Sayfa 392/633 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. 2675 i salı günü kırarsa carşamba ulaşır 3 lü rakamlara
    Yukarda bir beyefendi sağolsun ıyarmaya kıyaslamaya devam ediyor
    2010 yılı dolar 2020 yılı dolar 5 katına çıkmış
    2010 yılı bu aylarda kent 150-275 bandında gezip durmuş 200 lira kabul edelim 5 katı ile çarparım 1000 lira bulurum normalini ama haklı arkadaş bu ülkede yıllık enflasyon %1-3 arası ya kent uzayda bende diyorum herşey de varda bunlar kendi değerlerini korumayacakmı bu da benim görüşüm iyi akşamlar

2. 1 lotum var ky olarak. Bölünme vs olması beni nasıl etkiler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Siz benim içimi okuyorsunuz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tsgyo 18 inde takvim açıklandı bile

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by kartel5 Yazıyı Oku
    Tsgyo 18 inde takvim açıklandı bile
    Günaydın herkese mutlu hafta sonları. Tsgyo bedellisi 37 günde acıklanmış! sipika ya healal olsun diyorum. bizim süre uzadıkça uzasın eninde sonunda bölünecez.
    İnşaallah kentin piyasa değeri 3 nukleer santral+ereğli+ petkim+ bizim köyün mıhtarının eşşegi fiyatına ulaşır ve o fiyattan satış gerçekleştiririrz!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Günaydın herkese mutlu hafta sonları. Tsgyo bedellisi 37 günde acıklanmış! sipika ya healal olsun diyorum. bizim süre uzadıkça uzasın eninde sonunda bölünecez.
    İnşaallah kentin piyasa değeri 3 nukleer santral+ereğli+ petkim+ bizim köyün mıhtarının eşşegi fiyatına ulaşır ve o fiyattan satış gerçekleştiririrz!

19.08 Carsamba gunu yonetım kurulu toplansın 24.08 pazartesı olarak acıklasınlar işte..ne var yanı bır kerede bızı dınleseler.sonucta ortagız

6. 33 senedir borsadayı zamanında yıllık yüde 800 yüzde 1000 kazandıran hisselere tanık oldum ama onlar bile yayarak bir sene veya 1.5 seneye yayarak pirim yapmışlardı vede üstlerinde sermayelerinin en az elli katı karları vardı mantık kabul edebilirdi ama şimdi üc ay icerisinde 5000 kat pirim yapanlar var kent gıdayı ramazandan bir ay önce 138 bin tl di şimdi 2.500 tl bu hissenin degeri 5o tl yi gecmez ama borsanın bütün kumarcıları sitede şu an bile okuyan onlarca yorumcu var ya arkadaş sen bu hisseye bu parayı verip nasıl alabiliyorsunuz cesaretinize şaştım kaldım bölünse ne olacak bire 50.000 bin mi veriyor türkiyenin tüm pokercileri tüm kılıc cekenleri tüm yanıkcıları bu hissede duydugumu söylüyorum kıbrısa kumar icin gidemeyenler böyle hisselerde toplanmışlar internetten poker gibi oynuyorlar arayan belasını bulsun bu hissede eger sizin paranız helel para alın teri olsa 50. tl lik şirkete 50 katı vermezsinin belalarını bulmak yakındır. ytd

7. insanlar kafayi yemia.borsada her zaman beklenti ve trende oynanir.sonucta hise yeni yatimlar yapiyor ve buyuyor.acikligi dusuk hisselerin poyasa degeri yuksek olir.qnbfb mesela thynin uyaklasik 20 kati buyuklugunde qnbfl kemte yakin ama kentle kiyaslammaz.yok efendim kumarbazlar varmos.yok lanet okumalar ayipdir.ne hisseler 50 kat 100 kat gitti burvalar kutpolar ekizler yok prim yapan gormemismis kisa zamanda.kent 250 den 2500 bisey yapmadiki.ne kadar ayip gelip burda martaval yapiyosunuz
    siz gelirlen burdakiler gidiyodu.herkesin maliyeti biliuonmu.bu fiuattan alan 3 lot 5 lotvaliyoo zaten.demem oki borsafa kazanmak icin cok kafa yormak lazim.yoksa git en ucuz hissleri albekle yada imkb 30 al.burdaki yatirimviya ve buyuk yatirimcoya hakaret cezasi bile bar.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    insanlar kafayi yemia.borsada her zaman beklenti ve trende oynanir.sonucta hise yeni yatimlar yapiyor ve buyuyor.acikligi dusuk hisselerin poyasa degeri yuksek olir.qnbfb mesela thynin uyaklasik 20 kati buyuklugunde qnbfl kemte yakin ama kentle kiyaslammaz.yok efendim kumarbazlar varmos.yok lanet okumalar ayipdir.ne hisseler 50 kat 100 kat gitti burvalar kutpolar ekizler yok prim yapan gormemismis kisa zamanda.kent 250 den 2500 bisey yapmadiki.ne kadar ayip gelip burda martaval yapiyosunuz
    siz gelirlen burdakiler gidiyodu.herkesin maliyeti biliuonmu.bu fiuattan alan 3 lot 5 lotvaliyoo zaten.demem oki borsafa kazanmak icin cok kafa yormak lazim.yoksa git en ucuz hissleri albekle yada imkb 30 al.burdaki yatirimviya ve buyuk yatirimcoya hakaret cezasi bile bar.ytd
    abim cevap kaale almak demektir.eve bazen eşek arısı gırıyo hıc panık yapmıyorum cekıp gıdıyo kendı kendıne.
    Onemlı olan eşek arılarını rahatsız ettık mı etmedık mı.

Sayfa 392/633 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •