Sayfa 232/633 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    4 miyar usd nasil hesap ettin

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mevcut sermayesini kast ettim nominal deger degil

2.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    4 miyar usd nasil hesap ettin

Ortada alinmis bir karar yok kayitli sermayeyi 335 m olarak belirlemisler kayitli sermaye tavanina kadar ulasmak isteyeceklerini sanmiyorum kaldiki gecmise bakarsak 1998 den bu yana ilk defa bedelli arttirimi dusunulmus her ne olursa olsun patron herkesden daha cok elini cebine aticak demekki sirketine guveniyor

3. Ben yuksek biseyler bekliyorum yuzde yuz iicin zaten kayitli tavani yetiyordu
     Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Ortada alinmis bir karar yok kayitli sermayeyi 335 m olarak belirlemisler kayitli sermaye tavanina kadar ulasmak isteyeceklerini sanmiyorum kaldiki gecmise bakarsak 1998 den bu yana ilk defa bedelli arttirimi dusunulmus her ne olursa olsun patron herkesden daha cok elini cebine aticak demekki sirketine guveniyor

4. bedelli neticesi , Borsada işlem gören hisse sayısı mutlaka artacak demi? Bundan kaçış yok

5. Neoldu buna 220 yu gorup 2111 e ..yani abuk sabuk hareket..amma gck oldu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Neoldu buna 220 yu gorup 2111 e ..yani abuk sabuk hareket..amma gck oldu

cuma günü haber düşünce hızla 219 lara çıkmıştı.. ardından pat pat 205 lere kadar düşürüp, seans sonuna doğru çatır çatır aldılar 218 le kapattı..
    sakin olup, bunlar böyle yapıyorsa, herkes de bildiğini yapacak.. YTD

7. sermaye artırımı bedelli bedelsiz verebilir bence bedelli için pek sıkıntı yok nominal deger üzerinden bedelli olunca fazla bir şey yok bir lota 1 tl ödemek sorun degil yüzde 500 bedelli verse lot başı 5 tl öderiz

8. Boka sardı

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 232/633 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •