışla tabaniz
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Evet malesef onlarda aynı işlemi görecek. Dünkü düşüşü şu şekilde bakmanızı istiyorum. Endex 3 günde 8000 puan düştü, kent ise bı taban gördü. Hisse ilk açıldığında bir önceki açılış fiyatından açıldı ve yaklasik2119 lot işlem gördü. Spek basacak olsaydı o esnada direk taban açar ve hamina kordu. Satan ky ve bilincsiz satıyor ky tabana satış yazarak işlem yapılmaz tahtanın ahenki bozuluyor dikattli olun alsat tavsiyesi değildir herkes kendini göbeğini kendi kessin ama aklınızı kulllanin

13200 lot satışta bekleyen emir var. Ve büyük olasilik ky değil

Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Selamlar dostlar...ben daha hiç düşen hisseye küçük yatırımcıyı korumak için müdahaleyi görmedim...ama giden hisselerin önünü kestigini çok gördüm...

7. dün 1520 alım, 1476 satım ve toplam hacim belli iken..

bugün sabah seansında sadece 198 (YÜZ DOKSAN SEKİZ) lot işlem..

işlem telaşla kuyruğu bari kaptırmasam diyen Küçük Yatırımcı geliyor. özellikle son dönemde çok sayıda yerli yatırımcı var malesef hiçbir bilgilenme derdi yok. "abi bana 10 giden hisse lazım" diyor..

VKFYO maşallah hergün %10 giderken yaptığı bedelli yok, ihracat yok dükkan yok..
    10 yıldır hiç hareket yapmamış KENT GIDA % 659 bedelli öncesi sanırım rüçhanda oynaklığı engelleyelim dediler ama ne derlerse desinle ilk anda telaşla yığma yapan küçük yatırımcı kaybediyor.

sanırım büyükler bilecek nerde ne zaman..bence çok zaman olmaz.. zira onların elinde de mal var..
    hayırlısı bakalım.. YTD

8. 10 yıl kadar önce kent aslan petrokent yine böyle yükselişe geçmiş spk da nasıl önüne geçerim diye brüt falan çıkarmış oda yetmemiş hisse yükselişe devam edince C grubu diye bir saçmalık çıkarıp hissenin önünü kesmişti spk nın fetöcü başkanı.hatta fetö kanallarına gazetelerine isim şirket ismi verip şu şu senetler çok yükseldi demişti.10 yılda bana göre değişen fazla birşey yok yükselen hissenin önünü kesmek için yapılmadık iş yok.ha anlarım bir kural varsa vkfyo hissesine niye uygulanmıyor bu kural çünkü ona yasak gelirse tepedekilerin kulağına gider kelle gider diye dokunamıyorlar.

Sayfa 351/633 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •