Special Days Image
Sayfa 263/633 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    elinde malın varsa sus otur kenarda buradaki herkesin kendi parası kendi kararı kar veya zarar ettiklerinde sana ortak olmayacaklar kendini düşürme fazla isterse 2binliraya gitsin sana ne oluyor gitmez değil gider de yani burası borsa kim kime opel korsa ) sen sattıysan çek git olumu yada olumsuz konuşma 300lerden bile bölünse çooook çoook karlı bir bedelli ve yapılacak yatırım ile sabır edendeler asıl ekmeği fabrika açılıp bilanço gelmeye başlayınca yer sen bölününce gel 150 tl den al

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Alan satan kim acaba dağıtıyor olmasın aman dikkat... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. ��������
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    elinde malın varsa sus otur kenarda buradaki herkesin kendi parası kendi kararı kar veya zarar ettiklerinde sana ortak olmayacaklar kendini düşürme fazla isterse 2binliraya gitsin sana ne oluyor gitmez değil gider de yani burası borsa kim kime opel korsa ) sen sattıysan çek git olumu yada olumsuz konuşma 300lerden bile bölünse çooook çoook karlı bir bedelli ve yapılacak yatırım ile sabır edendeler asıl ekmeği fabrika açılıp bilanço gelmeye başlayınca yer sen bölününce gel 150 tl den al
    İçimden rakam geçiyor ama hele bi bölünsün.. Yatırım garanti.. Ciro garanti.. İhracat garanti.. Karlı bir dönem olacak inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Ne kadar çirkin anlatmışsın burası borsa kim kime opel korsa diye ben birşey diyemiyorum yazık... yani sen bu fiyattan alınır mı diyorsun biz de diyoruz ki aman dikkatedin para kolay kaznılmıyor bırak herkes fikrini söylesin.... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... 🤣🤣🤣🤣

4.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Ne kadar çirkin anlatmışsın burası borsa kim kime opel korsa diye ben birşey diyemiyorum yazık... yani sen bu fiyattan alınır mı diyorsun biz de diyoruz ki aman dikkatedin para kolay kaznılmıyor bırak herkes fikrini söylesin.... Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... 🤣🤣🤣🤣
    Dostum sen 400’den beri aynı şarkıyı söylüyorsun, böyle devam et bir gün mutlaka aha ben demiştim diyeceğin seviyeye gelir elbet. Seni okuyup almayan %20 kardan oldu en az..

5. IMG_20200529_223558.jpg
    Adamlar deli gibi topluyor

6. IMG_20200529_222922.jpg
    Buda günlük

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    afyon cımeno bedellı acıkladıktan sonra 50 lerden 150 ye oradan 6 tl ye bolunup 30 tl ye gıtmıstı.
    hıc unutmam hıssenıze asık olmayın dedıler hergun ıstısnasız.
    12 lırada cıkıp gıttım 30 lıraya kadar gıttı.oysa benım hedefım 20 lıraydı....

asık olmuyorum uyarın ıcın tesekkur ederım.1 kere olur o aşık olma dıyenlerın sozunu dinlemek.
    uyarın ıcın tekrar tesekkurler.
    O afyon çimento ki elinde tutanlar uzun zaman zararını cıkartamadı! bunuda es geçmişsin sattım cıktım kentten pişman degilim agresif cıkışa herkes hasta hayran olur lakin çok aşırı ve çok dalgalı!!! 400 altına sarkarsa alıma geçicem, allah bahtınızı açık etsın arkadaslar....
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Merhaba,
    bölünme ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi acaba ;
    Şu anda elimde olan 1 hissem için , ilk iş günü bölünme olacağı açıklanırsa , ne kadar yatırım hesabımda TL olması gerekir ?
    Sadece tl olması yeterli mi ? Bankaya bir talimat vermem gerekiyor mu ? Bölünmeden sonra iki çeşit hissem olacağını söylüyorlar rüçhan ve normal, rüçhan hisseyi almak için ayrıca ne kadar hesabımda olması gerekir, yine bir talimat vermem gerekiyor mu ? Rüçhan hisse ile normal hisse farkı nedir ?
    Garanti bankası kullanıyorum. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Sayfa 263/633 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •