Sayfa 259/633 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Bu fiyatlardan alanlar veya yeni girenler ne prim bekliyor buralardan alan gece nasıl uyur çok merak ediyorum.. 😁😁😁😁

2. Bilançoyla , YENİ KENT yolunda tünele girilmiş.

Yılın ilk 3 ayında;

Geçen yıl 249 milyon net ciro, bu yıl %72 artışla 343 milyon olmuş. 112 milyon Yurtdışı ciro.. MAŞALLAH!

3 milyon 920 bin olan kar, 2020 ilk üç ayında 77 milyon 360 bine DEVASA BİR PATLAMA olmuş..

Ve yatırımı devam eden, ciro ları, karları katlayan katlayacak bir DÜNYA MARKASI oluyor, olacak MAŞALLAH..

hayırlısı inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,380
    buradan %659 daha bekliyorum dolar bazlı 261 dolara gidecek
     Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan alanlar veya yeni girenler ne prim bekliyor buralardan alan gece nasıl uyur çok merak ediyorum.. ��������
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    bu fiyatlardan alanlar veya yeni girenler ne prim bekliyor buralardan alan gece nasıl uyur çok merak ediyorum.. 😁😁😁😁

cok gelıp elınızdekı malı kotuleyen olacaktır demıstık..

1 yılda yapmıs oldugu toplam karı daha ilk 3 ayda 3 katına cıkarmıs.112 mılyon yurt dısı satıs yeterlı gelmıyor kapasıte arttırıyoruz 112 mılyon yurt dısı satıs az yetısemıyoruz dıyor.acıklama net bu.

Baktılar sıg tahtada adam hısse bolunmeden yapamayacak bolunene kadar ruzgar ucurur su goturur goruyorlar bunu...

Merak etmeyın bu tur tıpler daha cok tureyecektır buralarda.sız kafanıza koydugunuz hedefı dusunun.gerısı vızıltı.

5. Çok ama çok beklettin, şükürler olsun.
    Hayırlı olsun herkese, süper bilanço. Daha iyi olacak inşallah bundan sonra.
    Selamlar, saygılar.
    Hey gidi koca KENT.
    Y.T.D.

6. Bu bilanço ve yüzde 659 bölünme oranıyla yolumuz uzun. Yatırımcılarına hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan alanlar veya yeni girenler ne prim bekliyor buralardan alan gece nasıl uyur çok merak ediyorum.. ��������

7. Gerçek bilanço değil açıklanan. Vergi dairesine bildirim açıklanan. Önemli olan spkye bildirdiği, hala açıklanmadı. Gerçek bılanço spk denetimine tabi olandır.

8.  Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Gerçek bilanço değil açıklanan. Vergi dairesine bildirim açıklanan. Önemli olan spkye bildirdiği, hala açıklanmadı. Gerçek bılanço spk denetimine tabi olandır.
    Haklısın hocam, ama önemli göstergedir, spk kurallarına tabi bilanço da belki birebir bu kadar olmasa da iyi gelecektir kanaatindeyim.

Sayfa 259/633 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •