Tüm küçük yatırımcılara selam ;
Sayfa 250 deki tomarzali olarak yazımı bir kez daha okuyun!!!
Bölünme süreci/beklenti/detaylı açıklamalarım var.₺Hisse adedim hala aynı₺
Bu sayfada benim gibi 200.TL maliyet altında olan çok nadir yatırımcılar var.(dip not :83000 endeks te 130-150.TL bandında maliyetim merak edenler için)
Hikaye ve Beklenti yeni başladı bir hissenin işlem gören fiyatı ve şirket değerini karıştırmayın.Sosyal medyada kendini çok üstad zanneden ve spek uşakları ahkam kesiyor )
Siz kendi kararınızı verin!!!!
(Covit sürecinde Türkiyede ilk Vaka Ankarada 13.03.2020 de görüldüğünde RTALB denen kit üreticisi hissenin adedi 1,85TL idi sadece 5.000.TL lik aldım 2 ay tuttum sattığım fiyat rüyamda bile görsem inanmayacağım rakam)...neyse sonuçta şirket fiyatlarını hikayesi/öyküsü belirler
Kendi ortak olduğumuz şirketimiz K E N T e gelelim ;

SPK onayından sonra 4 haneli rakamlardan almak isteyenler borsa tarihinde 2.Afyon gibi benzetmeler olacak yine pahalı diyecekler
Derlerrrr (siz boşverin) halka açıklık oranı %1 in altındaki bir şirkete ortak olmak,büyüme stratejisi ve hikayesi olan şirketin hissesi burdan satılır mı acaba ?

Yeni Kent/Rüçhan vs...beklenti(bedelsiz) yolun başındayız....
Evladiyelik bir ortaklık değil torunlarıma saklıyacağım.
12.06.2020 de onay geldikten sonra görüşmek üzere....
Yukarıdaki tüm yazdıklarım SPK mevzuaat gereği yönlendirme ve beklentiye sokmamakla beraber AL/SAT tavsiyesi niteğinde değildir.
Her yatırımcı akıl bali ve Reşitse kendi kararını rızai hilafi ile verebilir...
“Evde KAL Türkiyem”