Sayfa 297/633 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    03-07-2018, 21:27
    hey gidi günler hey egeende de çok paylaşmıştık sermayenin yüz karı kar açıkladığı zamanlarda ama egeende bir halt olmayıp parayı gidip Amerikalı meritor denen mendebura gömdüler kısmet kent gıdaya imiş
    elimizde olmasa da dostlara hayırlı olsun!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...highlight=kent
    Satıp elinde olmamasına rağmen böyle güzel temennide bulunan arkadaşlara teşekkür ederim ayrı bir erdemdir. Diğer algıcı kedilere ise..

2.  Alıntı Originally Posted by nana Yazıyı Oku
    sürecin uzamasını itiraf edeyim kendimce istiyorum.. bayram ve ardından tahminen iyi beklediğim bilançoyla bu sürecin iyice pekişeceğini düşünüyorum...

alıp satayım diyorsa hedefini de belirlesin.. şu ana kadar panikle satıp yukarıdan almayan HİÇ KİMSE ZARARDA değil.. inşallah kimse de zarar etmez..

elbette düşüşler ,zigzaglar olacak.. önümüzde her bilgi var.. Bir akşam SURVİVOR seyredeceğimize burayı, başka forum sitelerini, az buçuk bilanço ve gelir tablosunu okuyalım..

10 yıl önceki fiyatları belli , 400 liraya çıktı civarı, ordan 150-200 derken 100 ler vs..
    bu süreçte onca kar etmesine rağmen hiç kar payı vermedi, sermaye artışı yapmadı.. Özkaynak nerden nereye gelmiş..

bedellilerle şirket kasasına girince en az 700 milyon TL olan özkaynak.. Ciro, ihracat, kar hedefleri..

resmen KENT Gıda'nın ortağıyız.. biraz okuyalım, bilgilenelim.. kararlarımızı daha rahat veririz inşallah.. YTD
    Sayın nana, hem Survivor’u seyretsek hem okusak olmaz mı?😂

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    03-07-2018, 21:27
    hey gidi günler hey egeende de çok paylaşmıştık sermayenin yüz karı kar açıkladığı zamanlarda ama egeende bir halt olmayıp parayı gidip Amerikalı meritor denen mendebura gömdüler kısmet kent gıdaya imiş
    elimizde olmasa da dostlara hayırlı olsun!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...highlight=kent
    Kent gıda sayın Filozofun eski göz ağrısıdır...KRAL adamsın sayın Filozof....

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan1907 Yazıyı Oku
    Sayın nana, hem Survivor’u seyretsek hem okusak olmaz mı?��
    itiraf edeyim ben öyle yapıyorum, hanım kimle yazışıyon diyo, sevgili gibi bağlandık Kente.. hakkımızda hayırlısı..

5.  Alıntı Originally Posted by ruhani Yazıyı Oku
    SELAM HERKESE
    BEN RUHANİ
    evet kentte idim .
    maddi sorunlardan dolayı hisseden çıkmak zorunda kaldım ..
    bu yüzen elimde olmadığı için yazmadım kimseyi etkilemek istemedim .
    hayalimdeki rakamlara geldi su an .
    inşallah herkez hayırlısı ile kazanır .
    bu seviye ve satten sonra tercih sizin dir .
    allah emant olunuz .
    Sayın ruhani sizi hatırlıyorum kent deki maceramız uzun yıllara dayanıyor yaklaşık sekiz on yıl
    O zamanlar güzel gidiyorduk ama spk başkanı bir tv programında sığ hisseler var deyip ket gıdayı örnek gösterince kendimizi C gurubunda bulduk talihsiz bir açıklamaydı bizi çok üzdü ama her şeyin hayırlısı inşallah herkes kazanır.

6.  Alıntı Originally Posted by NAKKAŞ Yazıyı Oku
    Sayın ruhani sizi hatırlıyorum kent deki maceramız uzun yıllara dayanıyor yaklaşık sekiz on yıl
    O zamanlar güzel gidiyorduk ama spk başkanı bir tv programında sığ hisseler var deyip ket gıdayı örnek gösterince kendimizi C gurubunda bulduk talihsiz bir açıklamaydı bizi çok üzdü ama her şeyin hayırlısı inşallah herkes kazanır.
    O zamanki spk baskani kendi hissesine baksin. Bmeks te yaptigi vurguna kimse ses cikarmadi. Ne canlar yakti. Bide utanmadan kadin gunleri duzenliyordu. Kadinlar buna kapanan hisse akibeti sorunca. Ben hesap acma nasil onu sormanizi bekliyordum dedi. Uc kagitci bide utanmadan tv de boy gosteriyor hala. Unc de ders anlatiyor. yuzune tukursen tukurugune yazik olur.

7. Uzun zamandır bu hisseyi izliyordum. Bir yerden girmek istiyordum. Ya da kendimce bir işaret görmek istiyordum. Portföyümde hep olduğu için dünkü brüt cezası gözüme çarptı. Sabah da teorikte tabanı ve tabanın çözülüşünü görünce hadi dedim kendi kendime. Bu cuma günü bir çılgınlık yap. Porftföyün tamamı ile değil de %28 ile tabana yakın bir fiyattan, -7 civarı hisseye girdim. Girme sebebim 2. bilanço, bedelli onayı ve kurban bayramı önü artacak satışlar. Daha ilk günden güzel bir tat bıraktı ağzımda Hepimiz için hayırlısı olsun.

Sayfa 297/633 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •