Sayfa 499/633 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Şirkette üretimde yada beklentilerde sorun bozulma yok takaslar aynen duruyor 3k 5k lotla tahta yapılıyor. Sayın babacan konu üzerine kafa yoruyor ama cevapsız muallak sonuçlar çıkarıyor demagoji yapıyor. Burada eski olanların maliyetleri 100 tl altıdır hatta 50 tl altı bu yüzden herkesin yatırım anlayışı portföy yönü yada uyguladığı taktik değişken olabilir. Ben sabır tarafındayım yatırım planlarınıza uymayabilir. Ayrıca trade edebilmek çok zor ve hisse taban kitlemeyerek çıkış fırsatı tanıyor bu bile bende hisseyi topladıkları kanaati uyandırıyor. Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Şirkette üretimde yada beklentilerde sorun bozulma yok takaslar aynen duruyor 3k 5k lotla tahta yapılıyor. Sayın babacan konu üzerine kafa yoruyor ama cevapsız muallak sonuçlar çıkarıyor demagoji yapıyor. Burada eski olanların maliyetleri 100 tl altıdır hatta 50 tl altı bu yüzden herkesin yatırım anlayışı portföy yönü yada uyguladığı taktik değişken olabilir. Ben sabır tarafındayım yatırım planlarınıza uymayabilir. Ayrıca trade edebilmek çok zor ve hisse taban kitlemeyerek çıkış fırsatı tanıyor bu bile bende hisseyi topladıkları kanaati uyandırıyor. Saygılar.
    dostum medeni şekilde cevabın için teşekürler
    demogoji olarak algılaman beni üzdü ama olsun.
    kafa yorduğum doğrudur.
    cevapları tam veremediğimde doğrudur.
    sati amaçımda bu monalog yapmayıp bulamadığım cevaplara belki katkı sağlayan çıkar diye yazdım.
    amacım algı yapmak değil
    kafamda böyle sorular var acaba doğrumu değilmi katkısı olan olurmu..
    gel gelelim herkes senin gibi medeni değil.
    herkes 100 tl maliyetlide değil.
    dediğim gibi ban katılamaya bilirsiniz en fazla sacama desiniz.
    küfür nedir yahu sırf senle aynı fikirde değil diye birine köpek imasında bulunmak nedir..

kötü söz sahibine aitdir..
    burda doğru yanlış fikirlere cevap verilmeli her aykırı sese küfür kıyamet arkasına teneke bağlarsanız.
    biride çıkar sizinle aynı dilde konuşur..
    bence yanlış burda..

ytd bol kaznclar..

not: dostum şirketin 600 den 200 lü
    rakamlara gelmesini nasıl açıklarsın

3. Tahtaya çok yeni yatırımcı girdi bu rahatsız etti borsa bu tarz spekülatif işler ile yürür. Biz aradan ancak sabır ile ama neye sabrettiğini bilerek sıyrılırız. Dikkat ederseniz artık 1.191.005 lot var 50k 100k lot arası satışlar olsa yada takaslarda bozulma olsa fiyat dengesizliğine hak veririm ancak bence bu silkeleme operasyonu çünkü satış fırsatı veriyor. Hayırlısı olsun .

4. Bugün 21.400 lot işlem olmuş bence hacimsiz düşüş desek yeri dönüşe yakın ama nerden döner?
    Kentte grafik işlemez kısaca bir tahmin yürütmek gerekirse 240 dönüşyeri olmayı veya güzel bir kap haberi ile çıkış fişeklenebilir

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    en nefret ettiğim sey hisse düşerden hiç bi,r dayanagı olomayan topige fayda katmayan yazılarla işgal edilen laf kalabalıgı yapan veled-i zinalardır katmer 198 sayfaya bir yazım var o yazı senin gibi insanlara yöneliktir oku da feyz al! sayfaya olumlu katkı vermiyorsun olumsuz dai fikir vermiyorsun mabadından benım arkamdan atıp tutuyorsun elinde hissenin olmadıgına da eminim.
    BEN GAZ VERECEK OLSAM TWİTERDA 10 K TAKİPÇİLİ HESABIMDAN GAZ VERİRİRİM İNVEST VERİŞRİRİM SIRF BURADA INSANLAR ZARAR GORMESIN DIYE COK KAR ETTIN DIYE BIYERLERIMI YIRTTIM DA SUNUDA SÖYLEYEYIM SEN ANCAK BU TOPİCDE HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV BAŞKADA Bİ BOK YAPMAZSIN
    KÖPEKLER HAVLIYOR DİYE KURT KAÇMAZ!
    YATIRIMCI ARKADASLARADA DİYECEĞİM ŞUDUR GÜZEL GÜNLER GÖRECEGİZ! AMA AZICIK ZAMAN...
    NEDEN HALA KENTTEYİZ? BU SORUYU SORUN KENDINIZE
    nOT: LİNKE TIKLADA YORUMU OKU!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...34500&page=198
    SASA.. Adamsın

Allah senden razı olsun, belli vadede , YENİ KENT'TE.. farklı şeyleri hep birlikte yaşayacağız inşallah.. varol

6. KENT..
    dünya devi bir gruba dahil marka..
    bu ortamda, bedelliler BIST te pozitif ayrıştıysa, tamamen KENT GIDA'nın tutarlı, yatırımcısını mağdur etmeyen örnekliğiyle olmuştur. Ki dolu dolu bir şirket, yeni finansallarla beraber 2021 hareketine doğru yol alırız inşallah..
    alan alır satan satar tutan tutar.. YTD

7. BİLGİ; (12:45 itibariyle)

Alış emirleri toplamı 3.570 adet ort 265,65 TL fiyat
    Satış emirleri toplamı 9.396 adet ort 300,69 TL fiyat
    Gerçekleşen işlem 23.938 adet ort 274,137L fiyat

8. Sn. Nana, artık YENİ KENT var(senin tabirinle).
    Bundan sonra Yeni Kent daha da büyüyecek yeni üretim üssü, ihracat rakamları ve bilançoları ile inşallah.
    Kent eski yatırımcılarını sabır taşı yaptı ama çok uzun zaman sonra hakkını da verdi. Allah razı olsun diyoruz, mahcup etmedi, bundan sonra da etmeyecek buna inanıyoruz.
    Hey gidi koca Yeni KENT...

Sayfa 499/633 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •