Sayfa 600/633 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610 ... SonSon
Arama sonucu : 5064 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bilanço kötü geldi bakalım nereye düşecek,genel kurula kadar biraz düşürürler,kurul yaklaştımı biraz destek atarlar,kuruldan temettü çıkacak değilya,zaten karları hasır altı etmişler,yırtmalarıda kolay şirketi büyüttük derler işin içinden çıkarlar,hırsız tepedeyken ayaklar ne yapsın mecbur ona uyacak
    Bunların hepsini katıksız bayram da her köşede kent şeker satıldı üstelik eskiye nazaran çeşit sayısı çok fazla arttı buna birde ihracatı ekle eee nasıl oluyor da bu karlar düşük çıkıyor bu naneler isterse zarar bile yazar ben düşürmelerini istiyorum mümkünse 10 liraya kadar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bunların hepsini katıksız bayram da her köşede kent şeker satıldı üstelik eskiye nazaran çeşit sayısı çok fazla arttı buna birde ihracatı ekle eee nasıl oluyor da bu karlar düşük çıkıyor bu naneler isterse zarar bile yazar ben düşürmelerini istiyorum mümkünse 10 liraya kadar
    Ne demişti Damat,at izi it izine karıştı,yani sözün bittiği yer,yani bende artık tınlamıyorum alımda pek yapmıyorum,sadece tek tük.zaten 250 üstü çoğunu postalamıştık,200 altına düşmemesi lazım demiştik düştü 230 aşılması lazım demiştik 250 üstüne atmıştı yani her tahmini yapmıştık,şimdi tam tersini yaptı,saldım çayıra mevlam kayıra evladiyelik bir köşede kalır anca

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ne demişti Damat,at izi it izine karıştı,yani sözün bittiği yer,yani bende artık tınlamıyorum alımda pek yapmıyorum,sadece tek tük.zaten 250 üstü çoğunu postalamıştık,200 altına düşmemesi lazım demiştik düştü 230 aşılması lazım demiştik 250 üstüne atmıştı yani her tahmini yapmıştık,şimdi tam tersini yaptı,saldım çayıra mevlam kayıra evladiyelik bir köşede kalır anca
    Tahtacı çürük çıktı 😎

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Kent yoksa Pkenti var206 gösteren hisse 229.4 tavanda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    gördünüz mü dün twitciler bay baya saydırıyordu bu kadar kötü bilanço nasıl oldu falan diye yazıyorlardı çoğu da genel kurula gideceklerini yazmış hesap soracağız diyorlar bişi çıkar mı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    gördünüz mü dün twitciler bay baya saydırıyordu bu kadar kötü bilanço nasıl oldu falan diye yazıyorlardı çoğu da genel kurula gideceklerini yazmış hesap soracağız diyorlar bişi çıkar mı ?
    Çıkmaz hayırlısı olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Sanmam,patron ülkemizin yapı düzenini ezberlemiş,dışarıda olsa belki,çünkü adamı öttürürler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Kent-PKent ikisi birden düşüşte,İyiki tradeciyiz,yoksa gümlemiştik,bu 250 üstüne attı milleti sövüşledi 171 yaparak,diğeri gider gibi gösterip 239 peşi 187,resmen kumar masası,şimdi izlemedeyim,sadece ufak alışlarım var o kadar,dolar hızlan 15 üstüne attı iş bitti,zaten fedin faiz artışından belliydi,artık son düştükleri yerden alım için beklenir...ytd.

Sayfa 600/633 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •