Sayfa 405/633 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by berfe Yazıyı Oku
    marbaş ve gedikten başka gözükmüyor bende qnb finansbankın derinliğinden bakıyorum

marbaş 741 lot gedik 57 lot
    sayın filozofun sabah gönderdiği tamamen farklıydı
    12:55 senasında 778 alım var 748'i marbaş..

13:55 seansında sadece Gedik almış 61 lot..

Sabahtan 16 kurumun alışı var

2.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Atlasta brüt vardı orda rüçhanlar da brüte tabi oldu hocam, muhtemelen kentte de tek fiyattan işlem görecek rler.
    bbrut baska sey tek fiuat farkli.oyle olsa megap ruchanda tek fiyat olurdu o mantikla ama olmadi.ytd

3. Alis tarafında 5400 lot var

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Rüçhanlarda brüt takas olacak ama sürekli işlemde olacak.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    bbrut baska sey tek fiuat farkli.oyle olsa megap ruchanda tek fiyat olurdu o mantikla ama olmadi.ytd
    Ana kağıttaki cezanın aynısı Rde de vardı onu belirtmek istedim. İnşallah en azından ana kağıttaki en azından tek fiyat cezası Rlere uygulanmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    ana kağıttaki cezanın aynısı rde de vardı onu belirtmek istedim. Inşallah en azından ana kağıttaki en azından tek fiyat cezası rlere uygulanmaz.
    tek fıyat cezası geldıgınde '' bedellı sermaye arttırımı sonucunda varsa olusacak yenı paylara da TEK FIYAT uygulanır'' ıbaresı var mı yok mu ? Ona bi bakarsak..........

7.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    tek fıyat cezası geldıgınde '' bedellı sermaye arttırımı sonucunda varsa olusacak yenı paylara da TEK FIYAT uygulanır'' ıbaresı var mı yok mu ? Ona bi bakarsak..........
    Burası bilgiçlik taslama yeri mi anlamadım, az yazarım ama forumu takip ederim. Kendi yaşadığım başka bir bedelli tecrübesini paylaştım.

Uygulanır gibi bir iddaam da yok düzgün bir şekilde ifade etmeye çalıştım ama egolar çok kabarmış. Bilgiçlik taslayana bilgiçlik taslayın, bana deil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Burası bilgiçlik taslama yeri mi anlamadım, az yazarım ama forumu takip ederim. Kendi yaşadığım başka bir bedelli tecrübesini paylaştım.

Uygulanır gibi bir iddaam da yok düzgün bir şekilde ifade etmeye çalıştım ama egolar çok kabarmış. Bilgiçlik taslayana bilgiçlik taslayın, bana deil.
    Arkadasın yazdıgını bılgıclık olarak görmeyin, bır taş attı, açıp kap haberını okuyun. el alıssın araştırmadan zarar gelmez. yaptıgı paylaştıgı haberlerı bır malı muvasir olarak gordugunu söyluyor ve ben takdır edıyorum...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 405/633 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •