Sayfa 529/633 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    240 a düşmeden alınmaz yine eski yerine gidiyor

taban taban 240 a kadar geri çekilebilir çünkü çıkarken inandırıcı değildi ben bile 350 den vermiştim
    Verdiyseniz fazla yorum yapmanıza gerek yok insanlara panik yaptırmayın
    Nerden biliyorsunuz 240 TL ye ineceğini grafikler söylüyorsa onuda buraya yapıştırın öğle bir şey yoksa boşuna kendinizi yormayın.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Bende aylık maliyet ünlü 437 TL ak 371 TL görünüyor. Çok salmazlar hacim düzeltme iyidir. Ben uzun zamandır hissedeyim çok etkilenmiyorum. Filmin sonunu merak ediyorum. Ytd.
    Ünlü Menkul’ün Pazartesi aldığı 11.625 lot Deutsche Bank takasında gözüküyor. Yani yabancı almış.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkan1907 Yazıyı Oku
    Ünlü Menkul’ün Pazartesi aldığı 11.625 lot Deutsche Bank takasında gözüküyor. Yani yabancı almış.
    Öyle zaten salı 8073 aldı onlarda gidebilir t+2 var. Geçen haftalarda aldıklarınıda citi ye virmanlamıştı.

Alıntı Originally Posted by sultans Yazıyı Oku
    Verdiyseniz fazla yorum yapmanıza gerek yok insanlara panik yaptırmayın
    Nerden biliyorsunuz 240 TL ye ineceğini grafikler söylüyorsa onuda buraya yapıştırın öğle bir şey yoksa boşuna kendinizi yormayın.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn Meteak,
    Hisseden çıkılabilir ama böyle 427-240=187 TL iskontoyla- tabanla kapatabilmesi için gelecek hafta sonuna kadar taban taban gitmesini öngörmüşsünüz.Nokta fiyat yani.
    Grafikler standart çizilmiyor onun için pek güvenmiyorum ama hani fala inanma falsız kalma hesabı ya tutarsa çizen teknikçiler çok fazla.
    İnşallah o naktaya gelmeden Kentli olursunuz Sn Meteak.Sabredip Algı yapmadan Bol kazançlar.
    YTD.

5. Bugün tabana yazılan 40 bin lotu nasıl açıklayacaksınız ben mi yazdım 40 bin lotu hisse 350 nin üstüne çıkarken geri gelmesi gerekiyordu yani 320 e ye vuracak sonra 520 olması gerekiyordu o hareketi gerçekleştirmedi şimdi o yüzden böyle düşüyor bence yani boşluk oluştu bence çıkarken boşluk oluşturarak çıkması sorun Ben kısa vade bakmıyorum dediğim gibi 1 haftada düşer demiyorum ama düşebilir diyorum yani kesin oraya gelir demiyorum Yarın için 2 lot alış emri de girdim tabandan 386 dan çünkü 518 dan verdiğim 2 lot vardı onları geri almak için alış girdim

yatırım tavsiyesi değildir sadece geçmişte olan hareketleri göstermektir

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Bugün tabana yazılan 40 bin lotu nasıl açıklayacaksınız ben mi yazdım 40 bin lotu hisse 350 nin üstüne çıkarken geri gelmesi gerekiyordu yani 320 e ye vuracak sonra 520 olması gerekiyordu o hareketi gerçekleştirmedi şimdi o yüzden böyle düşüyor bence yani boşluk oluştu bence çıkarken boşluk oluşturarak çıkması sorun Ben kısa vade bakmıyorum dediğim gibi 1 haftada düşer demiyorum ama düşebilir diyorum yani kesin oraya gelir demiyorum Yarın için 2 lot alış emri de girdim tabandan 386 dan çünkü 518 dan verdiğim 2 lot vardı onları geri almak için alış girdim

yatırım tavsiyesi değildir sadece geçmişte olan hareketleri göstermektir

Benim söylemek istediğim tam da sizin yorumunuzdan çıkıyor. Teknik analiz diye veya grafiklere bakıp "...gelmesi....hareket etmesi...falan filan GEREKİYORDU." şeklinde beklentiyi değişmez kader gibi beklenti oluşturmayın başkasına, bence hatta kendinize bile.
    Ben şöyle düşünürdüm (grafiğe göre değil olana göre) "40 bin lotu yazan satıcı ya acilen paraya ihtiyacı vardır ya da olmayacağını bilerek algı oluşturmaya çalışıyordur. Ya da yangından mal (kar) kaçırma korkusundadır.Hırslı yani...." şeklinde yorum yapardım kendim için. Örneğin siz 2 lot için bile tabana fiyat girmişsiniz. Yine de bol kazançlar. YTD.

7. Şurda 1 haftada çıktığını 3 4 günde geri verecek nerdeyse türkiye borsası kumar her ne olursa olsun bu kadar düşmez hiç bir hisse 520 den 420 ye gelse bile alıcı bulur 420 de dün orada bile alıcı yoktu bu resmen batırmaktır 500 den alanları gerçekten yazık

8. Bence Dr baz, boa ( meri ) hareketleri yüzünden oldu.

Sayfa 529/633 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •