Sayfa 457/633 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Sierramaestra Yazıyı Oku
    Tahtada artık taban bozmaya sevinemiyorum. Malı alan ertesi gün milletin kucağına bırakıyor. Çok uzun zamandır bu böyle. 1250'lerden bu zamana tahtanın bir sahibi olmadığını düşünüyorum. O dönemde İş Yatırım ve Yatırım Finansman satarak ayrıldı tahtadan. Yakın zamanda da son ağa kimse A1'e malı virmanlayarak uzadı. Birileri tahtayı sahiplenirse yukarı taşır aksi halde bugünkü taban bozma işi en çok yarın öğlene kadar götürür bizi. Tabanı kaldıran meksa cuma günü 10000 lotla aynı operasyonu yaptı. 2 gündür tahtanın hali ortada. Akşam alılı yapan yine meksaydı yarın yine aynısını yapmayacağını söylemek biraz hayalcilik olur diye düşünüyorum.
    Elimde hala yüklü mal var. Kesinlikle buralardan vermeyi düşünmüyorum. Orta vadede yeni zirve yapar umudundayım. Ama o gün bugün değil.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Meksa'nın dün 376'dan* aldığı 10-12bin malı sabahtan milletin kucağına boşaltacağını dün söylemiştim. Nitekim açılışta 600 küsür lotu satarak başladı ama alıcı gelmeyince mecburen frenlemek zorunda kaldı. Öğleden sonra 404 üzerinden parça parça satışı, hedef fiyatını gösterdi bize. Bugün 404 üzerinde sağlam alıcı çıksaydı meksa elindekini alanın kucağına bırakıp dibe sürecekti. Şimdi evdeki hesap çarşıya uymadı, elindeki 10000 lotla başbaşa kaldı. Yarın bir dip daha görürsek bu malı bizle birlikte en az 1 hafta taşımak zorunda kalıki bunu isteyeceğini sanmıyorum. Yarın eşekler gibi tahtayı yukarı sürmek zorunda şimdi. Ama yukarı gitsede elindeki 10000 lotla tekrar buralara ineriz en iyimser haliyle. Tabi bu arada birde Global Yatırım riski var onu hiç söylemiyorum bile.*

Dile kolay tam 7 gündür tabana dokunuyoruz. Bu kadar boktan tabloyu hiç görmedik bu zaman kadar. Tek emirdeki 6 dipte fiyatlayacağımız bir bedelli vardı elimizde. Şuan oda yok maalesef. Bize bir balina lazım. Tahtayı yukarı sürecek, sahiplenecek, meksa gibi çantacılara dur diyecek bir ağa lazım. KY ile olacak iş değil. Sabırla beklemeye devam.*

2. #spkkenttecezaiptal diye twitter'de coşmuş millet

3. spkkenttecezaiptal diye twitter'de coşmuş millet

ne demek

4.  Alıntı Originally Posted by malatyalı44 Yazıyı Oku
    spkkenttecezaiptal diye twitter'de coşmuş millet

ne demek
    Hissede yapılan manipülasyonları ve aracı kurumların mevcut yasakları kullanarak hissede at koşturulmasını anlatıyorlar. Seslerini duyurmaya çalışıyorlar yani.

Alıntı Originally Posted by Sierramaestra Yazıyı Oku
    Meksa'nın dün 376'dan* aldığı 10-12bin malı sabahtan milletin kucağına boşaltacağını dün söylemiştim. Nitekim açılışta 600 küsür lotu satarak başladı ama alıcı gelmeyince mecburen frenlemek zorunda kaldı. Öğleden sonra 404 üzerinden parça parça satışı, hedef fiyatını gösterdi bize. Bugün 404 üzerinde sağlam alıcı çıksaydı meksa elindekini alanın kucağına bırakıp dibe sürecekti. Şimdi evdeki hesap çarşıya uymadı, elindeki 10000 lotla başbaşa kaldı. Yarın bir dip daha görürsek bu malı bizle birlikte en az 1 hafta taşımak zorunda kalıki bunu isteyeceğini sanmıyorum. Yarın eşekler gibi tahtayı yukarı sürmek zorunda şimdi. Ama yukarı gitsede elindeki 10000 lotla tekrar buralara ineriz en iyimser haliyle. Tabi bu arada birde Global Yatırım riski var onu hiç söylemiyorum bile.*

Dile kolay tam 7 gündür tabana dokunuyoruz. Bu kadar boktan tabloyu hiç görmedik bu zaman kadar. Tek emirdeki 6 dipte fiyatlayacağımız bir bedelli vardı elimizde. Şuan oda yok maalesef. Bize bir balina lazım. Tahtayı yukarı sürecek, sahiplenecek, meksa gibi çantacılara dur diyecek bir ağa lazım. KY ile olacak iş değil. Sabırla beklemeye devam.*

İnternet vb cezalar olmasaydı Meksa gibi diğer aracı kurumların aldığı lotları KY alacaktı. Bu zikzakları çizdiren borsaya ve Kente zemin kaybettirmeyeceklerdi. Yine de Kent çook iyi dayanıyor.
    YTD

6. SPK ceza vermeseydi şimdi kent en az 800 tl olacaktı arada iki kat fark var bu küçük yatırımcıya ve son alan kerizlere atılmış bir kazık oluyor

7. Spk'nın tek yaptığı

Ky'yı sopalamak

Sorsan koruyor

Taban taban gelirken SPK kararı yüzünden

Hsseye sıkışan ky'nın mağduritetini kim karşılayacak

8.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Üstat teşekkürler. FIBO rüçhanlar için de destek direnç fiyatı öngörebilir mi? Açıklığı az ve arzı düşük hisse senedine de uygulanabilir mi?Gerçekten bilgilenmek için soruyorum.
    KYların bakışı aracı kurumlar gibi FIBO, bolinger, RSI,MACD gibi teknik analiz modellerine göre hareket etmez.FIBO bu yatırımcılar için de esas alınabilecek öngörüler mi?
    Şimdiden bol kazançlar.

analiz yapabilmek için belli bir veri olmalı.

bu kadar sınırlı veriyle analiz olmaz.

tabi bence.

Sayfa 457/633 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •