Sayfa 379/633 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 5059 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Cuma kapanışta almıştım nasip bakalım [QUOTE=mavideniz000;4659127]Herkes geçmesini umuyor geriye dönük yazılara baktım bugün biraz hisse aldım
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. [QUOTE=GÖKAY5;4662955]kucuk bır uyarı degerlı dostlar(boldurmek ısteyenler ıcın)

elınızdekı lot sayısını 6.59 ıle carpın.kusurat rakamına bakın.o kusurat rakamını kayıp sayın.bu yuzden mumkun oldugunca kusurat rakamı 0 a yakın olsun.

Ornegın 88 lotu olan bırısı 579,9 hısseye sahıp olacak.kusurat gelmeyecegı ıcın 579 hıssesı olacak...0,9 ucmus olacak...

Ama 85 hıssesı olursa 560,15 hıssesı olacak ve kayıp 0,15 olacak....

Kayıbı mınımıze edecek sekılde ayarlayın bence.ya alın ya satın kayıbı 0'a yakın duruma getırın....
    Para colugunuzun cocugunuzun rızkıdır.bosa gıtmesın
    Sayın GÖKAY5 çok teşekkürler hatırlatma için virgül sonrası küsurat bu tip hisselerde çok önemli
    kısmet olurda bölünme aşamasına geçildiğinde sizlerin birkaç konuda fikrinizi almak isterim
    şurda alın burda satın anlamında değil iyi günler dilerim
    alttaki rızık açıklaması çok iyi hariçten evimde beni bekleyen baktığım 7 kedi canım var )))

3.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    kucuk bır uyarı degerlı dostlar(boldurmek ısteyenler ıcın)

elınızdekı lot sayısını 6.59 ıle carpın.kusurat rakamına bakın.o kusurat rakamını kayıp sayın.bu yuzden mumkun oldugunca kusurat rakamı 0 a yakın olsun.

Ornegın 88 lotu olan bırısı 579,9 hısseye sahıp olacak.kusurat gelmeyecegı ıcın 579 hıssesı olacak...0,9 ucmus olacak...

Ama 85 hıssesı olursa 560,15 hıssesı olacak ve kayıp 0,15 olacak....

Kayıbı mınımıze edecek sekılde ayarlayın bence.ya alın ya satın kayıbı 0'a yakın duruma getırın....
    Para colugunuzun cocugunuzun rızkıdır.bosa gıtmesın
    125 ve katları tam lot oluyor 6,5920 net hesap aracı kurum küsuratları emir verirseniz satabilir ben öyle biliyorum yine de teşekkürler.

Beyaz da olmuştu küsürat vardı yarım lot aradım sattılar
     Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    125 ve katları tam lot oluyor 6,5920 net hesap aracı kurum küsuratları emir verirseniz satabilir ben öyle biliyorum yine de teşekkürler.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Beyaz da olmuştu küsürat vardı yarım lot aradım sattılar

Benim de öyle satışım oldu ama devamlı yeni kurallar geliyor insan şüphe ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dr baz Yazıyı Oku
    neme lazım sız yınede mumkunse ımkanınız varsa işte.
    Boşu boşuna uğraşmayın sonra..mumkunse sadece..dedıgım budur.

7. Elımden geldıgınce bılgım dahılınde elbette fıkır alısverısınde bulunuruz.
    Sadece mevzuatta yazanları olacakları bu aşamada da belırtırım.
    Saygılarımla

En güzeli Kendi aracı kurumunuzla görüşün sonuçta bedelli için onlarla irtibat halinde olacaksınız

Sayfa 379/633 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •