Sayfa 437/633 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    10 lira maliyetli kent sahipleri var mı forumda ?
    192,5 olur mu

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    İnternetten alış şatış yasagı sıkıntı. panik yapacak bidurumyok yanlış okumadıysam rüchanlıkda bir durum yok... Çoğumuzun parası rüchanda...
    3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir girişinin kısıtlanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması"

AZİZ DOSTUM;
    İNTERNETTEN ALIŞ SATIŞ YASAĞI OLMAMIŞ .. BANA OYLE GELDI.
    SADECE KISITLAMISLAR SANKI.. BELLI SAATLERDE İŞLEME AÇIK.

ZATEN KÖR KUYUYA SOKSALARDA HİSSEYİ KALDIRIP BAŞINI ÇIKIYOR BİR SÜRE SONRA.

BEN ONA KARABATAK DIYORUM ARTIK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir girişinin kısıtlanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması"

AZİZ DOSTUM;
    İNTERNETTEN ALIŞ SATIŞ YASAĞI OLMAMIŞ .. BANA OYLE GELDI.
    SADECE KISITLAMISLAR SANKI.. BELLI SAATLERDE İŞLEME AÇIK.

ZATEN KÖR KUYUYA SOKSALARDA HİSSEYİ KALDIRIP BAŞINI ÇIKIYOR BİR SÜRE SONRA.

BEN ONA KARABATAK DIYORUM ARTIK
    Dün yanlış hatırlamıyorsam sabah 30.000 lot vardı tavan bozdu , aksam 86.000 lot vardı. alıcılı kapattık. bugun yine aynı ceaya maruz kaldık sabah acılışı ben ppek iyi beklemıyorum ama yükselişimizin devam edeceğini düşünüyorum.
    RÜCHAN TAHTAMIZ 16 SINA KADAR AÇIK BÜTÜN YATIRIMCILARI KAHVEMİZİ İÇMEYE BEKLERİZ...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Lütfen kimse panik olmasın serbest satış yapmasın buğün rüchanın %15 yukarı hareket yapacağını düşünüyorum
    yapıkredi mal toplutor iş topluyor! A1 capıtal ruchan alıp ana kagıttan satıyor! Patron hisse topluyor!
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Lütfen kimse panik olmasın serbest satış yapmasın buğün rüchanın %15 yukarı hareket yapacağını düşünüyorum
    yapıkredi mal toplutor iş topluyor! A1 capıtal ruchan alıp ana kagıttan satıyor! Patron hisse topluyor!
    Aynen katılıyorum bilgiler için teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. (KENT) payında 01/09/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir girişinin kısıtlanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" şeklindeki önleyici tedbirler uygulanacaktır (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 30/11/2020'dir.
    Bu kimi koruma tedbiri yükselirken
    Herkes kazanırken zarar etmezken ne tedbiri şimdi kafa üstü çakıyor karar alacaksanız şimdi alın çünkü şimdiye iki gündür alım yapan zararda...
    Ve aldığınız kararda oluşan fiyat altına satış girilemez kararı yukarıdaki yasaklara eklenmeli... yatırımcıyı düşünen SaPıK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Tavana hazır mıyız gençler???? o serbest satış yapıp ruchanı tabandan satanların hjepsinin avradını!!!!!!
    bu kagıt bugun artı kapatacak!!!!
    Namık Kemal

8. Neler oluyor, görebilen var mı?

Sayfa 437/633 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •